Sucuk ekmek standı kiralama


Sucuk ekmek standı kiralama hizmetimizle bir Türk geleneğini yaşatabilirsiniz. Kiralık sucuk ekmek standı ile muhteşem sucuk kokusu davetinizi sarsın istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Kiralık sucuk ekmek standı genellikle pikniklerde tercih edilir. Kiralık sucuk ekmek standı yıllardır lezzetini korumuş geleneksel bir yiyeceğimizi açık havada ızgarayla buluşturmaktadır. Nostaljik sokak satıcıları Türk geleneğini korumak açısından oldukça önem taşıyor. Birçok insanı geçmişe götürürken birçok insana da kültürümüzü fazlasıyla yansıtıyor. Organizasyonlarınızda yurdum insanımızın zevk alacağı bir kare oluşturmak istiyorsanız sucuk ekmek standı kiralama fiyatlarımız bütçenize uygundur.
Sucuk ekmek standı kiralama hizmetimize ızgara, tekerlekli sucuk ekmek standı ve personel dahildir. Personelimiz ile birlikte standımız organizasyon alanınıza getirilir. Sokak satıcıları arasında en çok tercih edilenidir.  Sucuk markamız bilinir bir sucuk markası olup, sağlıklıdır. Personelimiz titizlikle işini yapmaktadır. Müşteri isterse eğer sucuk faturası gösterilir. Kişi ve sucuk sayısına göre sucuk ekmek standı kiralama fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Ustamız istediğiniz kadar organizasyonda durur ve istediğiniz kadar sucuk ekmek hazırlar. Büyük bir özen ve hijyenle hazırlanan sucuk ekmekler son derece lezizdir. Cezbedici kokusu ve mükemmel tadıyla davetlileriniz kiralık sucuk ekmek standının başından ayrılmayacaktır. Özel günlerinizde ormanda bir organizasyon düzenleyecekseniz eğer, açık hava acıktırır prensibini biliyor olmanız gerekmektedir. İş, okul ve özel gün piknikleri sokak satıcılarıyla eğlenceli bir hale dönüşmektedir. Adeta bir panayırı andıran davetler insanları geçmişe götürecektir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık sucuk ekmek standı


  Modern davetlerden sıkıldıysanız size geleneksel bir davet tarif ediyoruz. Sucuk kokularının ve dumanının her yeri sardığı, kestane, lokmacı, mısırcı, Osmanlı macunu arabalarının olduğu bir organizasyon düşünün. Klasik yemek menüsü yerine, her türlü sokak satıcısının olduğu bir alanda ne kadar eğlenirdiniz? İsmini bilmediğiniz tatlılar yerine pamuk şeker yediğiniz bir düğün oldukça sıra dışı olacaktır. Sucuk ekmek ikram ettiğiniz bir kır düğünü konuklarınız için unutulmayan bir düğün olacaktır. Kiralık sucuk ekmek standı ile kır düğünlerinize bir marjinallik katın. Türk üsulu sucuk ekmeği aslında herkes sever ancak kalite standartlarının altında görüldüğünden kimse istediği gibi yiyemez. Ama artık prensipler değişmekte ve büyük davetlerde bile sucuk ekmekleri görebilmekteyiz. Minimalist ve bohem düğün trendleri sayesinde artık her türlü yöresel aktivite normal karşılanmaktadır.
  Sucuk ekmek standı kiralama fikri, düğününüze bir sokak düğünü havası vermeniz için de oldukça güzel bir tercihtir. Sucuk ekmek standı kiralamak için yetkililerimizle görüşebilir, istediğiniz sayıda sucuk ekmeği davetlilerinize sunabilirsiniz. Piknikler, konserler, fuarlar, iş yemeklerinde sıkça tercih edilen sucuk ekmek standı kiralama hizmetimiz, konuklarınıza büyük sürpriz olacaktır.

   

  Sucuk ekmek standı kiralama fiyatları


  Maç, piknik gibi kalabalık ancak eğlenceli şekilde zaman geçireceğiniz bir ortamda tercih edilen yemekler genellikle hızlı hazırlanan fakat lezzetli yemekler olmaktadır. Bunların başında sucuk ekmek, balık ekmek, köfte ekmek ve ızgaralar yer alıyor. Lezzetli bir şekilde hazırlanan köfteler, sucuklar, artık daha öncesinde olmadığı kadar organizasyonlarda kiralanmaya başlandı.
  Sucuk arabası tamamen profesyonel şekilde hazırlanmış ve nostaljik detaylara da sahip olduğu için görenleri kendine hayran bırakacaktır. Ayrıca kiralama işlemiyle müşterilerimize yalnızca sucuk arabası sunulmuyor. Profesyonel, eğitimli, titiz ustamız da kiralama işlemiyle birlikte organizasyonunuza geliyor.
  Sucuk ekmek standı kiralama fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan ve e-mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Diğer sokak satıcılarıyla ilgili fiyat teklifi de alabilirsiniz. İstediğiniz kadar sokak satıcısı kiralayabilir, istediğiniz kadar ürünü konuklarınıza sunabilirsiniz. Personelimizin organizasyonda ne kadar vakit geçireceğini, ne kadar hizmet sunacağını ve organizasyonun yerini bize bildirirseniz, sizlere sucuk ekmek standı kiralama fiyatlarımız için bir teklif sunabiliriz. Organizasyonları için sucuk arabası kiralamak isteyenler, bu hizmeti ne zaman almak istediklerine karar veriyorlar, geri kalanını biz hallediyoruz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 20 votes
  Marka
  Kırala360
  Ürün İsmi
  Sucuk ekmek standı
  Fiyat
  TRY 2500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Sucuk ekmek standı kiralama”

  1. kaç tip stand elinizde mevcut..?elinizde kaç personel mevcut..?kaç kişeye organizasyon yapılır..?sucuklar sizden mi..?taksit olağınız var mı..?

  2. sinanhan burdan

   piknik partimize getirebilir misiniz ..? ne kadar sürede teslim olur ..? istediğimiz malzemeleri de ekleyebilir msiniz ..? 55 kişilik servis olur mu ..? fiyat nedir ..?

  3. sadece stand mı gelecek ..? malzemeleri biz mi alacağız ..? ne kadar sürede adrese getirirsiniz ..? şişli tarafına taşıma yapar mıısnız ..? servis elemanı da gelebilir mi acaba ..?

  4. burçi gülenur

   araba şeklinde stand getirebilir misiniz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? bahçelievler e 2 tane göndeir misniz ..? fiyat nedir ..? malzemeleri de siz mi getireceksiniz ..?

  5. dağda satış yapmak için kiralayabilir miyiz, bursaya servisiniz var mıi, 4 aylık kiralama olur mu, ne kadar geniş stand, taşıması da size mi ait, fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon