Tanıtım Bankosu Kiralama


Örümcek masa, panset masa, tattırma standı, şapkalı stant, banko, dest, karşılama masası, camlı ürün standı, cam vitrin, cam banko, kule vitrin, satış bankosu, ürün teşhir vitrini gibi çeşitleri bulunan hemen hemen benzer amaçlarla kullanılan ürünler tanıtım bankosu kiralama başlığı altında değerlendirilmektedir. Karşılama, sunum yapma, ,tanıtım yapma, ürün gösterme ya da tattırma gibi amaçlarla kullanılan bu ürünler genellikle fuar, davet, açılış, konser gibi organizasyonlarda ve belirli dönemlerde süpermarket, alışveriş merkezleri, mağazalar ya da sokakta açılabilecek standlarda da kullanılmaktadır. Yükseklikleri genellikle 100 cm civarında olan ürünler genellikle mobilya, plastik ve cam gibi malzemelerin biri ya da bir kaçının karışık olarak kullanılmasıyla hazırlanmaktadır. Mobilyalı ve camlı olan ürünler genellikle sabit olmakla birlikte, tamamen plastik olan ürünler demontedir. Tüm parçaları birbirinden ayrılıp, sökülüp, toplanarak çantasının içerisine yerleştirilir ve pratik bir şekilde taşınabilir. O nedenle sabit alanda kullanılmayacak sürekli fuar ya da alışveriş merkezi gibi farklı alanlara taşınacaksa özellikle bu şekilde şapkalı ya da şapkasız plastik tanıtım bankosu kiralama tercih edilmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Tanıtım Bankosu


  Tanıtım bankoları istenildiği takdirde üzerine firma logosu ve bilgileri gibi farklı görsel dekorların da eklenerek daha çarpıcı bir hale getirilebilecek reklam ve tanıtım hizmetlerinin son derece önemli parçalarından birisidir. Kiralık tanıtım bankosu özellikle sıcak temas sağlamaya yeni başlayacak ya da fuarlara katılacak firmalar için gerekli olan ürünlerin başında gelmektedir. Firmamızdan bu alanlarda kullanabilmek üzere tanıtım bankoları ile birlikte gerekli alanlar için seyyar lavabolar, şemsiyeler, çardaklar da temin edebilmektesiniz. Hemen her alanda reklam amaçlı kullanılabilecek bu ürünler sunum ve tadım alanları oluşturmanıza imkan sağlayacaktır. Bu tarz oluşturulacak satış ya da tanıtım standları firmaya her zaman artı sağladığından birçok firma müşterilere doğrudan ulaşabilmek ve müşteri tepkilerini ölçebilmek adına kiralık tanıtım bankosu tercih etmektedirler. Stant, bir fuar ya da sergide malların sergilendiği yer olarak tanımlanmaktadır. Bu nedenle ürünleri sergileyebileceğiniz yer olarak ta kullanılmakta olan bankolar, doksanlı yıllardan sonra reklam anlayışının gelişmesi ile zaman içerisinde estetik, demonte, amaçlarına en iyi şekilde hizmet edecek tasarımlar haline geldiler.

   

  Tanıtım Bankosu Fiyatları


  Tanıtım bankosu kiralama için sizlere en uygun, ucuz fiyat teklifini sağlamaktayız. Sunmakta olduğumuz ürünler için adet sınırlaması olmaksızın tüm ürünler için kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Firma olarak kendi depomuzda bulunan, kendimize ait ürünleri sizlere sunmaktayız. Talepleriniz doğrultusunda dışarıdan temin ettiğimiz ürünleri sizlerle buluşturarak hizmet konusunda aracılık yapan bir firma değiliz. Tanıtım bankosu fiyatları konusundaki iddiamızın en büyük sebebi budur. Tanıtım bankosu fiyatları ve tanıtım bankosu modelleri konusunda sizlere en görsel en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Kiralama yapacağınız bu tür ürünler için ister nakliye dahil, isterseniz de nakliye hariç fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Kiralama dışında satın alma hizmetini de en uygun fiyatlar ile firmamızdan gerçekleştirebilirsiniz. Kiralama esnasında hoşunuza giden ürünün sıfırını ya da kiralamış olduğunuz ürünü 2. El fiyatından satın alabilirsiniz. Kiralama ya da satın alma işi yaparken tanımadığınız ve güven duymadığınız kişilere asla ön ödeme adı altında para gönderimi yapmayınız. İşlemler esnasında kişisel bilgilerinizi asla kimseyle paylaşmayınız. Ve güven duymadığınız kişilerden kiralama işlemi yapmayınız. Çünkü söz verilen tarih ve saatte ürün elinize geçmezse ya da bilgileriniz kötüye kullanılırsa, ödeme alındıktan sonra ürün gönderimi yapılmazsa, zor bir durumda kalabilirsiniz. Bu hizmetimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken ulaşım adreslerimizden bize ulaşmak olacaktır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 12 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Tanıtım Bankosu
  Fiyat
  TRY 500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Tanıtım Bankosu Kiralama”

  1. banko ne kadar genişş ..? ürünler kolaylıkla sığar mı ..? üzerine baskı ya da yazı da yazar mısınız tekerlekleri var mı standın kolkayca çekebilir myizz ..?

  2. tanıtım bankoları görseldeki gibi mi gelecek ..? alt kısmında ürünleri koyabileceğimiz raf olacak mı ..? üzerine baskı ya da yazı yazabilir misiniz bir haftalık kiralalama bedeli ne ..?

  3. stand ne kadar büyük ..? tanıtım amacına uygun mu ..? ne kadar sürede taşırsınız ..? kurulum sizden mi ..? iş bitince almaya siz mi geleceksiniz ..?

  4. üzerine çıkartma olarak logo yapıştırır mısınız ..? tekerlekli mi standlar ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? adrese teslim yapar mısınzız ..? fiyat ne olur ..?

  5. boyutu nedir bankoların acaba ..? ne kadar sürede gönderirsimiz adrese ..? bakırköy’e gönderir misiniz ..? biz gelip alacaksak sizin adresiniz nedir ..? fiyat ne olur 2 tane için ..?

  6. sokakta kullanabilir miyiz ..? üzeri kapalı mı ..? yağmurlu havalardan korur mu ..? 5 aylık kiralama olur mu ..? 2 tane alabilir miyiz ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon