Tahta Tabure Kiralama


Firmamız kapsamında; bireysel etkinlikleriniz ya da kurumsal organizasyonlarınız doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları sizlere kiralama hizmeti sunuyoruz. Küçük çaplı ya da büyük çaplı bir etkinlik için ihtiyaç duyduğunuz, tahta tabureleri sizlere uygun ücretler ile kiralıyoruz. Kurumsal alanlarda düzenleyeceğiniz herhangi bir etkinlik olabilir ya da bireysel olarak bir organizasyon gerçekleştirecek olabilirsiniz. Tahta taburelere; fuar, seminer, okullarda düzenlenen etkinlikler ya da çocuklarınız için hazırlayacağınız bir etkinlik kapsamında ihtiyaç duyabilirsiniz. Tahta tabure kiralama hizmetimiz ile hızlı ve pratik çözüm sağlayan firmamız dahilinde, kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz kaliteli ve sağlamdır. Ayrıca; kaliteli ürünlerimizi sizlere, uygun ücretler ile kiralamaktayız. Güvenilir yapımız ile bizleri tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz ile alakalı detaylı bilgi için, bize danışabilir ve bilgi talep edebilirsiniz. Amacımız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktır. Kiralık tahta tabure hizmetimizde, bu yönde gelişmiş ve hizmetinize en iyi şekilde sunulmuştur. Tahta tabure ürünlerimizi ve diğer kiralama hizmet detaylarımızı, web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Her zaman sizlere, kaliteli hizmetler sunmak için buradayız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Tahta Tabure


  Firmamız, kiralama hizmeti kapsamında siz değerli müşterilerine her zaman kaliteli ürünlerini sunar. Kaliteden ödün vermeyen firmamız, fiyatlar konusunda da her zaman hassas davranır. Bu kapsamda, firmamızın, kiralık tahta tabure fiyatları oldukça ekonomik bir şekilde tasarlanmıştır. Bu bağlamda; satın almak yerine, gayet uygun bir maliyetle kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tahta tabure ürünlerimiz, kaliteli ve sağlam yapısı ile sizlere kaliteli bir sunum gerçekleştirme imkanı verecektir. Kır organizasyonlarınız ve çeşitli açık hava etkinlikleriniz dahilinde kullanacağınız taburelere, büyükler ve çocuklar rahatlıkla oturabilecektir. Bu açıdan rahatlıkla ve güvenle kiralama hizmeti konusunda şüphe duymanıza gerek yoktur. Ürünlerimiz genel etkinlikler ve organizasyonlar baz alınarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, ürünlerimiz her koşula uygun kaliteye ve sağlamlığa sahiptir. Kiralama hizmet içeriğimize dahil olarak, dilerseniz nakliyat işlemleri de firmamız tarafından gerçekleştirilecektir. Kiralama süreç ve detayları tamamen sizlerin talepleri doğrultusunda planlanır ve uygulanır. Ve bu doğrultuda maliyet bütçesi oluşturulmaktadır. Kiralık tahta tabure hizmetimiz de, diğer hizmetlerimiz gibi sizlere rahat ve pratik bir çözüm sağlayacaktır. Uygun fiyatlarla ve size özel tekliflerimizle kiralama hizmeti almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Tahta Tabure Fiyatları


  Tahta tabure kiralama hizmetimizin, her ayrıntısı etkinliklerinizin kapsamı düşünülerek tasarlanmıştır. Bu nedenle, çocuklar ve büyükler rahatlıkla taburelere oturabilir. Bu yönden, herhangi bir şüphe duymanıza gerek yoktur. Ayrıca kaliteli ve sağlam malzemeleriyle kırılma gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Hizmet politikamız her zaman, siz değerli müşterilerini baz alarak ilerler. Bu açıdan, her yönüyle sizlere kaliteli bir hizmet sunarız. Tahta tabure fiyatları da bu doğrultuda planlanmıştır. Tahta tabure kiralık fiyatlarımız, piyasaya oranla daha uygun ve ekonomiktir. Tahta tabure ürün ve modellerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca, ihtiyacınız olan tahta tabure ürün sayısını bizlere ileterek, size özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Kapsamlı ve kaliteli hizmet politikamız ile her zaman hizmetinizdeyiz. Etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız dahilinde sizlere hızlı çözümler sunmak bizim görevimizdir. Bunu prensip olarak kabul eden ekibimizle, sizlere profesyonel bir hizmet sunmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Amacımız, sizler ile daha da ilerlemek ve kalıcılığımızı sizlere sunduğumuz, kaliteli hizmet anlayışımızla sağlamaktır. Kaliteli kiralama hizmetlerimizden yararlanmak ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güven veren hizmetlerimizle her daim hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  5 Comments

  1. senem
   Mayıs 16, 2019

   tahta tabureler sağlam mı yeterince ..? ne kadar kiralama yapabiliriz en az ..? 60 tane istesek gelir mi ..? taşıma size mi ait ..? ürün ahşap mı ..?

  2. ecrin
   Mayıs 23, 2019

   görsel dışında ürün mevcut mu..?üründe ebatlar tam olarak nedir..?üründe renk seçeneği mevcut mu..?üründe teslimat nasıl oluyor..?ürüne nakit fiyat ne olur..?

  3. pınar can
   Mayıs 27, 2019

   2 aylık kiralama yapabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 60 tane var m ı elinizde ..? ahşap mı ürünler ..? fiyat nedir .. ?

  4. güven tokgöz
   Haziran 5, 2019

   ne kadar var elinizde ..? bursa ya sevkşyat var mı ..? ne kadar sürede gönderirisiniz ..? 60 tane kiralyabilir miyiz ..? fiyat nedir ..?

  5. leyla alkara
   Temmuz 3, 2019

   sokak etkinliğimiz için kiralanabilir mi.. ? ne kadar sürede getirirsiniz ..? stokta 300 tane var mı, hepsi aynı renk ve boyutta mı ..? taşıma size mi ait ..?

  Leave a Reply