Siyah Örtülü Dikdörtgen Masa Kiralama


Restoran tipi masa olarak bilinen ve kalabalık yerlerde özellikle yemek düzeni için yıllardır yeni ürünler çıkmasına rağmen vazgeçilmeden kullanılmaya devam edilen dikdörtgen masalar, birçok ürün gibi firmamız tarafından kiralama anlamında hizmete sunulmaktadır. Birçok alanda farklı amaçlarla ihtiyaç duyulan dikdörtgen masalar, özellikle yemek hizmeti veren kalabalık yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tarz keskin hatları olan ve geniş masalarda yerleşim çok daha kolaydır. Siyah örtülü dikdörtgen masa kiralama hizmeti, dikdörtgen masa kiralama hizmetleri açısından sezonun en önemli hizmetlerinden birisidir. Siyah giydirme fikri daha önceki dönemlerde insanlara mutlu günler için çok uzak gelse de, son dönemlerde siyahın şıklığı ve asilliği fark edilmiş ve bundan yararlanmak isteyen kişilerin sayısı hızla artmıştır. Siyah örtülü dikdörtgen masa kiralama denilince akla ilk gelen firmamız, her türlü etkinliğiniz için sezonun trendi olan siyah giydirmeler ve bu giydirmelerin kullanılacağı masa ve sandalyeler konusunda hizmet vermektedir. Daha çok kişinin rahatça oturma düzeni alabilmesi, geçişlerin kolay olması, kalabalık grupların bir arada oturabilmesi, masaların L ya da U şeklinde yerleştirilebilmesi gibi alternatiflere imkan sağlayan dikdörtgen masalar, siyah giydirmelerle son derece şık bir hal alabilmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Siyah Örtülü Dikdörtgen Masa


  Standart ölçüleri 80 cm’e 140 cm olan ve yerden yüksekliği 75 cm olan dikdörtgen masalar, standart sandalye yüksekliğinde oturan bir kişi için masaya rahatça erişme seviyesini sağlamaktadır. Aksi bir durum belirtilmedikçe, dikdörtgen masa denilince bu standart ürün anlaşılmakta ve masa ölçülerine uygun olarak dikilmiş siyah saten ya da kadife örtülerle kullanılmaktadırlar. Kiralık siyah örtülü dikdörtgen masa standartlara uygun şekilde olabilmekle birlikte, bar tabureleriyle kullanılmak üzere tasarlanmış lükens masa diye tabir edilen yüksek modellerde de olabilmektedir. Standart dikdörtgen masalar demonte olabilmekte ve genellikle üst tablaları ham ürünlerden çalışılmaktadır. Üzerine yapılacak giydirme ile son derece şık bir hale gelecek olan masalar, özellikle siyah giydirmeler sayesinde son derece sıra dışı bir hal alabilecektir. Kiralık siyah örtülü dikdörtgen masa sezonun en hit ürünüdür. Kır bahçelerinden otellere, lüks restoranlardan firmalara kadar hemen her yerde tercih edilmeye başlanmıştır. Özellikle firmalar ve protokol için düzenlenen etkinliklerde siyah giydirme kullanılması olaya ciddi bir hava katarken, eğlenceli etkinlikler için üzerine kullanılacak aksesuarları ön plana çıkararak patlamasını sağlamakta ve iyi bir alt zemin yaratmaktadır.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Siyah Örtülü Dikdörtgen Masa Fiyatları


  Teslimat şekli ve süresiyle yakından ilgili olan siyah örtülü dikdörtgen masa fiyatları masa ölçüsü, adedi, siyah örtünün ölçüsü ve kumaş özellikleri gibi detaylara göre şekillendirilmektedir. Çok çeşitli seçenekleri olmayan adından da anlaşılacağı gibi net bir ürün tanımı olan siyah örtülüdikdörtgen masa fiyatları yukarıdaki birkaç detayın dışında sadece firmalara ve firma politikalarına göre farklılık göstermektedir. Sezonun en yeni ve en hit parçalarından olan siyah örtüler, diğer örtülere göre daha yeni, uygulaması daha zor, alan için doğru kullanılmadığı takdirde sıkıntı yaratabilecek ürünlerdir. Standart ve genel geçer birçok ürün gibi birkaç senedir kullanılmış olmasının mümkün atı olmayan siyah örtüler, henüz yeri moda olduğu için hiçbir firmanın elinde hazırda bulunmamakta ve sezon için yapılan hazırlıklarda dikimi yapılarak sunuma hazır hale getirilmektedirler. Bu nedenle kuvvetle muhtemel sizler siyah örtülü dikdörtgen masa kiralaması yaparken, kiralayacağınız örtüler ilk kez sizin kullanımınıza sunulmuş olacaktır. Sıfır ürün kalitesine sahip olan ürünler, standart kiralama fiyatından değerlendirilecektir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 12 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Siyah Örtülü Dikdörtgen Masa
  Fiyat
  TRY 35
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  7 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ünal

  masa boyutları standart mı? farklı ölçülerde elinizde var mı? örtü tercihi yapabiliyor muyuz? ürünleri yerinizde gelip görme şansımız var mıdır? yanıtınızı bekliyoruz.

  tansu

  beyaz örtünün stok durumunu öğrenebilrmiyim..? 60 tane sipairş etsek ne zaman gelir ..? cuma olan bir organizasyona yetişir mi ..? fiyat nedir ..?

  korcan

  siyah ve beyazdan 10 tane rica etrsek kaç güne gelir ..? ölçüler ne bir de tam olarak ..? masa da örtü de fiyata dahil mi acaba ..?

  gazanfer

  elips şeklinde de masanız var mı ..? boyutu ne kdar ..? taşımasını da siz mi yapacaksınız ..? 14 tane kiralayabilir myiz..? fiyat ölçünüz nedir ..?

  ziya

  üründe ebat tam olarak nedir..?ürün her ortam için uygun mu..?gün için teslim şansınız var mı..?100 tane için taksitli fiyat ne olur..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?

  beren sahici

  sadece dikdörtgen mi masa var ..? elips istesek gelmez mi ..? ne kadar sürede sevk edersiniz ..? fiyat nedir..? ürün ne kadar boyutta ..?

  refik aslan

  kafemiz için kiralayabilir miyiz ..? 8 tanr var mı ..? ölçüleri nedir ürünün, beyaz renk mi gelecek..? yıkayıp ütüleyip gönderir misiniz ..?