Tekerlekli Paten Kiralama


Kiralık tekerlekli paten ile kaymak sadece bir spor değil, hobi olarak her yaşta insanın rahatlıkla yapabileceği aktiviteler arasında yerini almaktadır. Patenler, beton, parke veya asfalt gibi zeminlerde güvenli bir şekilde kaymak için bot biçiminde yapılmaktadır. Kiralık tekerlekli paten malzemeleri deri ya da plastiktir. Tekerlekli patenlerin alt kısmında sağlı sollu veya düz bir çizgi halinde tekerlekler bulunmaktadır. Tekerlekli paten çeşitleri agresif paten, fitness paten, urban paten, slalom paten veya hız patenleridir. Kiralık tekerlekli paten çeşitlerinden uygun paten modelini seçip atlama, düz kayma ve sıçrama hareketlerini çok rahat yapabilirsiniz. Her türlü paten ve ekipmanlarının kiralanması, her yaşa uygun paten modellerimiz ile gerçekleşmektedir. Çocukken ayağımızdan çıkarmadığımız, tekerlekli paten, artık çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çekmektedir. Öyle ki, gerek İstanbul’da gerekse İstanbul dışında paten eğitimi veren birçok eğitmen, insanlara kaymayı öğretiyor.
Pikniklerde, arkadaşlarınızla sahilde yürüyüşlerde, okul ve iş aktivitelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz, kiralık tekerlekli paten çeşitli oyun parkularıyla beraber firmamızdan kiralanabilir. Şişme oyun parkları, tırmanma dağları, trambolinler, top havuzları, sünger havuzları, basketbol potaları, proje bazlı modern oyun alanları, indoor ve outdoor playground ve diğer platformlar ile şenliklerinizde ve iş aktivitelerinizde doyasıya eğlenebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Tekerlekli Paten


  Öğrencilerin motivasyonlarını artıracak, okul şenlikleri, bahar şenlikleri, yaz okulları, piknik aktivitelerinde tekerlekli paten kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Paten kaymayı seven öğrenciler veya çalışanlar patenlerini çok sevecekler. Bu tür aktivitelerde yer alacak oyun alanları, rodeolar, top havuzları, araba yarışı pistleri, trambolinler gibi eğlence ekipmanlarına öğrenciler çok sevineceklerdir.
  Bütçenize uygun fırsatlar sunan firmamız, tekerlekli paten fiyatları ile eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Türkiye'nin en profesyonel kiralama firmaları arasında yer alıyoruz, “organizasyonlarımızda eğlenmeyi çok iyi biliyoruz” diyorsanız, eğlence parkurları firmamızda mevcuttur. Uygun tekerlekli paten fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz.
  İş yeri, fabrika, işletme açılış programları, şirketlerin seminer ve toplantıları, kongreler ve özel toplantılar, turistik faaliyetlerde, otellerde özel misafir karşılamalarında, konser etkinliklerinde, belediyelerin kutlama programları, sünnet düğünleri, düğün organizasyonlarında profesyonel kadromuzla kiralama hizmeti yapmaktayız.

   

  Tekerlekli Paten Fiyatları


  Okul ve iş aktivitelerinde tekerlekli paten kiralama kapsamında alacağınız kiralık tekerlekli paten ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Tekerlekli paten kiralama ile pikniklerinizde de öğrencilerin eğlenmesini ve motive olmasını sağlayabilirsiniz. Ofis çalışanlarınızın yoğun iş temposundan sıyrılıp, rahat bir nefes almasını sağlayan outdoor etkinliklerinde tekerlekli paten kiralama kiralama fikri çalışanlarınızı çok sevindirecektir. Bütçenize uygun tekerlekli paten fiyatları ile düşük bütçeli aktiviteler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir piknik mi organize ediyorsunuz, ya da sahilde yürüyüş yapıp sonrasında güzel bir yemek yemeyi mi planlıyorsunuz? Tekerlekli paten kiralama hizmetimizle kiralayacağınız patenler bu tür aktiviteler için bir renk olacaktır.
  Beraber yapılan etkinlikler, sevgiyi artırır, insanların iletişimlerini kuvvetlendirirler. Beraber paten kaymak ise birliktelikleri güçlendirecek bir aktivite olması açısında önemlidir. Tekerlekli paten fiyatları için firmamızdan yetkililer görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz. Paten türlerine ve sayılarına göre tekerlekli paten fiyatları değişmektedir. Kiralama sektöründe deneyimlerimizi müşterilerimize sunmak için uzman bir kadro tarafından kurulmuş bir firmayız. Kalite ve kiralama sonrası montaj hizmeti ile Türkiye genelinde geniş bir kitleye kiralama hizmeti götürmekteyiz. Hedefimiz müşteri mutluluğu, daha kaliteli, daha hızlı, daha ekonomik bir hizmet sunmaktır. Şirketimiz, müşteri odaklı yaklaşımı ve güçlü tecrübe ile birlikte ürünlerini pazara sunar. Sunulan tüm kiralama ve servislerimizde sürekli iyileştirme ve geliştirme önemlidir. Bu yüzden faaliyetlerimizde sloganımız iyi ve güvenilir bir hizmettir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 9 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Tekerlekli Paten
  Fiyat
  TRY 400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Tekerlekli Paten Kiralama”

  1. paten tekerlerinin boyutlarını öğrenebilir miyim? farklı renkleri var mı? bileklik, dizlik ve kask koruma içeriğe dahil mi? tekerlekleri yumuşak mı, sert mi? şimdiden teşekkürler.

  2. üründe marka seçeneği nedir..?görsel dışında ürün var mı..?üründe ebat nedir..?ürün teslim süreniz nedir..?üründe renk seçenekleri nelerdir..?

  3. tekerlekli patenler için kast dizlik gibi güvenlik önlemleriniz var mı ..? bunlar da ürünün yanında gelecek mi ..? fiyat ne olur ..? toplu kiralama da indirim olur mu ..? renk seçebilir miyiz ..?

  4. resimdeki mor patenin stoğu ne ..? varsa 20 tane kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede gönderirsiniz ..? kaç numara var elinizde ..? fiyat ne olur ..?

  5. toplu kiralama yapabilir miyiz ..? 200 tane var mı ..? karışık renklerde gönderebilir misiniz ..? 36 ve 38 numara olanlardan gönderir misiniz ..?fiyat ne olur ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon