Tahta Bacaklı Adam Kiralama


Firmamız sizlere, bireysel ya da kurumsal etkinlikleriniz doğrultusunda, ihtiyacınız olan hizmeti sunmaktadır. Tahta bacaklı adam kiralama hizmetimizde, kiralama hizmetlerimiz doğrultusunda oluşturulmuştur. Tahta bacaklı adam ve farklı kategorilere hitap eden kiralama hizmetlerimiz mevcuttur. Kiralama hizmetlerimizi, internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Tahta bacak, gösteri sanatları adına, organizasyonlarınızda gösteriler sunmak adına sizlere hizmet eder. Tahta bacaklı adam, yaklaşık, 3 metre ve üstü tahta bacaklarla, gösteri yapan adamlardır. Özel kostümleriyle de renkli bir görselliğe sahiptirler. Açılışlar, festivaller, sokak gösterileri, doğum günü partileri, sünnet düğünü ve birbirinden özel farklı organizasyonlarda boy gösterirler. Tahta bacaklı adamlar, tahtaların üzerinde saatlerce durarak denge kurmaya çalışırlar. Gerçekleştirdikleri gösteri sanatı, zor ve denge gerektiren bir iştir. Bu nedenle, firmamız bünyesinde, alanında uzman ve tecrübe sahibi kişiler ile çalışmaktayız. Organizasyonlarınız dahilinde, güvenle ekibimizden, tahta bacaklı adam hizmeti alabilirsiniz. Organizasyon konseptinize uyumlu kostümleriyle, sizlere eğlenceli anlar yaşatacaklardır. Profesyonel bir ekipten, kiralık tahta bacaklı adam hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz. Yılın her günü sizlere sunduğumuz, kiralama hizmetlerimizle yanınızdayız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Tahta Bacaklı Adam


  Birbirinden özel organizasyonlarınız dahilinde, tahta bacaklı adam gösterisi sergilemek istiyorsanız, bizlerden yardım alabilirsiniz. Organizasyonlarınız doğrultusunda, uyumlu olacak konsept belirlenerek tahta bacaklı adamlar hizmetinize sunulacaktır. Hizmet içeriğimiz, kostüm, ulaşım gibi detaylardan oluşmaktadır. Tahta bacaklı adamlar, 3 metre çubukların üzerinde, denge kurarak saatlerce bu şekilde dolaşmaktadırlar. Bu nedenle önemli ve zahmetli bir iştir. Gösteri sanatı alanında, sergiledikleri gösterileri, takdiri ve değerli hak etmektedir. Ekibimiz bu bilince sahip, çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Uzman tahta bacaklı ekibimiz, daima hizmetinizdedir. Kiralık tahta bacaklı adam hizmetimizden, en iyi şekilde yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Hizmet kalitemizle, sizlere en iyi şekilde hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz, oldukça geniş bir kategoriye sahiptir. Ürün yelpazemizi ve kiralama kategorilerimizi dilerseniz inceleyebilirsiniz. Yılın her günü, organizasyonlarınız dahilinde, tahta bacaklı ekibimiz hizmetinizde olacaktır. Sizlerin sadece bizi tercih etmesi yeterlidir. Diğer tüm ayrıntılar firmamız tarafından, sağlanmaktadır. Ayrıca size özel, tahta bacaklı adam fiyatları ile ayrıcalıklı bir hizmet alabilirsiniz. Bunun için sadece, bizler ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

  Tahta Bacaklı Adam Fiyatları


  Tahta bacaklı adam kiralama hizmetimizle, sizlere ayrıcalıklı ve özenli bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. İş prensibimiz gereği, önceliğimiz her zaman sizlerin memnuniyetidir. Ekibimiz ve çalışmalarımız, sizlere gereken değeri vermek adına, her geçen gün geliştirilmektedir. Uzman bir kadrodan, ayrıcalıklı bir hizmet almak, firmamız sayesinde kolay ve ekonomiktir. Kiralama hizmet bedeli, içeriğe göre değişkenlik göstermektedir. Fakat, güncel kiralama fiyatlarıyla alakalı bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tahta bacaklı ekimiz, işini severek özenle gerçekleştirmektedir. Ekibimiz işlerini sevdiklerinden dolayı, sergiledikleri gösteri daha da anlamlı olmaktadır. Alanında uzman kadromuzdan, organizasyonlarınız dahilinde hizmet almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal etkinlikleriniz, tahta bacaklı adamlar sayesinde, farklılık kazanabilir. Dikkat çekici ve farklı görselliğe sahip, bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız, tahta bacaklı adamı tercih edebilirsiniz. Etkinlik ve aktivitelerinizde eğlenceli anlara tanık olabilirsiniz. Tahta bacaklı adam fiyatları ile sizlerde kaliteli bir hizmete, uygun bütçelerle sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimiz ve çalışma arkadaşlarımız, garanti altındadır. Sizlerde güvenle, tahta bacaklı adam hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Organizasyonlarınız dahilinde, sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktayız. Büyük ya da küçük çaplı etkinlikleriniz doğrultusunda, dilerseniz fiyat teklifi alabilirsiniz. Uzman tahta bacaklı adam ekibimiz ve kiralama hizmetlerimizle, her zaman hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimizle alakalı detaylı bilgi için, bizlerden yardım alabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 17 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Tahta Bacaklı Adam
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon