Tek Kollu Şamdan Kiralama


Firmamız, bireysel veya kurumsal organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunmaktadır. Kısa süreliğine ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları, sizlere kiralamaktayız. Uygun bütçeler doğrultusunda, kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tek kollu şamdan kiralama hizmetimiz de bunlardan sadece birini oluşturmaktadır. Şamdan modellerimizi, sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Organizasyon konseptiniz dahilinde, uygun ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Şamdan modellerimizin her biri kaliteli ve şıktır. Etkinlik süslemelerinize görsel zenginlik ve farklı bir ambiyans kazandıracaktır. Organizasyonlarınız, ürünlerimizle daha gösterişli olacaktır. Nişan, düğün, söz, doğum günleri, kokteyl, ya da özel davetleriniz için, şamdanlarımız hizmetinizdedir. Birbirinden şık ve gösterişli ürünlerimizi satın almanıza gerek kalmadan, kiralama şansına sahipsiniz. Firmamız bünyesinde, şamdan ürün modellerimiz geniş yelpazeye sahiptir. Konseptiniz dahilinde, en uygun olan şamdan modelini tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat kampanyalarımızla, kiralama hizmetlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz. Hizmet içeriğimiz; ürün, nakliyat ve sunum gibi diğer hizmetlerden oluşmaktadır. Sizlerin talebine göre, kiralama hizmet içeriği oluşturulur. Bu nedenle, organizasyonlarınız doğrultusunda, esnek ve ekonomik kiralık tek kollu şamdan hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Tek Kollu Şamdan


  Düğün, nişan, söz, doğum günleri, özel davetler vb. organizasyonlarınız dahilinde, kiralama hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde, şamdan ürünlerimizin farklı modelleri bulunmaktadır. Tek kollu şamdan ya da farklı model şamdan ürünlerimizi, kiralamak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve sağlam ürünlerimiz, her zaman hizmetinizdedir. Ürünlerimizin şıklığı, eğlencelerinize görsellik kazandıracaktır. Tek kollu şamdan kiralama fiyatları ve diğer şamdan ürünlerimizin fiyatları, oldukça makuldür. Uygun bütçeler ile konseptinize uyumlu, şamdan ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, firmamızın garantisi altındadır. Kiralama hizmetlerimiz dahilinde, hiçbir şekilde eski ürün hizmetinize sunulmaz. Bu konuya gereken önem ve özen gösterilmektedir. Kiralama hizmetlerimize, ekibimiz gereken hassasiyeti fazlasıyla göstermektedir. Kaliteli ve güvenilir bir firmadan, kiralama hizmeti almak için, bizi tercih edebilirsiniz. Firmamızın çalışma prensibi; kaliteli ürünler, hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetidir. Bu aşamaların her biri, kalite standartları doğrultusunda hizmetinize sunulmaktadır. Hizmet anlayışımız kapsamında, kiralama hizmetlerimizi deneyimlemek için, kiralık tek kollu şamdan hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle alakalı, detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

   

  Tek Kollu Şamdan Kiralama Fiyatları


  Tek kollu şamdan ürünlerimizi, organizasyon konseptiniz dahilinde süslemeler için kullanabilirsiniz. Şamdan modellerimizi ve farklı kategorideki ürünlerimizi, büyük çaplı ya da küçük çaplı etkinlikleriniz dahilinde kullanabilirsiniz. Tek kollu şamdan kiralama hizmetimiz; ev davetlerinizde veya ev ortamında düzenlemek istediğiniz özel günlerinizde, ya da düğün, nişan, söz gibi daha geniş çaplı organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz. Şık ve kaliteli şamdan ürünlerimiz, farklı özelliklere sahip modelleri ile hizmetinizdedir. Sitemiz üzerinden, detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz. Ürünler hakkında ya da kiralama işlem içeriğiyle alakalı, öğrenmek istediğiniz şeyleri bizlere danışabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız, titizlikle sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Gerekli bilgileri sizlere aktaracaklardır. Organizasyonlarınız dahilinde, tek kollu şamdan kiralama fiyatları ile süsleme detaylarınızı ekonomik bir şekilde tamamlamış olursunuz. Kiralama hizmetimiz, nakliyat ve sunum gibi hizmetleri de içerir. Dilerseniz, ilgili hizmetlerimizden de uygun bir şekilde faydalanabilirsiniz. Güncel fiyatlarımız ve size özel fiyat teklifimiz için, bize ulaşmanız daha sağlıklı olacaktır. Kiralama hizmetlerimiz, güncel piyasaya göre değişkenlik gösterebilir. Fakat, her durumda da her bütçeye hitap eden ekonomik ve makul fiyatlara sahiptir. Birbirinden özel şamdan ürünlerimizi, organizasyonlarınız dahilinde kullanmak için, kiralama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Size özel kampanyalarımız sayesinde, organizasyonlarınız daha renkli ve eğlenceli olacaktır. Detaylı bilgi almak üzere, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 16 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Tek Kollu Şamdan
  Fiyat
  TRY 120
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Tek Kollu Şamdan Kiralama”

  1. düğün günümüz için 20 tane kiralama imkanımız var mı ..? kaça olur fiyatı ve kırılma gibi bir dıurumda siz yenisini tedarik edebilir misiniz ..?

  2. elinizde başka şamdan modelleri de var mı ..? bu modelden 10 tane varsa diğer modelden de 10 tane alabilir miyizz..? 20 tane şamdan bir günlük kiralama bedeli nedir tam olarak ..?

  3. dekor amacına uygun mu ..? ne kadar sürede teslim ederisniz ..? 14 tane kiralama mümkün mü ..? fiyat ne olur ..? renk ve model seçebilir miyiz …?

  4. görsel dışında ürün var mı..?üründe model seçme şansı var mı..?ürün davet için uygun mu..?ürüne nakitte indirim olur mu..?ürün teslim süreniz nedir..?

  5. iş yemeğimiz için dekor amaçlı kullanabilir miyiz ..? her masaya getirir misiniz ..? 35 tane var mı .. ? hepsi aynı model ve renk mi ..? fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon