Telve Makinesi Kiralama


Kahve makineleri günümüzde çok popüler oldu. Dünyanın en çok kahve tüketen toplumlarından biri olarak evde, işyerinde ve toplantılarda her fırsatta kahvelerimizi yudumlarız. Kahve tüketiminin artmasıyla makinelere de yüksek oranda talep arttı. Günümüzde birçok farklı türü bulunan kahvenin tarihine bakıldığı zaman Türk kültürü için önemli bir yeri olduğuna şahit oluyoruz. 16. Yüzyıldan beri Türk kahvesi, değerini kaybetmemiş, bugün evlerde, kafelerde, iş yerlerinde keyifli bir sohbet eşliğinde sosyal hayata pozitif değerler katarak tüketilen bir gelenek haline gelmiştir. Yüzyıllardır korunmuş olan bu geleneğimize, gelişen teknoloji de katkı sağlamıştır. Artık günümüzde Türk kahvesinin yanında mochalar, americanolar, latteler 5 dakika içerisinde pratik bir şekilde hazırlanabilir hale gelmiştir. Hemen hemen her evde, iş yerinde, kafelerde, okullarda bulunan kahve makineleri, kahveleri kolay bir şekilde sunmaya olanak sağlıyor.

Coffea adlı ağacın çekirdeklerinin olgunlaştıktan sonra öğütülmesinden elde edilen kahvenin farklı çeşitleri, Starbucks, Kahve Dünyası, Caribou, Cafe Nero gibi ünlü kahve firmalarında yerlerini almaktadır. Artık bu tarz kahve makineleri, organizasyonlarda da oldukça fazla tercih ediliyor. Düğünler, etkinlikler, organizasyonlar, eventler, fuarlar, iş yemekleri, kokteyller için çeşitli kahve kiralama hizmetimiz kapsamında telve makinesi kiralama hizmetimizle konuklarınıza unutulmaz vakitler geçirebilirsiniz. Kahve çeşitlerinin pratik yapımı için her birinin kendine özgü malzemesi ve pişirme tekniklerinin değişmesiyle, kahve makineleri de değişkenlik gösteriyor. Espresso kökenli kahveler, filtre kahveler ve çözünebilir hazır kahveler 3 ana kahve türüdür. Soğuk kahveler de bu seriye eklenebilir. Temeldeki bu üç kahve türü, öğütülmüş kahvelerden yapılan kahve çeşitleridir.

İçimindeki zevk kadar kıvamını ve köpüğünü tutturması da bir hayli zor olan Türk kahvesi için en pratik yollardan biri ise hiç şüphesiz Türk kahvesi makineleridir. Davetlerinizde, yemeklerden sonra, kiralık telve makinesi ile konuklarınıza kırk yıl hatrı kalacak kahveler sunabilirsiniz. Sohbetlerinizi güzelleştirecek kiralık telve makinesi davetlerinizde size çok iyi bir hizmetçi olacaktır. Sadece birkaç dakika içinde kahvenizi hazırlayan kiralık telve makinesi, taşma derdini de ortadan kaldırarak size büyük bir kolaylık sağlar. Kahveler hazır olana kadar başında beklemeniz gerekmez. Kiralık telve makinesi ile hazırlanan muhteşem Türk kahvelerinin tadı misafirlerinizin damağında kalacak. Yemeklerden sonra misafirlere ikram edilecek ikramlar arasında birinci sırada yer alan Türk kahvesi hazırlamak için telve makinesi kiralama fikri son derece güzel bir fikirdir. Cazip telve makinesi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Telve Makinesi Kiralama


  Telve makinesi kiralama hizmetimizle alacağınız, tek seferde 3-4 fincana kadar Türk kahvesi çıkaran makinenizin en büyük özelliği de köpük ayarlama problemine son vermesidir. Telve makinesi kiralama ile organizasyon alanınıza getirdiğimiz makineye siz suyu, kahveyi ve şekeri koyarsınız, birkaç dakika sonra bol köpüklü içime hazır Türk kahveniz hazır olur. Sadece 1 dakika içinde makineyi bir bezle temizlemeye de olanak sağlamaktadır. Telve makinesi kiralama hizmetimizle tam otomatik kahve makineleri organizasyonunuza getirilir. Sadece bir tuşla yüksek lezzet kalitesine sahip Türk kahveleri yapılır ve konuklarınıza sunulur.

  Kapsül hazneli makineler de kullanım alanlarının çeşitlilik göstermesi ile yayılmıştır. Bir makine ile birden fazla makinenin yapabileceği çeşitlilikte kahve yapmayı mümkün kılan makineler oldukça popüler olmuştur. Kapsül hazneli bir kahve makinesi ile filtre kahve yapılabileceği gibi espresso, cappuccino, caffè crema da hazırlayabilirsiniz. Kapsül hazneli makineler ile yanında bulunan süt köpürtme aparatı sayesinde arzuya göre sütlü, köpüklü, kremalı kahveler de sunulabilir. Tam otomatik makineleri ile bir fincan kahve için gerekli olan uygun miktardaki kahve çekirdekleri makinede öğütülerek, seçilen kahve çeşidine bağlı olarak en elverişli basınç düzeyi ile kaynar su ile pres edilerek içime hazır hale gelir. Bu kahve makinelerinin kullanım alanı kahve tiryakileri için geniş bir yelpazeye sahiptir ve onlara mükemmel lezzetler sunmaktadır.

  Telve Makinesi Fiyatları


  Telve makinesi fiyatları, performanslarına göre değişkenlik göstermektedir. Toplu alanlarda kullanılan donanımlı ve fonksiyonel makineler biraz daha yüksek bir fiyat aralığında iken telve makinesi fiyatları uygun olduğu için organizasyonlarınızda rahatlıkla kiralık telve makinesi kullanabilirsiniz. Telve makinesi fiyatları için firmamızla görüşebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 13 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Telve Makinesi
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Telve Makinesi Kiralama”

  1. en fazla kaç fincan çıkar ..? kahveyi ve diğer malzemeleri de siz mi getireceksiniz ..? ürünü temizlemesi koaly mı ..? bir günlük kiralama bedeli ne ..?

  2. üründe model seçeneği mevcut mu..?üründe ebat tam olarak nedir..?üründe garanti mevcut mu..?görsel dışında ürün mevcut mu..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?

  3. üründe garanti mevcut mu..?üründe model seçeneği mevcut mu..?üründe renk seçeneği var mı..?üründe fiyatlandırma nasıl oluyor..?ürüne taksitli fiyat ne olur..?

  4. ne kadar sürede pişer kahve ..? kapsül kahve de kullanabilir miyiz ..? ne kadar kahve konmalı ..? marka nedir..? fiyat ne oolur bir haftalıuk ..?

  5. otel için kiralama yapabilir miyiz ..?ne kadar sürede teslim olur ..? izmir e servis var mı ..? 5 tane kiralasak indiirm olur mu ..? taşımasını kargoyla mı yapacaksınız ..?

  6. 2 li ya da çoklu olan modellerden var mı .. ? fuar için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar fincan çıkar tek seferde ..? 3 haftalık kiralama yapabilir miyiz..? fiyat nedir ..?

  7. fuar etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? beykozdaki standımıza ne zaman gelir, 1 tane için fiyat nedir, 9 günlük kiralama olur mu ..? krma da size mi ait ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon