Sokak Lambası Gelin Yolu Kiralama


Düğün organizasyonları artık günümüzde daha renkli bir hale gelmiştir. Gelin ve damadın birlikte bir ömür boyu mutluluğa evet diyebilmek için yürüdükleri yola çeşitli ürünler ve süslemeler kullanılmaya başlanmıştır. Düğün organizasyonlarınızın göz doldurması ve konuklarınıza unutulmaz bir gece yaşatmak için sokak lambası gelin yolu kiralama hizmetimiz iyi bir seçimdir. Sokak lambasını andıran ve düğün organizasyonunuzun girişini ihtişamlı bir hale getiren sokak lambası gelin yolu kiralama hizmetimizi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sokak lambası gelin yolu kiralama hizmetimiz ile sizlerin belirttiği organizasyon adresine uzman ekibimiz ulaşarak gereken her hazırlığı önceden tamamlıyor. Sokak lambası gelin yolu kiralama hizmetimizi düğün organizasyonlarınızda kullanırken dilerseniz uçlarına çeşitli kristal süslemeler de ekleyebilirsiniz. Böylelikle sokak lambası gelin yolu kiralama hizmetimizi daha da şık ve göz doldurucu bir hale getirebilirsiniz. Firmamız, sizlere sokak lambası gelin yolu kiralama konusunda her türlü kolaylığı ve kaliteyi sağlamaktadır. Konuklarınız, hem sıra dışı hem de şık olan sokak lambası gelin yolu kiralama hizmetimize bayılacaklar ve düğün organizasyonunuzdan eğlenceli anılarla ayrılacaklardır. Sokak lambası gelin yolu kiralama hizmetimizi talep ettikten sonra işinin ustası haline gelmiş çalışanlarımız sizlerin istediği adrese gelerek bütün hazırlıkları eksiksiz bir biçimde tamamlıyorlar.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Sokak Lambası Gelin Yolu


Düğün organizasyonlarınızda konuklarınızın düğün mekânına geçerken kullandığı yol önemlidir. Kiralık sokak lambası gelin yolu hizmetimizi sizlere sunarken, konuklarınızın ve sizlerin düğün salonuna unutulmaz bir şekilde giriş yapmanızı sağlamaktayız. Kiralık sokak lambası gelin yolu hizmetimizi tercih ettikten sonra yapılması gereken tüm hazırlıklar işinin uzmanı ekibimiz tarafından gerçekleştirir. Sizlere sadece kiralık sokak lambası gelin yolu hizmetimizin sevdiklerinizle beraber tadını çıkarmak kalır. Firmamız, kiralık sokak lambası gelin yolu hizmetimizi sizlere yılın her günü aralıksız sağlamaktadır. Konuklarınıza kendi şıklığınızı ve zevkinizi yansıtacağınız kiralık sokak lambası gelin yolu hizmetimiz için firmamızı arayarak detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Kiralık sokak lambası gelin yolu modellerimizi düğün organizasyonunun gerçekleşeceği adrese dilediğiniz zaman getirtebilirsiniz. İşinde uzman çalışanlarımız sizlere kiralık sokak lambası gelin yolu hizmetimizi sunarken yapılması gereken bütün hazırlıkları gerçekleştirir. Sizlere kiralık sokak lambası gelin yolu hizmetimizi sağlarken kalitemizin ve bütçenize uygun fiyatlarımızın da garantisini veriyoruz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Sokak Lambası Gelin Yolu Fiyatları


Düğün organizasyonlarında günümüzde çok farklı ve sıra dışı süslemeler ve dekorasyonlar tercih ediliyor. Siz değerli müşterilerimizin bütçesinin dostu olan sokak lambası gelin yolu fiyatlarımızla düğün organizasyonlarınızda alışıla gelmiş dekorasyonların dışarısına çıkabilirsiniz. Hem sizin mutluluğa yürüdüğünüz bu önemli yolda sizlere eşlik edelim hem de sokak lambası gelin yolu fiyatlarımızla bütçenize uygun teklifler sunalım. Konuklarınızın da büyük bir keyifle yürüdüğü sokak lambası gelin yolunuzu firmamızdan sipariş edebilir, sokak lambası gelin yolu fiyatlarımızın fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Firmamızdan sokak lambası gelin yolu hizmetimizi talep ettiğiniz anda uzman ekibimiz sizlere bütün imkânlarımızı sağlar. Siz ihtişamlı ve sıra dışı dekorasyonlarla süslenmiş düğün organizasyonunuzun ve sokak lambası gelin yolu fiyatlarımızın keyfini çıkarabilirsiniz. Sokak lambası gelin yolu fiyatlarımız sizlerin talep edeceği miktara ve sizlerin sevkiyatın yapılmasını istediğiniz adresin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Sizlere en uygun olan sokak lambası gelin yolu fiyatlarımızı ve tekliflerimizi öğrenmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Sizlere sokak lambası gelin yolu fiyatlarımız hakkında bilgi sağlamaktan ve hayatınızın en mutlu gününü renkli hale getirebilmekten dolayı firma olarak mutluluk duyacağız. Firmamız yıllardır kesintisiz yedi yirmi dört sizlere sokak lambası gelin yolu fiyatlarımız ya da merak ettiğiniz diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi vermeye devam etmektedir.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
3.5 based on 9 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Sokak Lambası Gelin Yolu
Fiyat
TRY 170
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
özlem

kaç metre yol ..? ne kadar lamba olcağına biz mi karar veriyoruz fiyatlandırma metre üzerinden mi yoksa saatlik falan mı düğün akşamı için talep etsek fiyat ne olur ..?

begümnur

ürünün boyutu ne ..? kurulumunu da siz mi yapacaksınız ..? üzerindeki süslemeleri biz seçebilir miyiz ..? bir akşamlık kiralama bedeli nedir ..? 10 tane için fiyat verir misiniz ..?

mine

diğer gelin yollarından farkı ne ..? ne kadar sürede kurarsınız ..? süslemeleri biz seçebilir miyiz ..? fiyat nedir ..? taşıma sizden mi ..?

yavuz bilengüz

lamba modelleri var mı başka elinizde ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? sokak lambaları ne kadar büyüklükte acba ..? kurulum ve taşıma sizden mi ..?

ismail uydan

resimdeki gibi duvar boyunca lamba örebilir misiniz .. ? 6metrelik örebilir misiniz ..? fiyat ne olur ..? lambaları biz seçebilir miyiz ..? ne kadar sürer işlemler ..?