Soğutucu Dolap Kiralama


Soğutucu dolap dediğimiz ürünler ev, işyeri ya da etkinlik alanları için kişisel kullanımın yanı sıra genellikle ticari amaçla kullanılan buzdolaplarıdır. Meyve, sebze, et, balık gibi gıdaların yanı sıra özellikle soğuk olarak servis edilmesi gereken meşrubatlar ve alkollü içecekler için de son derece gereklidirler. Soğutucu dolap kiralama hizmetleri genellikle market, hastane, kafe, restoran, otel gibi kalabalık kesimlere hitap eden ve yiyecek içecek ürün sunumu yapan alanlarda tercih edilmektedirler. Gıda satışı, tüketimi ve sirkülâsyonu yoğun olan, gıda stoklama ihtiyacı olan mekanlar için idealdir. Yüksek kaliteli müşteri memnuniyeti politikamız ile evlerin yanı sıra, işletmeler için de etkili soğutma çözümleri sunmaktayız. Fonksiyonel kullanım ve efektif ürün teşhiri sağlamak amacıyla tercih edilen soğutucu dolap kiralama çeşitlerine firmamız tarafından ulaşabilir ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Süpermarketler başta olmak üzere pastane, kafe, otel ve benzeri işletmelerde farklı kategorilere ait ürünleri belli bir düzen içinde depolayıp müşterilerinizin kolaylıkla ulaşabileceği hale getiren dolap modellerini tercih ederek, işletmenizin ihtiyaçlarına kaliteli çözümler bulabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Soğutucu Dolap


  Market tipi soğutucu modelleri, düşük enerji tüketimleri ile maksimum performans sağlarken, pratik kullanımları sayesinde de çalışanların ve müşterilerin işlerini kolaylaştıran ürünlerdir. Açık cepheli soğutucular, dikey market dolapları, havuz tipi ve market tipi teşhir dolapları olmak üzere 4 grupta sizlere ulaşan kiralık soğutucu dolap modelleri, sergileyeceğiniz ürün grubuna uygun olarak seçebileceğiniz yatay ve dikey çeşitleri ile ürünlerin görünürlüğünü arttırmak için dizayn edilen camlı seçenekleri ile etkili bir sunum sağlamaktadır. Dondurulmuş gıdaları ya da gün boyunca soğuk kalması gereken içecekleri sağlıklı ve güvenli bir biçimde muhafaza edebilmeyi mümkün kılan kiralık soğutucu dolap ve dondurucular ürünlerin dikkat çekici bir biçimde sergilenmesinin yanında, düzenli bir şekilde saklanmasına da yardımcı olan oldukça kullanışlı ekipmanların olmaktadır. Geniş kapasiteleri ile çok sayıda ürünün teşhir ve korunmasına imkan tanıyan, dayanıklı yapıları ile ise işletmeler için uzun ömürlü bir kullanım sunan soğutucu modelleri yatay, dikey ve mini tasarımlarıyla işletmenizin farklı alanlardaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak dolaplardır. Açık cepheli soğutucular ve havuz tipi soğutucular kapak ya da cam gibi bir engele sahip olmadıkları için son derece pratik bir kullanım sağlamaktadırlar. Dikey dolaplar ise genellikle meşrubat dolabı olarak kullanmakta ve tek kapak, çift kapak, üç kapak gibi çeşitleri mevcuttur. Şarap soğutucuları da yine aynı kategoride yer almaktadır.

   

  Soğutucu Dolap Kiralama Fiyatları


  Soğutucu dolaplar genellikle bu ürüne büyük ölçüde ihtiyaç duyan mekanlar için satın alarak uzun yıllar aynı ürünü kullanmak, bakımları ve arızalarıyla uğraşmak ve toplu bir ödeme yaparak ürünü almak yerine uzun süreli anlaşmalar ile ürünü kiralayarak, yaşanan olası bir aksilikte ürünün bir diğeriyle değişimini talep edebileceği ve her sezon tıpkı kiralık bir araba gibi ürünü daha üst modellere değiştirerek sürekli daha iyi ürünler kullanmasını sağlayabilecektir. Özellikle de aynı mekan için farklı modellerde ve sayılarda dolap ihtiyacı bulunması da bu hizmete olan talebi artırmaktadır. Soğutucu dolap kiralama fiyatları 100 litreden 700 litreye kadar ürün depolama kapasitesi olan dolaplar, enerji tasarruf seviyeleri, elektrik kesintilerine karşı dayanıklılık güçleri, alan kullanımı, enerji tüketimi, dolabın otomatik mi manuel mi kullanıma uygun olduğu gibi özelliklerine göre belirlenmektedir. Uzun süreli kiralamalar ve birçok ürünün aynı anda kiralanması da yine soğutucu dolap kiralama fiyatları konusundaki etkenlerdendir. Firma olarak sektördeki en ucuz fiyat ve en uygun kiralama konusunda iddialıyız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 18 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Soğutucu Dolap
  Fiyat
  TRY 400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Soğutucu Dolap Kiralama”

  1. Geniş yiyecek ve içecek yelpazesine sahip büyük alan organizasyonlarında kapasite olarak yeterli midir?Ve ebatları kullanılacağı alana göre farklılık gösteriyor mu?

  2. ne kadar büyük dolap ..? no frost mu ..? kaç tane rafı var ..? ne kadar içecek koyabiliriz iiçine ..? içerisinde derece düğmesi var mı ..? fiyat nedir ..?

  3. üründe marka seçme şansımız var mı..?görsel dışında ürün mevcut mu..?üründe renk seçeneği var mı..?üründe hacim nedir..?ürün teslim süreniz nedir..?

  4. hangi marka ve model göndereceksiniz ..? seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? içerisini ne kadar geniş hazneli ..? 4 tane kiralayabilir myiiz ..? ne kadar fiyatı ..?

  5. hanife gülseren

   pastanemiz için kiralayabilir miyiz ..? rafı kaç tane var ..? kaç dereceye kadar soğutur, 3 tane kiralayabilir miyiz ..? marka ve model ne var ..?

  6. öğrenci yurtları için kiralayabilir miyiz ..? toplu kiralama olur mu ..? 50 tane alabilir miyiz ..? 9 aylık kiralama olur mu acaba ..? fiyat nedir acaba ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon