Tabak İstif Arabası Kiralama


Davet ve organizasyon etkinlikleriniz için en önemli catering ekipmanlarından biri tabak istif arabasıdır. Özellikle kalabalık etkinliklerde yiyeceklerin zaman kaybetmeden seri bir biçimde servis edilmesi ve aynı hızla kirli servislerin toplanması adına firmamız tabak istif arabası kiralama hizmeti ile sizlere katkı sağlamaktadır. Geniş alan ve mekanlarda gerçekleştirilen davetlerde bu ekipman işlevselliği ile oldukça tercih edilmektedir. Ebat bakımından değişkenlik gösteren ürün katlı modelleri ile de son derece talep görmektedir. Tabak istif arabası kiralama hizmetimiz ile sizlere bu ekipmandan faydalanma olanağı sunmaktayız. Organizasyon etkinliklerinizde hazırlanan yiyeceklerin seri bir biçimde misafirlerinize ikram edilmesi ve aynı hızla kirli servislerin alınması son derece mühimdir. Misafirlerinizi bekletmeden sunumlarınızı gerçekleştirmeniz adına tabak istif arabası kiralama dahilinde sizlere hizmet vermekteyiz. Kırılmalara ve darbelere karşı dayanıklı olan bu ürün firmamız garantisi ile sağlanmaktadır. Paslanmaz çelikten imal edilen ekipman tabak istif arabası kiralama bazında en uygun koşullar ile beğenilerinize sunulmaktadır. Firmamız ile iletişim sağlayarak merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bilgi edinebilir ve danışmanlık isteyebilirsiniz. Tabak istif arabası kiralama hizmetimiz ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Tabak İstif Arabası


  Fuar, festival ve diğer organizasyon etkinliklerinde en çok talep edilen ekipmanların başında gelen kiralık tabak istif arabası hazırladığınız yiyecek ve içeceklerin misafirlerinize zamanında ikram edilmesi bakımından oldukça önemlidir. İkisi frenli olmak üzere dört adet dönerli tekerlekten oluşan bu ekipman farklı tabak ölçülerine göre ayarlanabilir olma özelliği ile son derece tercih edilmektedir. Tabak kapasitesi değişkenlik gösteren kiralık tabak istif arabası çarpma lastiği ile dayanıklılık özelliğini daha da arttırmaktadır. Tabakların kaymasını önleyen ayarlanabilir halkalar tabaklar için özel koruma oluşturmaktadır. İşlevselliği ile rağbet gören kiralık tabak istif arabası firmamız dahilinde sizlere sağlanmaktadır. Geniş alanlarda ve mekanlarda gerçekleştirilen organizasyon etkinlikleriniz için mutlak olan bu ekipman, hazırladığınız yiyeceklerin ve içeceklerin en seri biçimde misafirlerinize ulaştırılmasında önemli rol oynamaktadır. Kiralık tabak istif arabası hizmetimiz kapsamında sizlere bu ürünü en uygun koşullar ile sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile iletişim sağlayarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ve kiralık tabak istif arabası ile ilgili hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz.

   

  Tabak İstif Arabası Kiralama Fiyatları


  Kaliteli hizmet anlayışı ve minimal seviyede belirlediğimiz fiyat aralığımız ile yıllardır bu sektörde yer almaktayız. Tüm davet ve organizasyon etkinliklerinizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Tabak istif arabası kiralama fiyatları dahilinde de sizlere yardımcı olmaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz her grup ekipman ile taleplerinizi karşılamaya çalışmaktayız. Bütçenizi zorlamadan en iyi hizmeti sunmak adına gayret göstermekteyiz. Tabak istif arabası kiralama fiyatları bazında da sizleri mağdur etmemekteyiz. Nakliye, kurulum anlamında talep edilen zamanda ve mekanda hazır bulunmaktayız. Tabak istif arabası kiralama fiyatları kapsamında bu ekipmanı en uygun şartlarda beğenilerinize sunmaktayız. Tüm organizasyon etkinliklerinizde hazırladığınız yiyecek ve içeceklerin misafirlerinize zamanında ikram edilmesi ve servisinizin aksamaması adına tabak istif arabası kiralama fiyatları ile ilgili fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 12 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Tabak İstif Arabası
  Fiyat
  TRY 300
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Tabak İstif Arabası Kiralama”

  1. en fazla kaç tane tabak yerleştirrebiliriz ..? yeterince sağlam mıdır ..? tabakların dökülme ve kırlma gibi bir ihtimali var mı ..?

  2. ürün demir mi ..? yeterince sağlam mı ..? görseldeki gibi tekerlekli mi gelecek ..? kaç tane tabak koyabiliriz ..? 4 tane için fityat nedir..?

  3. ürün her ortam için uygun mu..?üründe model seçme şansımız var mı..?üründe ebat tam olarak nedir..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?10 tane için taksitli fiyat ne olur..?

  4. görsel dışında ürün mevcut mu..?üründe model seçme mevcut mu..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?üründe ebat nedir..?üründe taksitli fiyat ne olur..?

  5. tekerlekleri sağlam mı yeterince ..? ürünün tabakları düşürme gibi bir durumu olur mu ..? ne kadar tabak sığar tek seferde .. ? 2 tane kiralayabilir miyiz ..? fiyat nedir acaba ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon