Stand Çadırı Kiralama

Stand Çadırı Kiralama


Stand çadırları ile fuar ve panayır alanlarında bulunan standların üzerinin kapanması amaçlanmaktadır. Stand çadırlarımızın genellikle üst kısmı kapalı olup tüm yan yüzeylerinin kapalı olanlarını veya belirli yüzeylerin kapalı olanlarını da tercih edebilirsiniz.

Stand çadırı 3X3 ölçülerinde 9 m2 alanı kapatan ürünlerin geneli stand çadırı olarak tanımlanabilir.Daha geniş yüzey alanları için bu yapılar birleştirilip 9x9,12x12(Kare),12x3(Dikdörtgen) şeklinde yapılar oluşturmanız mümkündür.

Stand çadırı kiralama adeti arttıkça fiyatta indirim sağlanır. Stand çadırlarında minimum kiralama adedimiz 1 adettir. Maksimum kiralama adedimiz ise 250 adettir.

Standlarda gün içinde saatler geçirilebilmektedir. Stant içersinde geçirilen bu zamanı daha konforlu ve daha keyifli yapabilmek için stantlara özel hazırladığımız Çadır ve stand çadırı modellerimize göz atmak isteyebilirsiniz. Her türlü stant için uyumlu olarak hazırlanan çadırlarımız hakkında daha fazla bilgi almak stant çadırı kiralama fiyatlarını öğrenmek için müşteri hizmetlerimizle hemen iletişime geçebilirisiniz. Stand çadırı Kiralama ürün grubumuz ve diğer tüm ürünlerimiz düzen içerisinde dezenfekte edilmektedir. ürün grubumuz kiralamadan hemen önce ve hizmet sona erdikten sonra insan sağlığına zararsız dezenfekte solüsyonlarla temizlenmektedir. Türkiye’nin tüm illerinde hiç bir yerde bulamayacağınız fiyatlar ve Kirala360 a özel çeşitleri barındıran Firmamız Türkiye’nin en eski kiralama firmasıdır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Stand çadırı Kiralama hizmetimizde de ülkemizin her noktasında kaliteli ve ücretsiz sorunsuz montaj eğitim almış personel ile gerçekleştirilmektedir. Stand çadırı Kiralama ürünlerini rezerve etmek büyük fayda sağmaktadır ücretsiz kurulumun yanı sıra İstanbul’un her yerine oldukça uygun taşıma ve kurma firmamız ekibimi gerçekleştirilmektedir. Firmamız uzun senelerce organizasyon ve etkinlik sektöründe olan ve trend kiralama ürünlerini en uygun fiyatlarla sunan bir firmadır. Ülkemizdeki pandemi olayları çerçevesinde müşterilerimizin huzurlu ve sağlıklı eğlenebilmeleri için stoklarımız ve nakliyat araçlarımız uluslararası standartlarda dezenfeksiyon çalışmaları yapılmakta çalışanlarımız eğitim aşlmaktadır.

.

 

Kiralık Stand Çadırı


Organizasyonlarınızın herkesin için keyifli olabilmesi için sipariş anınızdan etkinlik sonra erene kadar zaman içerisinde bizimle çalışan personel kendi personelimizdir size daha iyi hizmet verebilmek için düzenli eğitim almaktadır. Siz arkanıza yaslanın ve anın tadını çıkarın. www.kirala360.com sayesinde hızlı be pratik randevu oluşabilmeniz ve siparişlerinizi yönetebilmeniz mümkündür. Rezervasyon oluşturmak için ön siparişi formu online sipariş oluşturabilir bununla beraber çağrı merkezi hattı veya whatsapp mesajlaşma servisi üzerinden ön sipariş oluşturabilirsiniz. Kiralık stand çadırı ve diğer tüm ürünlerimiz için müşteri temsilcimiz ve kiralama birimimiz desteğiyle bilgi alabilirsiniz Bilgi ve fiyat talevi için 7 gün 24 saat telefon numaramızı veya whatsapp destek butonunu tıklayabilirsiniz. bununla beraber Web sayfamızdaki kiralık ürün formunu kullanarak üzerinden sipariş desteği talep edebilirsiniz. Trend ürünleri arayan personelimiz ve kategori sorumlularımız seneden seneye sizler için istediği modelleri stoklarımıza eklemek için aramalar yapmakta ve hiç bir yerde bulamayacağınız ürünleri stoklarımıza kazandırmaktadır hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın. Kiralık stand çadırı ve etkinlik organizasyonlarında davetlilerinize hızlı ve keyifli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz Faaliyetlerinizde olumsuz anların olma ihtimalini sıfırlayan Kirala360 size bu unsurda tüm tecrübesi ve gücüyle her an yardımcı olacaktır. Kiralık stand çadırı hizmetimizde eşi benzeri olamayan çeşitleri www.kirala360.com üzerinden ön rezerve edebilirsiniz hizmetlerimiz görselleri en güncel resimler olup bu görseller dışında da farklı ürünlerimiz vardır.

Hızlı Teklif Formu

  Stand Çadırı Kiralama Fiyatları


  Yaz kış bütün organizasyonlarınızda etkinliğinizi ve stantlarınızı dış etkenlerden ve faktörlerden korumak için konforlu ve kaliteli kirala360 stant çadırı kiralama hizmetlerinden en uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz. Hiç bir yerde bulamayacağınız Stand Çadırı kiralama ürünlerini Kirala360 Kiralama Hizmetleri kalitesi ile şimdi kiralayın. Kaliteli ürün rekabetçi ücret sorumluluğumuz ile en beğenilen kiralama ürünlerini stoklarımızda tutuyoruz. Bütün ürünlerimiz stoklarda bulunan ürünlerimizdir. Aracı bir firma değiliz. Bu yüzden en rekabetçi ücretleri sizlere sunabiliyoruz Stand Çadırı kiralama ürün ve hizmetlerimizin ücretini belirleyen etkenlerden biri kiralayacağınız ürünü kaç adet kiralayacağınızdır Stand Çadırı kiralama ismetlerimizde seçeceğiniz modeller kiralama hizmetimizin fiyatını etkileyecektir. Kiralama hizmeti satın almak yerine tercih edildiğinde bütçenize büyük fayda sağlayacaktır. Stand Çadırı kiralama hizmetimizin satın almaya göre bir çok ek ekonomik avantajı bulunmaktadır. Danışmanlık ve kurulumu hizmetlerine Stand Çadırı kiralama hizmetimizin tanında hiç bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz Türkiye’nin her bölgesine ek ücret ile güvenilir ve hızlı nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Stand Çadırı kiralama ürünümüz hakkında daha fazla bilgi fiyat ve çok daha fazlası için müşteri hizmetlerimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Bu çadırlar genellikle iç ve dış etmenler dediğimiz rüzgar vb. etmenlerden etkilenmemek için kullanılmaktadır. Fuar ve organizasyonlarda sık sık tercih edilmektedir. Stand çadırları genellikle fuar, etkinlik, organizasyon dediğimiz satış alanı ve eğlenmek amacıyla yapılan organizasyonlarda kullanılmaktadır. Bu çadırların türü, rengi, şekli, boyutu, genişliği herkese uygun şekilde üretilmekle birlikte isteğe göre de üretilebilir. Aynı zamanda çadırları birleştirerek daha gneiş stand alanları oluşturabilmeniz mümkündür. Bu tarz çadırların altında firmalar kendi tanıtmak istediği ve satmak istediği ürünleri sergilemektedir. Çadırların yanında sunduğumuz stand ve sandalye kiralama gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Çadırlarda isteğe göre firmalara, kişilere uygun olarak logo, yazısı, firma adı vb. eklenebilir. Bu sayede etkin kişi reklamını da yapabilir.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Festival Cadiri Kiralama

  Festivaller'de nizamı sağlamak ve ziyaretçilerinizi dış şartlardan arındırmak için istediğiniz boy ve şekillerde festival çadırları kiralayabiliriz. Kiralık Stand Cadiri Kiralama hizmetimizin beraberinde sunduğumuz fırsat olan Festival Cadiri Kiralama kiralama ürünümüz ile de ilgilenebilirsiniz. Stand Cadiri Kiralama,Festival Cadiri Kiralama veya ekstra herhangi bir ürünü toplu olarak Kirala360 üzerinden kiraladığınızda size özel oluşan fiyat ve nakliyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız Türkiye'nin en çok tercih edilen ürün ve hizmet kiralama uygulamalarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine nakliyat hizmetimiz devam etmektedir. Ürün kurulumu için ek bir ödeme istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Semsiye Kiralama

  Stand Cadiri Kiralama ürünümüz yanında Semsiye Kiralama en çok kiralanan ürünler arasındadır Düğün ve Davetlerin yanı sıra otel veya açık alanlarda düzenlenen her türlü etkinlikte davetlileri hem şık hem de çevre koşullarından arındırılmış bir ortamda ağırlamak için dev şemsiyeler olmazsa olmazdır. Tek rezervasyon ve tek nakliyat ile Stand Cadiri Kiralama ve Semsiye Kiralama ürünlerini birlikte kiralayın , Uygun fırsatlar ve indirimlerden hemen faydalanın. Kirala360.com Türkiye'nin en geniş stoklara sahip kiralık ürün uygulamalarından biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine nakliyat hizmetimiz vardır. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Masa Sandalye Kiralama

  Kiralık Stand Cadiri Kiralama hizmetimizin yanında bir çok müşteri organizasyon ve etkinlikleri için Masa Sandalye Kiralama kiralama hizmetimizden de faydalanamaktadır Masa ve Sandalye olmadan bir etkinlik veya organizasyon düzenlemek imkansıza yakındır. Aynı zamanda etkinliğiniz tipine ve konumuna göre de masa sandalye tercihi yapmanız gerekmektedir. Kirala360 üzerinde yaptığınız toplu kiralama siparişlerinde müşterilerimize özel iskonto uygulanmaktadır. Bu fırsatı kaçırmayın. Firmamız ülkemizin en başarılı ürün ve hizmet kiralama merkezlerinden biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz vardır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için fiyata ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Organizasyon Cadiri Kiralama

  Kiralık Stand Cadiri Kiralama hizmetimizin yanında bir çok müşteri organizasyon ve etkinlikleri için Organizasyon Cadiri Kiralama kiralama hizmetimizden de faydalanamaktadır Her türlü boyutta ve istediğiniz özelliklere sahip organizasyon çadırlarınızı en uygun fiyatlar ile kiralayın. Üstelik ücretsiz kurulum hizmetimizde de faydalanabilirsiniz.Çadırlar organizasyonlar için oldukça önemlidir. Özellikle dış mekan organizasyonlarında çadır seçimi ve kurulumu etkinliğinizin kalitesini arttıracaktır. Etkinliklerinizde yaptığınız toplu siparişlerde toplu iskonto fırsatları ile %50'ye varan avantajlardan hemen yararlanın. Platformumuz internet'in en geniş stoklara sahip ürün ve hizmet kiralama uygulamalarından biridir. Her bölgeye ve şehire uygun fiyatlı nakliyat hizmeti devam etmektedir. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Tente Kiralama

  Yazın güneş ışınlarından, Kışın yağmurdan ve rüzgardan koruyan tenteler açık alan organizasyonlarının vazgeçilmezlerindendir. Stand Cadiri Kiralama kiralama hizmetimizin yanında siz de bir çok diğer müşterimiz gibi Tente Kiralama kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz Tek rezervasyon ve tek nakliyat ile Stand Cadiri Kiralama ve Tente Kiralama ürünlerini birlikte kiralayın , Uygun fırsatlar ve indirimlerden hemen faydalanın. Kirala360 internet'in en güvenilen ürün kiralama uygulamalarından biridir. Her bölgeye ve şehire uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 7 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Stand Çadırı Kiralama
  Fiyat
  TRY 1600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 thoughts on “Stand Çadırı Kiralama”

  1. 4 metreilik stand için kaç tane kiralamam gerekir stand çadırı olarak soruyorum + birde sandalyeye ihtiyacım var

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon