Tattırma Standı Kiralama


Tattırma standları tanıtımlarda, ürün tattırmalarda, promosyon ve kampanyalarda, marketlerde, fuarlarda, açılışlarda, broşür dağıtımlarında, kısacası birçok reklam, tanıtım ve branding çalışmalarında kullanılan bir üründür. Tattırma standı kiralama ürünleri oval tattırma standı yani fasulye tattırma standı, eko tattırma standı ve orta boy yani klasik tattırma standı olmak üzere üç çeşittir. Tanıtım standları yani tattırma standları tekerleklidir. Tattırma standı kiralama sonrasında ürün mukavva bir koli içerisinde çantalı bir şekilde teslim edilir. Ürünün plastik malzemeden üretilmiş olması, taşınması açısından çok büyük kolaylık sağlar. Kurulum için ekstra bir aparata gerek yoktur. Geçme sistemlidir ve malzemeler birbiri içine geçerek monte edilir. Montaj işlemi yaklaşık 2 - 3 dakikalık bir süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Ürün beyaz renkli ve düz zeminlidir. Üzerine istenirse bayrak, flama ve benzeri ürünler asılabilir. Birçoğu şapkalı model dediğimiz, üst kısmında da reklam amaçlı bir parçası bulunan ürünlerdir. Çoğunlukla bu bölüme baskı yapılmış stickerlarla firma ya da ürün adı yazılmaktadır. Tekerlekleri sayesinde istenilen yere kolayca taşınılabilir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Tattırma Standı


  Toplamda 25 kilogram taşıma kapasitesine sahip olan ve ürün veya hizmetleriniz ile ilgili müşterilerinize rahatlıkla sunum yapabileceğiniz kiralık tattırma standı, gıda sektöründe iseniz, müşterilerinize ürünlerinizi tanıtma ve tattırma imkanı da sunmaktadır. Tanıtım standları zaten bu nedenle tattırma standı olarak ta anılmaktadır. Tattırma standları marketlerde, alışveriş merkezlerinde, halka açık alanlarda, tanıtım, teşhir ve aktivitelerde kullanılan, seyyar, hafif, taşınması ve kurulumu kolay standlardır. Kiralık tattırma standı yani promosyon standı, tanıtım ve numune gösterim amaçlı sıklıkla kullanılan bir standtipidir. Tanıtım standı yani tattırma standı, promosyon standı gibi kullanım alanına ilişkin şekillerde de adlandırılabilmektedir. AVM lerde, mağazalarda, marketlerde ve daha birçok alanda çok basit bir şekilde kullanılmaktadır. Pratiktirler vede montedirler. Tattırma standı ile market, bakkal, alışveriş merkezi gibi yerlerde tadım alanları oluşturabilecek olduğunuz gibi, bu tarz standlar firmanıza her zaman artı sağlayacaktır. Birçok firma müşterilere doğrudan ulaşabilmek ve müşteri tepkilerini ölçebilmek adına, kendi ürünlerine uygun bir standı tercih etmektedirler.

   

  Tattırma Standı Kiralama Fiyatları


  Tattırma standları diğer stantlara göre hem daha pratik, hem daha ekonomiktir. Plastik olmasından ötürü hafif, demonte ve kolay taşınabilir bir üründür. Tattırma standı kiralama fiyatları diğer stand türlerine göre oldukça uygundur. Standların iç rafları ve tekerlekleri olabilmektedir. Kiralama fiyatı alırken, tekerleklere ve rafları da dikkate alınız. Tattırma standı kiralama fiyatları günlük, haftalık, aylık gibi periodlar halinde genellikle stand açılacak dönemlerde tarafımızca size sağlanmakta ve tanıtım işi bittiğinde geri alınmaktadır. İmalat yöntemlerine göre, kullanım yerlerine göre, uygulama yöntemlerine göre ve malzeme yapısına göre farklılık gösterebilecek olan standların fiyatları da birbirinden farklıdır. Ağaçtan üretilmiş bir stand ile plastikten üretilmiş bir stand malumunuzdur ki aynı maliyette olmayacaktır. Bunun yanı sıra standın fiyatı, standın amacına göre de değişmektedir. Önüne ürün dizilerek tanıtım ve tadım yapılacak bir stantla, tamamen ürün depolamasına yönelik satış stantları çok farklı tasarımlarda ve fiyatlardadır. Firmanız için bir stant seçerken sektörün içerisinden bir göz olarak tavsiyemiz, ürününüz ile uyum içerisinde olacak, ürünü ön plana çıkaracak, müşterinin dikkatini ve ilgisini çekecek renk ve tasarımlarda olacak bir stant seçmenizdir. Standın ürününüze yakışması, kaliteniz açısından son derece önemlidir. Çünkü ürünün durduğu yer, görselini ve kalite algısını mutlaka etkileyecektir. Ürünü alıp denemeden kalitesini bilemeyecek olan müşteri, sunum ile ürününüzü kafasında bir yere oturtacaktır. O nedenledir ki reklam sektörünün liderleri, sunum en az ürün kadar önemlidir derler.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 17 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Tattırma Standı
  Fiyat
  TRY 500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Tattırma Standı Kiralama”

  1. boyutu ne kadar ..? kolayca taşınabilir mi ..? dışını istediğimiz resim ya da yazılarla kaplayabilir misiniz ..? kurulum ve taşıma size mi ait olacak ve ücret nedir acaba ..?

  2. ürün tahta mı yoksa plastik mi ..? üç aylık sezonluk kiralasak kaça olur fiyat üzerine istediğimiz resmi de basabilir misiniz rica etsek ..?

  3. görsel dışında ürün mevcut mu..?ürüne istenilen reklam uygulaması yapılır mı..?ürün her ortam için uygun mu..?ürün kaç parçadan oluşuyor..?ürün boyutu tam olarak nedir..?

  4. Stand ne kadar boyutlarda ..? Altında raf var mı ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Fiyat nedir ..? Bir günlük kiralama yapılır mı ..?

  5. ürün kaç parçadan oluşuyor..?ürün kurulumu size mi ait..?üründe teslimat nasıl oluyor..?üründe ebatlar tam olarak nedir..?ürüne taksitli fiyat ne olur..?

  6. kozmetik ürünlerini tanıtmak için kullanabilir miyiz ..? yetetince kullanışlı mı ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? mağaza adresine gönderir misiniz..? fiyat nedir ..?

  7. avm açılışı için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim olur ..? 2 tane alabilir miyiz ..? üsküdar tarafrına gönderim var mı ..? 1 günlük kiralama ne kadar ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon