Tepsi Arabası Kiralama


Tüm davet ve organizasyon etkinliklerinizde en çok ihtiyaç duyacağınız ekipmanlardan biri de tepsi arabasıdır. Hazırladığınız bütün yiyeceklerin ve içeceklerin seri bir biçimde misafirlerinize sunulması oldukça önem taşır. Firma olarak tepsi arabası kiralama hizmetimiz kapsamında bu önemli ekipmanı müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Hazırladığınız yiyecek ve içeceklerin ivedi bir biçimde misafirlerinize ulaştırılması ve yine lezzetler tüketildikten sonra boş malzemelerin toplanması zamanı doğru kullanmak adına çok önemlidir. Özellikle konuk sayısının fazla olduğu tüm davet ve organizasyon etkinliklerinizde tepsi arabası kiralama hizmetimiz ile müşterilerimize katkı sağlamaktayız. Paslanmaz çelikten çeşitli boy ve ebatlarda üretilen tepsi arabası ekipmanı, darbelere karşı dört adet plastik tampon ile güçlendirilmiştir. Ve yine iki adet frenli iki adet frensiz tekerleğe sahiptir. Özel günlerinizin en büyük yardımcılarından biri olan bu ürün tepsi arabası kiralama hizmetimiz kapsamında size sunulmaktadır. Raf adedi talebe göre değişen ekipman, davetlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Eğer siz de organizasyon etkinlikleriniz için zamanı doğru kullanmak adına tepsi arabası kiralama hizmetimizden faydalanmak isterseniz firmamız ile iletişim sağlayarak teklif alabilirsiniz. Sormak istediğiniz ve merak ettiğiniz her konuda bilgi edinebilirsiniz. Tepsi arabası kiralama hizmetimiz ile tedirgin olmadan özel günlerinizin keyfini yaşayabilecek ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamış olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Tüm organizasyon etkinliklerinizde yiyeceklerinizin servis edilme hızı kadar lezzetler tüketildikten sonra kirli servislerin toplanma hızı da son derece önemlidir. Tepsi arabası kiralama hizmetimiz kapsamında bu konuda da hiç zorluk yaşamadan en güzel etkinliklere imzanızı atabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

   

  Kiralık Tepsi Arabası


  Özel günlerinizde hazırladığınız yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi hiçbir problem yaşamadan servis etmenizi sağlayacak kiralık tepsi arabası bu anlamda en büyük yardımcınız olacaktır. Özellikle geniş alanlarda kalabalık bir misafir topluluğuna verilen davetlerde kiralık tepsi arabası oldukça büyük bir işlev görür. Daha kısa bir zaman aralığında daha çok misafire ulaşabilmek ve servisleri eksiksiz tamamlamak adına kiralık tepsi arabası büyük fayda sağlamaktadır. Hizmetinize sunmuş olduğumuz tüm ekipmanlar gibi bu üründe son derece işinizi kolaylaştıracak ve sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. Fiyat olarak da sizi asla zorlamayacak olan kiralık tepsi arabası firmamız ile iletişim kurduğunuz takdirde size en uygun şartlarda sunulacaktır. Davetlerinizi stres yaşamadan daha rahat bir biçimde gerçekleştirmek ve hazırladığınız servislerin aksamadan misafirlerinize ulaşmasını sağlamak için kiralık tepsi arabası hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

   

  Tepsi Arabası Fiyatları

  Tepsi arabası diğer hizmetinize sunmuş olduğumuz tüm ürünler gibi hayatınızı kolaylaştıracak ve en güzel davetleri gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Tepsi arabası fiyatları bütçenize son derece uygun olarak belirlenmiştir. Profesyonel ekibimiz ve yılların tecrübesi ile en uygun fiyat politikası üzerinden hizmet vermeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı iş prensibimiz ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Tüm özel günlerinizde talep ettiğiniz şekilde yanınızda yer alıyoruz. Tepsi arabası fiyatları bazında minimum seviyede hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Firmamız yılın her günü aralıksız faaliyetlerine devam ederek müşterilerine mağdur etmemektedir. Bünyemizde barındırdığımız her ekipman için geçerli olduğu gibi tepsi arabası fiyatları bazında da müşterilerimize en uygun fiyat aralığını vermeye çalışıyoruz. Hem kaliteli hizmet sunmak hem de günümüzün ekonomik şartlarına uygun olarak fiyat belirlemek adına son derece dikkatli davranıyoruz. Ürün çeşitliliğimiz ile müşterilerimizin tüm taleplerini karşılamaya gayret ediyoruz. Tepsi arabası fiyatları gibi diğer fiyatlarımızı da her bütçeye uygun olarak belirleyerek hizmet ediyoruz. Bu sektörde yılların tecrübesi ile bütün ihtiyaçlarınızı ve taleplerini eksiksiz olarak karşılamaya özen gösteriyoruz. Siz de tüm davet ve organizasyon etkinlikleriniz için bize başvurabilir ve gereksinim duyduğunuz diğer ekipman fiyatları ile birlikte tepsi arabası fiyatları bazında da bilgi edinebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 16 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Tepsi Arabası
  Fiyat
  TRY 320
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Tepsi Arabası Kiralama”

  1. tam olarak kaç tane tepsi alır ..? kolayca taşınabilir mi ..? metal renk dışında başka renk var mı ..? ürün kolayca temizlenebilir mi ..? 5 tane kiralasak kaça olur ..?

  2. aynı anda kaç tane tepsiyi sığdırabiliriz ..? tekerlekli mi ürün taşıması kolay mı ..? boyutu ne kadar ..? haftasonu kiralasak kaç para olur taşımasını siz mi ya ..?

  3. metal mi ..? kaç tane rafı var görseldeki gibi tekerlekli mi ..? tepsilerin düşme ya da devrilme gibi bir ihtimali var mı ..? taşımasnı siz mi yapacaksınız ..?

  4. üründe renk seçeneği nedir..?üründe net ağırlık nedir..?ürün ebatları tam olarak nedir..?ürün teslim süreniz nedir..?ürüne taksitli fiyatınız ne olur..?

  5. kaç tepsi sığar en fazla ..? ne kadar boyutu ..? tekerlekli mi ürün ..? adrese ne kadar sürede gönderirsimiz ..? tepsilerin düşme ihtimali nedir ..?

  6. metal mü ürün ..? tekerlekler yeterince sağlam mı ..? kaç tane tepsi sığar ..? byutu nedir ..? kullanışlı mı ..? fiyat ne kadar acaba ..?

  7. otel mutfağı için uygun mu ..? bpyutu ne kadar ürünün ..? temizliğini nasıl yapmlaıyız ..? 3 tane kiralayaibillr miyiz .. fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon