Tahta Bacak Uzun Adam Kiralama


Tahta bacak uzun adam kostüm giyerek tahta bacak üzerinde gösteri yapan biridir. Tahta bacak uzun adam gösterisi profesyonel olan kişiler tarafından yapılır. Organizasyon alanınıza renk katacak olan tahta bacak uzun adamı firmamız üzerinden kiralayabilirsiniz. Tahta bacak uzun adam kiralama hizmetimiz kapsamında organizasyonunuza uygun konseptli giyim ve makyajlarıyla profesyonel çalışanlarımızı gönderiyoruz. Tahta bacak uzun adam kiralama hizmetimizden yararlandığınızda işinin ehli çalışanımız sizleri ve konuklarınızı neşelendirerek güzel vakitler geçirmenizi sağlar. Ayağınıza kadar taşıdığımız tahta bacak uzun adam kiralama hizmetimiz sayesinde hiçbir şekilde çaba sarf etmenize gerek kalmadan tahta bacak uzun adamı organizasyonlarınıza dahil etmiş olursunuz. Firmamız sizlere bu noktada her türlü kolaylığı sağlayacaktır. Zaman kaybetmeden tahta bacak uzun adam kiralama hizmetimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kiralık tahta bacak uzun adam kapsamında gönderdiğimiz profesyonel çalışanımız sizlere ve konuklarınıza eğlenceli gösteriler yaparak ortamınızı neşelendirir. En çok çocuklarınızın dikkatini çekecek olan tahta bacak uzun adam çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacaktır. Tahta bacak uzun adam kiralama hizmetimiz ile ilgili tüm merak ettikleriniz için yılın her gününde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Tahta Bacak Uzun Adam


  Uzun bacakları ve organizasyon konseptinize uygun giydiği kostümlerle gösteriler yapan tahta bacak uzun adamlar geçmişten beri oldukça ilgi gören bir animatördür. Firmamızda bu bağlamda sizlere kiralık tahta bacak uzun adam hizmeti vermekte ve eğlenceli organizasyonlara imza atmanızda sizlere yardımcı olmaktadır. Engin iş tecrübemiz adrese gelerek kolaylık sağlamamız ve kaliteli hizmetimiz ile sektörde en çok tercih edilen firmamlar arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Sizlerin de kiralık tahta bacak uzun adam ihtiyaçlarınızı da müşteri memnuniyeti esaslı iş anlayışımızla en iyi şekilde gidermekteyiz. Piyasanın en profesyonel kiralık tahta bacak uzun adam animatörlerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 365 gün aktif olarak hizmet veren firmamızdan kiralık tahta bacak uzun adam talebinde bulunduğunuzda animatörümüz adresinize kadar gelmektedir. Sizlere kiralık tahta bacak uzun adam konusunda her türlü kolaylığı sağlayarak zaman kaybetmeden ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanızı sağlıyoruz. Eğlencenin doruklara çıktığı organizasyonlara imza atmak için firmamızla iletişime geçerek kiralık tahta bacak uzun adam hizmetimizi isteyin. Fiyatlarımızda bütçenizi sarsmayacak ekonomik fiyatlardır. Düşük meblağlarla organizasyon düzenlemenizin en doğru adresi kirala360’tır.

   

   

  Tahta Bacak Uzun Adam Fiyatları


  Bulunduğu ortamda ilgi odağı olabilecek kapasitede gösteriler yapan tahta bacak uzun adam animatörlerimiz sizlere ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Tahta bacak uzun adam fiyatlarımız piyasada bulabileceğiniz en ekonomik fiyatlardır. Tahta bacak uzun adam animatörlerimiz firmamız aracılığı ile adresinize kadar gelmektedir. Organizasyon alanlarınızda gösteriler yapacak olan tahta bacak uzun adam fiyatlarımızla ilgili en doğru şekilde bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sektörde tercih edilirlik konusunda ilk sıralarda yer alan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti esaslı olarak tahta bacak uzun adam fiyatlarını bütçenize uygun olarak belirlemektedir. Çocuklarınızın bayılarak izleyeceği tahta bacak uzun adam animatörlerimiz farklı kostümlerle etkinliğinizin formatına uyarlar. Organizasyonlarınızda renkli görüntülere yer vermek için sizde ekonomik tahta bacak uzun adam fiyatlarımızdan yararlanın. Yılın her gününde aralıksız hizmet sağlayan firmamızdan size en uygun fiyat teklifini isteyin. Firmamız sizler için tahta bacak uzun adam fiyatları konusunda her türlü kolaylığı sağlayacaktır. Bizimle iletime gerçek engin iş tecrübemiz ve kaliteli hizmetimizden yararlanarak organizasyonlarınızın ilgi odağı olacak tahta bacak uzun adam animatörleri firmamızdan kiralayabilirsiniz. Tahta bacak uzun adam fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak ekonomik fiyatlardır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Tahta Bacak Uzun Adam
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Tahta Bacak Uzun Adam Kiralama”

  1. saatlik mi yoksa günlük olarak mı kiralamamız gerekiyor ..? şehir dışına da uzun bacaklı adam kiralıyor musunuz ..? iki kişi talep etsek bir gün için ücret ne olur ..?

  2. ne kadar uuznlukta olacak ..? kıyafetler göörseldeki gibi mi olacak ..? mağaza açılışı için kiralasak fiyat ne olur ..? devrilme gibi bir ihtrimal olmaz dime ..?

  3. 1 saatlik gösteri yapabilirler mi ..? fiyat ne olur ..? doğum günü için kiralayabilir miyiz ..? 2 kişi gelebilir mi ..? kişi arttıkça fiyat da artar mı ..?

  4. doğum günü etkinliği için kiralama yapabilir miyiz ..? bir kişiyi kiralayabililr miyiz, fyat nedir , bir günlük kiralama olur mu ..? kadıköy tafaına gelebilir mi ..?

  5. nurşen soygün

   avm etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? bir günlük kiralama olur mu,iki kişi gelebilir mi, fiyat nedir acaba , beylikdüzü tarafına hizmet dahil mi ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon