Tavuklu Pilavcı Arabası Kiralama


Her türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz tavuklu pilavcı arabası kiralama hizmetini Kirala360 sayesinde kolayca temin edebilirsiniz. Yılların bize verdiği deneyim ile sizlerle hizmet vermekten dolayı mutluluk duyarız. Tavuklu pilavcı arabası kiralama hizmetini almak isterseniz bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siz de etkinliklerinizde konseptli bir şey olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz. Setlerde dönem çekilen dizi ya da filmlerde gerekebilecek tavuklu pilavcı arabası kiralama hizmetini size sunuyoruz. Tavuklu pilavcı arabası kiralama hizmetini dileğiniz yere kadar getiriyoruz. Getirdiğimiz yere göre fiyatlandırma da değişiklik gösterebilmektedir. Her organizasyonda kullanabileceğiniz tavuklu pilavcı arabası kiralama hizmetini en kalitesini firmamızdan temiz edebilirsiniz. İsterseniz tavuklu pilavcı arabası kiralama hizmetini aldığınızda profesyonel ekimiz sizin davetinize gelip size yardımcı olarak kolaylık sağlayabilir. Siz de bizi tercih ederseniz doğrusunu yapmış olacaksınız. Yılların verdiği deneyim ile siz değerli müşterilerimize yılın her günü hizmet vermekteyiz. Siz de tavuklu pilavcı arabası kiralama hizmetini almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz. En iyi ve kaliteli tavuklu pilavcı arabası kiralama hizmetini almak istiyorsanız Kirala360 başka doğru adres bulamazsınız. 

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360

   

  Kiralık Tavuklu Pilavcı Arabası 


  Sizin özel günlerinizde size en uygun fiyatlara kiralık tavuklu pilavcı arabası hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Kiralık tavuklu pilavcı arabası hizmetini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile kiralık tavuklu pilavcı arabası hizmetini hakkında her gün bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Kiralık tavuklu pilavcı arabası hizmetini en özel günlerinizde geleneksel hava yaşatmak istiyorsanız en uygun yöresel yemeklerimizin en güzellerini kiralayabilirsimiz. Yılların verdiği deneyim ile size en iyi hizmeti vermek için yılın her günü çalışıyoruz. Kiralık tavuklu pilavcı arabasını istediğiniz boyutta kiralayabilirsiniz. Tavuk pilav miktarını da siz ne kadar isterseniz o kadar hazırlanıp organizasyonunuza getiriyoruz. Organizasyonunuzda kiralık tavuklu pilavcı arabasının ısıtıcısı sayesinde konuklarınız sıcacık bir şekilde tavuklu pilavlarını yeme şansına kavuşacaklar. Siz değerli müşterilerimizin güler yüzü için her daim hizmetinizdeyiz. Siz de en özel günlerinizde kiralık tavuklu pilavcı arabasını firmamızdan temin edebilirsiniz. En uygun fiyatlara bulabileceğiniz kiralık tavuklu pilavcı arabasını en hızlı şekilde sizin dikeğiniz yere kadar zamanında teslim ediyoruz.  Siz de kiralık tavuk pilavcısı arabası hizmeti hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişme geçebilirsiniz. Bizi arayabilir isterseniz de Whatsapp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz. 

   

  Tavuklu Pilavcı Arabası Fiyatları


  Siz de organizasyonlarınızda tavuklu pilavcı arabası istiyorsanız en doru adres Kiral360’tan başka bir yer olamaz. Yılların vermiş olduğu müşteri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünlerimizi sunuyoruz. En uygu fiyatlarda olan tavuklu pilavcı arabası fiyatları ile de en uyguna size sunuyoruz. Siz de tavuklu pilavcı arabası fiyatları ile ilgili hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tavuklu pilavcı arabası fiyatları cebinizi yakmayacak kadar özel fiyatlarda size kiralıyoruz. Siz de organizasyonlarınızda kullanacağınız tavuklu pilavcı arabası fiyatları konuklarınıza söylediğinizde sizden firmamızın ismini soracağının garantisini veriyoruz. En iyi hizmet kalitesi ile tavuklu pilavcı arabası fiyatları ile em uygunu Kirala360. Siz de bizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız. Siz değerli müşterilerimiz için yılların vermiş olduğu deneyim ile tavuklu pilavcı arabası fiyatlarını bütçenizi sarmadan kiralayabileceksiniz. En kaliteli

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 20 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Tavuklu Pilavcı Arabası
  Fiyat
  TRY 4600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 thoughts on “Tavuklu Pilavcı Arabası Kiralama ”

  1. ssadece arabayı mı kiralıyorsunuz yoksa pilav ve diğer malzemeler de dahil mi ..? yeterince sıcak ve taze tutar mı pilavi ve hijyenik midir ..? tekerlekleri var mı kolayca çekebilir miyiz ..?

  2. görseldeki brandalı modelin 1 haftalık kiralama bedeli nedir ..? branda yağmur alır mı yada rüzgarda uçar mı sadece araba mı kiralıyorsunuz pilav da dahil mi ..?

  3. kaç tip pilav arabanız mevcut..?personel teminini sizmi yapıyorsunuz..?pilav tavuk sizden mi bizden mi..?kaç kişilik pilav çıkar..?

  4. araba ne kadar geniş ..? içi ne kadar tavuk pilav alır ..? 50 kişilik servis yapabilir misiniz ..? diğer malzemelerde arabada olacak mı ..? bizim gidip almamız mı gerekecek..?

  5. ne kadar tavuk pilav alır ..? ne kadar sürede adrese gönderirsiniz malzemeleri ..? kaç kişilik acaba ..? plastik tabaklarla mı servis edeceksiniz ..? fiyat ne olur ..?

  6. ne kadar taze olacak ürünler ..? sıcak bir şekilde servis edebilir misiniz ..? 50 kişilik servis çıkar mı ..? fiyat ne olur ..? tavuklu dışında da çeşitleriniz olacak mı ..?

  7. cemalettin uyar

   sadece tavuklu mu olacak pilav ..? diğer çeşitleri de ekleyebilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? araba kaç kişilik pilav alır ..? 45 kişiye servis yapabilir miyiz ..?

  8. 80 kişilik kiralama yapabilir miyiz ..? sadece tavuklu pilav mı var ..? nohutlu da getirebilir misiniz ..? fiyat ne olur ..? bir haftalık kiralama yapabilir miyiz ..?

  9. arabayı uzun süreli krialayabilir miyiz ..? kendimiz satış yapmak için kiralama yapabilir myiiz ..? 5 aylık krilaama olur mu , fiyat ne olur, malzemeler de içinde olacak mı ..?

  10. yurdanur özkal

   avm etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? oyun sonrası ikram yapabilir misiniz ..? bir günlük kiralama olur mu, malzeme yetmezse ekleme yapar mıısnız ..? servis elemanı da gelecek mi ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon