Sucuk Ekmekçi Kiralama


Her yaştan insanın severek tükettikleri ve muhteşem lezzeti ile her zaman insanların ilgilerini çeken sucuk ekmekler özellikle kabalık etkinlikler de insanlara verilecek en güzel ikramlardan biridir. Bizler de bunu bildiğimiz için kalabalık etkinliklerin de misafirlerine bu özel yiyecekleri ikram etmek isteyen kişilere sucuk ekmekçi kiralama hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Bizlerle iletişime geçen herkes kısa zaman içinde alacakları bu hizmetler ile istedikleri hizmetleri alabilmekte ve bu sayede tüm misafirleri için hoş bir sürpriz hazırlayabilmektedirler. Uzun zamandan bu yana bu alanda verdiği kaliteli hizmetleri ile tanınmakta olan firmamız özellikle kaliteli hizmet denince artık akıllara gelen ilk isim olarak görülmektedir. Kimi zaman bir etkinlikte birden çok sucuk ekmekçi temin etmek isteyen kişiler de bizlerle yapacakları görüşmeler de bu taleplerini ilettikleri takdirde kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmektedirler.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Sucuk Ekmek Lezzetini Misafirlerinize de Ulaştırın


  Muhteşem sucuk ekmek kokusu ve lezzetine hayran olmayan yoktur. Bu muhteşem yiyecekler herkesin severek tükettikleri ve aynı zamanda katıldıkları etkinliklerde de görmek istedikleri yiyeceklerdir. Bu sebeple bizler de özellikle kiralık sucuk ekmekçi hizmetlerimiz hakkında çok sık talep alıyor ve her zaman için insanların farklı beklentilerini karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bugüne kadar birçok farklı etkinlikte bu tarz hizmetler vermiş olan firmamız özellikle sahip olduğu kaliteli hizmet anlayışı ile dikkatleri çekmektedir. Bu konuda her zaman güvenilen bir iş ortağı olarak gösterilen firmamız ile çalışmak isteyen kişiler sadece bir telefon ile taleplerini iletebilmekte ve istedikleri zaman misafirlerine sucuk ekmek ikram etme olanağı bulabilmektedirler. En kısa zaman içinde tamamlanan işlemlerden sonra diledikleri yerde sucuk ekmekçilerimiz ile çalışma olanağı bulan müşterilerimiz özellikle aldıkları hizmetlerin kalitesini gördükleri zaman duydukları memnuniyeti sürekli olarak bizlere iletmektedirler. Bu alanda seçim yapmakta zorlanan ve yanılmak istemeyen kişilere her türlü konu hakkında tam garanti vermekte olan firmamız bugüne kadar verdiği hizmetler ile ilgiyi çekmeyi başarmıştır.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Bütçenize En Uygun Hizmetler


  Düzenlenecek olan etkinlikler ne boyutta olursa olsun isteyen herkesin alabilecekleri hizmetlerimiz özellikle uygun ücretleri ile dikkatleri çekmektedir. Şu an da sucuk ekmekçi fiyatları denince en uygun fiyatlara sahip olan firma olarak ön plana çıkan ve bu sebeple her geçen gün çok daha fazla talep alan firmamız özellikle kısa zaman içinde her türlü talebin yerine gelmesi için gerekli tüm deneyime sahiptir. Sadece sucuk ekmekçi değil daha birçok konuda insanlara yardımcı olan firmamız günden güne çok daha fazla talep almakta ve gelen her türlü talebe de cevap verebilmektedir. İlk gününden bu yana sektörün en önemli isimlerinden olan firmamız artık her türlü etkinlikte çok farklı hizmetler ile müşterilerine destek vermektedir. Özellikle misafirlerini ağırladıkları ortamlar da ikram konusuna önem veren kişiler hem herkesin sevdiği hem de hazırlanması son derece pratik olan sucuk ekmeklere ayrı bir ilgi göstermektedirler. Bizler de bu konuda gelecek olan taleplere en kısa zaman içinde karşılık verebilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve insanların bu konudaki talepleri için gerekli tüm adımları son derece kısa zaman içinde atıyoruz. Bu konuda sizde uzman desteği almak isterseniz her zaman bizlerle iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetlerin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 23 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Sucuk Ekmekçi
  Fiyat
  TRY 1200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 Comments

  1. cennetnur
   Mayıs 11, 2019

   servis elemanı da gönderecek misiniz ..? mangalda mı hazırlayacaksınız yoksa tavada mı ..? 130 kişilik servis yapabilir misiniz ..? ne kadar fiyata olur ..? servis hızlı ve çabuk olur mu ..?

  2. evren sel
   Haziran 13, 2019

   piknik organizasyonu için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede gelirler ..? tüm malzemeleri getirecek misiniz ..? serivis elemanı da olacak mı ..? fiyat nedir ..?

  3. göker kaptan
   Haziran 21, 2019

   70 kişiyi ağırlayabilir miyiz ..? servis elemanı da gelecek mi ..? ne kadar sürede malzemeler teslim edilri ..? cuma olan etkinlik için ne zamandan haber vermeliyiz size .. ?

  4. vezir alem
   Haziran 21, 2019

   arabayla mı yoksa standla mı gelecek sucuk ekmekçi ..? servis elemanı da gelecek mi ..? 80 kişilik bir parti için yeterli olur mu ..? malzemeleri siz mi getireceksiniz ..? fiyat ne olur acaba ..?

  5. iffet soylu
   Haziran 28, 2019

   şirket etkinliği için kiralayabilir miyiz ..? 80 kişilik servis yapabilir misiniz ..? malzemeleri siz mi getireceksiniz ..? seçme şansımız var mı, içecek ikramı da yapabilir misiniz ..?

  6. ekrem soyan
   Haziran 30, 2019

   kafemiz için kiralyabilir miyiz ..? 2 haftalık kirtalama olur mu acaba, ne kadar sürede maltepe ye gelirler..? malzemeleri de sizden mi alcaz..? hijyenik mi acaba ..?

  Leave a Reply