Sokak simitçisi kiralama


Simidi sevmeyen yoktur. Simit deyince akla, birçok şey gelmektedir. Bir yiyecekte bu kadar anlam yüklü olması onu çok özel kılmaktadır. Martıların seslerini, vapurun çıkarttığı köpükleri, çayın sıcaklığını ve İstanbul’un görkemini bizlere anımsatan, bizi çocukluğumuza döndüren geleneksel yiyeceğimiz simit, vazgeçilmezimizdir. Hem uygun fiyatı hem güzel tadı ile hayatımızın her alanında yer alır. İşe giderken koşturmaca da hızla yediğimiz simidin tadı da keyifle güzel bir manzara da yediğimiz simidin tadı aynıdır. Her zaman güzel, her zaman çıtır ve her an el altında olan bu geleneksel Türk yiyeceğimizin çay ile uyumundan bahsetmeye gerek yoktur. Her zaman taze bulup aldığımız ve doyasıya yediğimiz simidimiz krem peynirle de oldukça yakışmaktadır. Vapurda biraz biz yiyelim biraz martılar diyerek eğlenerek yediğimiz simidimiz, vapur yolculuğumuzda iyi bir dosttur bizlere. Karnımızı doyurmakla kalmayıp yerken eğlendirir. Çayımızla beraber yediğimiz simidimiz ofislerde de sıkça tercih edilmektedir. Okullarda ders aralarında öğrencilerin de tercihleri arasında yer alıyor. 5 çayına çok yakışan simit, kandillerde de küçülerek kandil simidi oluyor. Büyük boyları ile piknik masalarımızı süslüyor. Sokak simitçisi kiralama hizmetimiz aklınızın bir köşesinde bulunsun. Bir organizasyon planlarken, bu tarz sokak satıcılarının konuklarınızın çok hoşuna gideceğini unutmayın!
Peki günlük hayatta yediğimiz bu simitleri organizasyonlarınızda görmek ister misiniz? Şatafattan, ağır dekorlardan kaçındığınız cool organizasyonlar da sıcak bir atmosfer yakalamak isteyenler için sokak satıcılarımız oldukça uygundur. İş davetlerinde, pikniklerde, okul yemeklerinde sıkça tercih edilen kiralık sokak simitçisi artık bir telefonla ayağınıza geliyor. Sıcak çay ve krem peynir ile ikram edebileceğiniz simitler kiralık sokak simitçisi ile konuklarınıza güzel bir ikram olacaktır. Türk geleneğini yaşatmak isteyenler, sokak simitçisi kiralama fikrine bayılacaklardır. Konferanslarınızda, toplantılarınızda, küçük davetlerde ayaküstü atıştırmalık ikram etmek isterseniz sokak simitçisi kiralama kapsamında kiralık sokak simitçisi güzel bir seçenektir.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık sokak simitçisi


5 çayı deyince simitle beraber güzel sohbetler aklımıza geliyor. İşin yoğunluğundan sıyrılıp biraz sohbet edelim keyfimiz yerine gelsin dediğiniz zamanlar da simitler, kuru pastalar imdadınıza koşuyor. Evlerde bir yandan sohbet edelim bir yandan atıştıralım dediğimiz zamanlarda simitlerimiz masamızda duruyor.
İş etkinliklerinizde, konserlerinizde, pikniklerinizde kolaylıkla sokak simitçisi kiralama hizmetimizle kiralayacağınız kiralık sokak simitçisi konuklarınıza güzel bir nostalji yaşatacaktır. Diğer sokak satıcılarımız ile birlikte konuklarınıza bir sokak atmosferi yaşatabilirsiniz. Kiralık sokak simitçisi, kiralık midye tava, kiralık balık ekmek, kiralık lokma tatlıcısı gibi hizmetlerimiz sitemizde mevcuttur. Dilerseniz, catering hizmeti de alabilirsiniz. Kokteyllerde minik atıştırmalıklar sunmak isteyenler için poğaça, kek, kurabiye gibi kiralama hizmetlerimiz vardır. Ürünlerimiz taze ve temiz şekilde üretilmektedir. Simitçimiz sokak simitçisi kiralama hizmetimize dahildir. Simitçi arabası nostaljik detaylarla süslenmiştir. Nakliye hizmeti için ek ücret alınmaktadır. İstediğiniz sayıda simit organizasyonunuza arabayla birlikte getirilir. Nakliye ile birlikte bir fiyat teklifi almak isterseniz, sokak simitçisi kiralama fiyatları için firmamızla görüşebilirsiniz. Simitler taze ve sıcak bir şekilde konuklarınıza sunulur. Bu tarz küçük ikramlar büyük davetlerde oldukça şirin bulunmaktadır. Sokak simitçisi kiralama fiyatları oldukça uygundur. Arabanın nakliyesi için firmamızla görüşebilirsiniz.
Ustamız, çalışkan, yetenekli ve güler yüzlüdür. Sıcaklığı, dostluğu ve İstanbul’u hatırlatan simitçi arabalarımız konuklarınızın aklında yer edecektir. Sıra dışı davetler için bu tarz farklı konseptler oluşturmalısınız. İstanbul’dan detaylara yer vermek, İstanbul’umuzun güzelliğini yansıtmak için küçük dekorlara da yer verebilirsiniz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Sokak simitçisi kiralama fiyatları


Sokak simitçisi kiralama fiyatları her bütçeye uygun olup sizlere kampanyalı fiyatı ile sunulmaktadır. Simitleriniz taze ve sıcak şekilde uygun sokak simitçisi kiralama fiyatları ile alanınıza getirilir. Sokak simitçisi kiralama fiyatları için firmamızdan uygun fiyat teklifleri alabilir, organizasyonlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Çıtır çıtır simitler, kokusu ve mükemmel tatlarıyla konuklarınıza hatrı kalır zamanlar yaşatacaktır. Dilerseniz, çay, kahve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Çeşitli içecek hizmetlerimiz sitemiz de mevcuttur.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 35 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Sokak simitçisi
Fiyat
TRY 650
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sinan

araba süslemesi ve personelin kostümü kiralama fiyatına dahil mi? kiralama fiyatı, saat üzerinden mi gün üzerinden mi? farklı renk olanı var mı? kargo ve teslimatta sorun yaşamak istemiyoruz. Bu konuda güvence veriyor musunuz?

asiye

sadece simitçi arabasını mı kiralıyorsunuz? eleman ve simitleri de siz getirseniz bize kaça mal olur? simitleri yeterince sıcak ve taze tutar mı?

kaya

simitçiyle beraber tüm malzemeler de geliyor mu simit ve araba gibi ..? onlar için ayrıca para gerekiyor mu ..? bir günlük kiralama bedeliniz nedir tam olarak ..?

belkıs

sabahları hafta içi kiralama yapabilir miyiz ..? simitleri hızlı ve sıcak servis edebilir misiniz ..? ne kadar süre kiralama yapabiliriz en fazla ..? fiyat nedir ..? arabalar yeterince geniş mi ..?

gizem benden

ne kadar kişiye simit verebiliriz bir günde ..? 80 kişilik olur mu ..? fiyat nedir ..? arabanın boyutu ne kadar ..? simitleri temiz bir şekilde muhafaza eder mi ..?

ciğdem polat

ne kadar süre çalışabilir ..? 5 saat olur mu ..? ne kadar olur fiyat ..? 80 kişiye servis yapabilir mi ..? simitleri biz seçebilir miyiz ..? taze olur mu yeterince ..?

yağmur canan

simitler yeterince sıcak ve taze tutulur mu ..? ne kadar geniş ataba ..? görseldeki gibi mi ..? satış elemanı da gönderir misiniz ..? taşıma masrafları size mi ait ..?

baki han

110 kişiye servis yapabilirler mi ..? o kadar simit getirebilir misiniz ..? gerekli malzemeleri de siz mi getireceksiniz ..? 4 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..? fiyat nedir ..?