Soğutucu Dolap Kiralama


Soğutucu dolap dediğimiz ürünler ev, işyeri ya da etkinlik alanları için kişisel kullanımın yanı sıra genellikle ticari amaçla kullanılan buzdolaplarıdır. Meyve, sebze, et, balık gibi gıdaların yanı sıra özellikle soğuk olarak servis edilmesi gereken meşrubatlar ve alkollü içecekler için de son derece gereklidirler. Soğutucu dolap kiralama hizmetleri genellikle market, hastane, kafe, restoran, otel gibi kalabalık kesimlere hitap eden ve yiyecek içecek ürün sunumu yapan alanlarda tercih edilmektedirler. Gıda satışı, tüketimi ve sirkülâsyonu yoğun olan, gıda stoklama ihtiyacı olan mekanlar için idealdir. Yüksek kaliteli müşteri memnuniyeti politikamız ile evlerin yanı sıra, işletmeler için de etkili soğutma çözümleri sunmaktayız. Fonksiyonel kullanım ve efektif ürün teşhiri sağlamak amacıyla tercih edilen soğutucu dolap kiralama çeşitlerine firmamız tarafından ulaşabilir ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Süpermarketler başta olmak üzere pastane, kafe, otel ve benzeri işletmelerde farklı kategorilere ait ürünleri belli bir düzen içinde depolayıp müşterilerinizin kolaylıkla ulaşabileceği hale getiren dolap modellerini tercih ederek, işletmenizin ihtiyaçlarına kaliteli çözümler bulabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Sokak Poğaçacısı Kiralama
Sokak Lambaları Kiralama
Sokak Lambası Gelin Yolu Kiralama
Sofra Kiralama

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Soğutucu Dolap


Market tipi soğutucu modelleri, düşük enerji tüketimleri ile maksimum performans sağlarken, pratik kullanımları sayesinde de çalışanların ve müşterilerin işlerini kolaylaştıran ürünlerdir. Açık cepheli soğutucular, dikey market dolapları, havuz tipi ve market tipi teşhir dolapları olmak üzere 4 grupta sizlere ulaşan kiralık soğutucu dolap modelleri, sergileyeceğiniz ürün grubuna uygun olarak seçebileceğiniz yatay ve dikey çeşitleri ile ürünlerin görünürlüğünü arttırmak için dizayn edilen camlı seçenekleri ile etkili bir sunum sağlamaktadır. Dondurulmuş gıdaları ya da gün boyunca soğuk kalması gereken içecekleri sağlıklı ve güvenli bir biçimde muhafaza edebilmeyi mümkün kılan kiralık soğutucu dolap ve dondurucular ürünlerin dikkat çekici bir biçimde sergilenmesinin yanında, düzenli bir şekilde saklanmasına da yardımcı olan oldukça kullanışlı ekipmanların olmaktadır. Geniş kapasiteleri ile çok sayıda ürünün teşhir ve korunmasına imkan tanıyan, dayanıklı yapıları ile ise işletmeler için uzun ömürlü bir kullanım sunan soğutucu modelleri yatay, dikey ve mini tasarımlarıyla işletmenizin farklı alanlardaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak dolaplardır. Açık cepheli soğutucular ve havuz tipi soğutucular kapak ya da cam gibi bir engele sahip olmadıkları için son derece pratik bir kullanım sağlamaktadırlar. Dikey dolaplar ise genellikle meşrubat dolabı olarak kullanmakta ve tek kapak, çift kapak, üç kapak gibi çeşitleri mevcuttur. Şarap soğutucuları da yine aynı kategoride yer almaktadır.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Soğutucu Dolap Kiralama Fiyatları


Soğutucu dolaplar genellikle bu ürüne büyük ölçüde ihtiyaç duyan mekanlar için satın alarak uzun yıllar aynı ürünü kullanmak, bakımları ve arızalarıyla uğraşmak ve toplu bir ödeme yaparak ürünü almak yerine uzun süreli anlaşmalar ile ürünü kiralayarak, yaşanan olası bir aksilikte ürünün bir diğeriyle değişimini talep edebileceği ve her sezon tıpkı kiralık bir araba gibi ürünü daha üst modellere değiştirerek sürekli daha iyi ürünler kullanmasını sağlayabilecektir. Özellikle de aynı mekan için farklı modellerde ve sayılarda dolap ihtiyacı bulunması da bu hizmete olan talebi artırmaktadır. Soğutucu dolap kiralama fiyatları 100 litreden 700 litreye kadar ürün depolama kapasitesi olan dolaplar, enerji tasarruf seviyeleri, elektrik kesintilerine karşı dayanıklılık güçleri, alan kullanımı, enerji tüketimi, dolabın otomatik mi manuel mi kullanıma uygun olduğu gibi özelliklerine göre belirlenmektedir. Uzun süreli kiralamalar ve birçok ürünün aynı anda kiralanması da yine soğutucu dolap kiralama fiyatları konusundaki etkenlerdendir. Firma olarak sektördeki en ucuz fiyat ve en uygun kiralama konusunda iddialıyız.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 16 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Soğutucu Dolap
Fiyat
TRY 200
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ebru

Geniş yiyecek ve içecek yelpazesine sahip büyük alan organizasyonlarında kapasite olarak yeterli midir?Ve ebatları kullanılacağı alana göre farklılık gösteriyor mu?

badegül

ne kadar büyük dolap ..? no frost mu ..? kaç tane rafı var ..? ne kadar içecek koyabiliriz iiçine ..? içerisinde derece düğmesi var mı ..? fiyat nedir ..?

yeliz

üründe marka seçme şansımız var mı..?görsel dışında ürün mevcut mu..?üründe renk seçeneği var mı..?üründe hacim nedir..?ürün teslim süreniz nedir..?

gülizar yanar

hangi marka ve model göndereceksiniz ..? seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? içerisini ne kadar geniş hazneli ..? 4 tane kiralayabilir myiiz ..? ne kadar fiyatı ..?

yasin soner

soğutucu ne kadar derece soğutur ..? farklı modları var mı ..? ne kadar boyutu ..? içinde kaç tane raf var ..? fiyat nedir ..? marka ne olacak ..?

hanife gülseren

pastanemiz için kiralayabilir miyiz ..? rafı kaç tane var ..? kaç dereceye kadar soğutur, 3 tane kiralayabilir miyiz ..? marka ve model ne var ..?

ademcan yürüt

öğrenci yurtları için kiralayabilir miyiz ..? toplu kiralama olur mu ..? 50 tane alabilir miyiz ..? 9 aylık kiralama olur mu acaba ..? fiyat nedir acaba ..?