Sokak Satıcıları Kiralama


Sokak satıcıları günümüzde de her yerde rastladığımız küçük esnaflar haline gelmiş durumdalar. İnsanlarımız dışarıda her yerde rastlayabileceğimiz bu sokak satıcılarını oldukça Samimi bulmaktadır. Fiyatlarının uygun olması ve lezzetli yiyecekler satmaları da ilgileri üzerlerinde toplamalarının bir diğer nedenidir. Organizasyonlarda da ortama hem samimi hem de nostaljik biz hava katmaktadırlar. Bu nedenle etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz bu nostaljik satıcılar ile eğlenceli organizasyonlara imza atabilirsiniz. Firmamız sokak satıcıları kiralama hizmeti ile dilediğinizde etkinliklerinize renk katabilir. Bu hizmetimizden yılın her günü yararlanma imkanınız bulunmaktadır. Çünkü firmamız size daha iyi bir hizmet kalitesi sunmak adına yılın tüm günleri aralıksız sokak satıcıları kiralama hizmeti vermektedir. Her köşe başında rastlayabileceğimiz bu lezzetli sokak yiyeceklerini firmamız sayesinde etkinliklerinize de dahil edebilirsiniz. Konuklarınız bu lezzetlere bayılacaklardır. Aklınıza gelebilecek her türlü sokak satıcısı kiralayabilirsiniz. Gözlemeci, yayık ayrancı, şerbetçi, patlamış mısırcı, pamuk şekerci ve daha bir çok sokak satıcısı kiralama hizmeti vermekteyiz. Sokak satıcıları kiralama hizmetimiz ile organizasyonlarınıza samimi bir ortam aşılarken konuklarınızı çocukluğuna götürerek hüzünlü ve tatlı bir mutluluk hissetmelerini sağlayacaksınız. Çocuk misafirleriniz ise sokak satıcıları kiralama hizmetimizle eğlenceli, mutlu bir etkinlik geçirecekler ve gülen yüzleri etkinliğinize olumlu anlamda enerji yayacaktır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Sokak Satıcıları


  Firmamızın kiralık sokak satıcıları hizmeti sayesinde satın almadan da işinizi halledebilme olanağı kazanmış olursunuz. Bu şekilde hem ekonomik hem de eğlenceli etkinliklerde sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlama imkanı kazanmış olursunuz. Kirala360 yılın her günü aralıksız kiralık sokak satıcıları hizmeti vermektedir. Talep ettiğiniz sokak satıcılarını firmamız tarafından adresinize kendi bünyemizdeki nakliyat aracı ile gönderiyoruz. Bu şekilde zamanınızdan çalmadan size kiralık sokak satıcıları hizmeti vermiş oluruz. Size de en güzel günlerinizde çevredeki nostaljik kostümlü sokak satıcılarının verdiği sıcaklık ve samimiyet eşliğinde etkinliklerinizin tadını çıkarmak kalır. Kiralık sokak satıcıları hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için dilediğinizde firmamız ile iletişim sağlayabilirsiniz. Kiralık sokak satıcıları hizmetimize kullanılacak malzemeler ve yapımında çalışacak elemanlarda fiyatlarımıza dahildir. Kiralık sokak satıcıları kapsamında en modern yöntemler ve ekipmanlarla hizmet sağlamaktayız. Bu lezzetli yiyecekleri sizler için etkinliklerinizde servis ederken en çok dikkat ettiğimiz husus hijyen ve sağlığınıza zarar vermeyecek doğal malzemeler kullanmamızdır. Etkinliklerinizin karnaval havası içinde geçmesini istiyorsanız firmamızın kiralık sokak satıcıları hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firma olarak en uygun fiyat tekliflerimizle yılın her günü hizmetinizdeyiz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Sokak Satıcıları Fiyatları


  Sıcak ortamların en belirleyici unsuru haline gelen sokak satıcıları organizasyonlarınıza nostaljik bir hava verirken konuklarınıza tadı damağında kalacak lezzette yiyecekler servis edilecektir. Sokak satıcıları fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak şekilde belirlenirken piyasa fiyatlarına göre oldukça uygundur. Ekonomik fiyatlarla en iyi hizmet kalitesinde sokak satıcıları kiralamanın adresi kirala360’tır. Açılışlar, doğum günü etkinlikleri, sünnet düğünü organizasyonları ve bunlara benzer her türlü organizasyonlarınızda sokak satıcıları kiralama hizmetimizden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Firmamız işe saygı kuralını esas alır ve siparişlerinizi dilediğiniz saate dilediğiniz yere zamanında teslim eder. En özel anlarınızda firma olarak sokak satıcıları kiralama ihtiyacınızı bütçenize uygun fiyatlarla biz üstleniyoruz. Sokak satıcıları fiyatlarımız için bizimle iletişime geçerek bizden fiyat teklifi alabilirsiniz ya da dilerseniz yazımızı incelemeye devam edebilirsiniz. Konuklarınız bu lezzetli sokak yiyeceklerine bayılacaklar. Samimi ortamın verdiği his ile de kendilerini güzel organize edilmiş etkinlilerin içinde mutlu hissedecekler. Firma olarak sokak satıcıları fiyatlarımızı müşterilerimizin bütçesini göz önüne alarak belirliyoruz. Ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmetin için en doğru yerdesiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 34 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Sokak Satıcıları
  Fiyat
  TRY 400
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  17 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  B.B.Burak

  +Gerçekten mesleklerini çok iyi yapıyorlar hem hijyen hem müşteri memnuniyeti hem fiyat konusunda da diğer firmalara göre ucuz çok beğendim doğrusu👍

  Kirala360 Destek

  Sokak satıcıları yolu için çok teşekkür ediyorum, Burak Bey tekrar tekrar sizlerle görüşmek üzere bizde sizlerden sizin misafirperverliğinizden çok memnun kaldık, yeni bir sokak satıcısı kiralamasıyla görüşmek üzere.

  Jalee67

  içeriğe personel ve kostüm dahil mi? farklı konseptlere uygun, kostümler elinizde var mıdır? Personelin kostümü özel ve titiz olsun istiyoruz. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? şimdiden teşekkürler.

  Kirala360 Destek

  içeriye personel, kostüm, dağıtıcı, sokak satıcıları olarak tabiki mümkündür. farklı konseptler elimizde var, farklı kostümlerde var bu müşterimizin tercihine göre değişmektedir, personel, kostümü özel ve titiz olarak uygulanmaktadır. Bu konuda tabi ki yardımcı olabilirim şimdiden ben de teşekkür ederim.

  betülnur

  3 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..? ne kadar tutar hepsi ..? tam olarak hangi satıcılar var elinizde ..? çiğ köfteci de var mı, arkadaşlar deneyimli mi ..? hijyenik midirler ..?

  Kirala360 Destek

  Genellikle sokak satıcıları kiralamaları 3 saat sürmektedir. Ne kadar tutacağı konusunda fiyatları, organizasyon firmamızda görüşmelisiniz, Tam olarak bütün satıcılar elimizde mevcut, çiğ köfteci, arkadaşlar ve midyeci arkadaşlarım mevcut ve hijyeniktir ler çok efendim.

  nevsera

  simit ve açma satıcısı da var mı ..? yoksa ekleme yapabilir miyiz ..? hafta sonu için kiralama olur mıu ..? fiyat ne olur ..? 60 kişiye servis yapar mıısınız ..?

  Kirala360 Destek

  Sokak satıcılarında simit ve açma satıcıları da var ve eklemedi yapabiliriz, haftasonları için İstanbulda kiralayabiliriz fiyatlari organizasyon şirketimizde görüşebilirsiniz atmış kişi değil. 200 kişiye kadar servis yapabiliriz.

  umay geçer

  satıcıları biz seçebilir miyiz ..? görseldeki her şey var mı elinizde ..? simitçi ve macuncuyu istesek olur mu ..? kaça olur ..? 2 saatlik kiralama kaça olur ..?

  Kirala360 Destek

  Sokak satıcılarını tabiki siz seçebilirsiniz ve görseldeki herşeyin şirketimizde mevcuttur, simitçi ve macuncu isteyebilir ama fiyatlarında şirketimizle görüşerek, yerine getirebilirsiniz. Fiyatlar şu saatine göre değil, daha çok sokak satıcılarının adedine göre, dağıtım adedine göre değişmektedir.

  Emre Ayberk Akfırat

  Hafta sonu yapacağımız tenis turnuvasından sonra yapacağımız partide müzikli bir eğlence planlıyoruz. Tenis kortlarından birini parti alanı haline getireceğiz. Tenis kortunun kenarlarında sokak satıcıları olsun, isteyen istediğini alabilsin istiyoruz. Sokak satıcıları kiralama sizce iyi bir fikir mi? Elit bir gruba gider mi? Konu hakkında bilgi verebilir misiniz? Sokak satıcıları içinde ne tür ürünler var? 

  Kirala360 Destek

  İyi günler diliyoruz. Sokak satıcıları kiralama talebinizi istediğiniz şekilde gerçekleştirmek için her zaman hizmete hazırız. Tenis kortunun 4 köşesine koyacağımız sokak satıcıları ile aslında doğal bir hava oluşturabilir, insanların sokak satıcılarına olan özlemlerini giderebilirsiniz. Kestane kokusunu her insan özler. Talepleriniz doğrultusunda makine adedini ve yerini ayarlayarak arzu ettiğiniz görüntüyü size sağlamak için elimizden geleni yaparız.

  Çağrı Atahan Dağar

  Okulumuzun yıl sonu organizasyonu için İstanbul sokak satıcıları kiralamak istiyoruz. Okulunumuzun 2 hektar civarı bir bahçesi var. Bu alanı kaplayacak şekilde belirli aralıklarla yerleştirilmiş İstanbul sokak satıcılarının sıralanmasını istiyoruz. Sizin elinizde farklı kaç sokak satıcısı var? Ne şekilde bir planlama yapıyorsunuz, araziye göre mi katılımcı sayısına göre mi? Sokak satıcıları kiralama konusunda daha önce hiç çalışmadık.

  Kirala360 Destek

  Şimdiden başarılı bir organizasyon dileriz. Biz istanbul sokak satıcıları kiralama konusunda yıllardır çok fazla firmayla çalışmaları olan bir firmayız. Özellikle büyük organizasyonlarda çok fazla çalıştık. Sizin beklentilerinize ve istediklerinize göre istediğiniz kadar istanbul sokak satıcıları ayarlaması yapabiliriz. Pamuk şekerci, kestaneci, Osmanlı şerbetcisi, Osmanlı macuncu, döner arabası, Patlamış mısır arabası, Kahve güzeli gibi satıcılarımız mevcut, sayfamızdan bakabilirsiniz.

  Hayri Anıl Geçkin

  Merhaba, fırınımda çalıştırmak üzere kiralık sokak satıcıları arıyorum. Sitenizde böyle ir şey gördüm ancak birtakım sorularım olacak çalışanlarınızdan arasında daha önce hiç simit satan bu olayı tecrübe eden olmuş mu bir de yarım gün çalıştırmayı düşünüyorum. Kabul eder mi? Genelde simit satışları sabah gerçekleştiriyor. Ben de fırında simit üretimimi sadece sabah gerçekleştiriyorum. Sorularımı yanıtlarsanız memnun olurum. Kolay gelsin.

  Kirala360 Destek

  Merhaba, kiralık sokak satıcıları içerisinden bir elemanımız aradığınız kriterlere sahip. Daha önce simit satış işlemleri gerçekleştirmiş sokaklarda. Yarım gün çalıştırılmayı işleri gereği de kabul edeceklerini düşünüyorum ama siz yine de sorunuz için sitemizin iletişim birimi ile konuşsanız daha doğru olacaktır. Fırınınızda bol kazançlar dilerim. Hayırlı işler. Hoşcakalın.

  Berna Kurtuluş

  Merhaba, Yalova sahile karnaval yiyecekleri kiralamayı düşündük. Yalova’da sahilde bir aile çay bahçemiz var. 3 haftalığına bize karnaval yiyecekleri kiralaması yaparsanız, burayı hareketlendirmiş oluruz. Sezon bitmeden biraz burayı canlandırmak istiyoruz. Yazlıkçılar artık dönecekler, dönmeden burada vakit geçirtmemiz lazım. Aslında daha önceden kiralasaymışız keşke. Yeni gördüm böyle bir hizmeti, çok sevindim. Artık bidahaki sene sezon başlamadan kiralayacağız. Bizlere neler gönderebilirsiniz?