Şişme Zıpla Yapış Kiralama


Tüm eğlence organizasyonlarınıza şişme zıpla yapış kiralama hizmeti vermekteyiz. Eğlenceli ve sportif olması sayesinde hem yetişkinlerin hem de çocukların ilgisini çekmektedir. Organizasyonlarda tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biride budur. Bir yarışma havası içince oynanan bu oyunda amaç rakibinizden daha yükseğe yapışmaktır. Firmamız etkinliklerinizde eğlencenin hat safhaya çıkması adına şişme zıpla yapış kiralama hizmeti vermektedir. Firmamızdan şişme zıpla yapış kiralama hizmeti aldığınızda nakliyatını adresinize kendi bünyemizdeki araçlarla yapmaktayız. Şişme zıpla yapışın kurulumu biz yapıyoruz ve başında bekleyen profesyonel çalışanımız gözetiminde sizlerde gönül rahatlığıyla rakibinizle eğlenceli bir mücadeleye girebiliyorsunuz. Şişme zıpla yapış kiralama hizmetimizle ilgili bilgi almak için yazımızı incelemeye devam edebilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kirala360 olarak yılın tüm günlerinde aralıksız şişme zıpla yapış kiralama hizmeti vermekteyiz. Sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz tüm organizasyonlarınızda en iyi hizmet kalitesiyle yanınızdayız. Şişme zıpla yapış kiralama organizasyonlarınızı daha renkli ve keyifli hale getirmeniz için oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Kahkahaların bol olduğu keyifli organizasyonlara imza atmanız için sizlere şişme zıpla yapış kiralama hizmeti veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek sizde şişme zıpla yapış kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Şişme Zıpla Yapış


Etkinliklerinizde hem mücadele ruhu hem de eğlencenin bir arada olduğu keyifli bir ortam yaratmak istiyorsanız kiralık şişme zıpla yapış oldukça iyi bir tercih olacaktır. Hem yetişkin konuklarınız hem de çocuk konuklarınızın bayılarak oynayacağı bu oyun parkuru etkinliklerinize renk katacaktır. Dilediğiniz zaman kiralık şişme zıpla yapış hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Şişme zıpla yapış oyun parkuru en çok tercih edilen oyun parkurlarından biridir. Popülerliği gittikçe artan bu oyun parkuru ile etkinliklerinizin hem eğlence hem de mücadele ruhu ile geçmesi adına firmamızdan kiralık şişme zıpla yapış hizmeti alabilirsiniz. Firmamız size bu hizmeti verirken müşteri memnuniyeti ve işe saygı kuralını esas alır. Kiralık şişme zıpla yapış hizmetimizden yılın her günü yararlanabilirsiniz. Firma olarak tüm etkinliklerinizde kiralık şişme zıpla yapış hizmetimizle yanınızdayız. Tek kullanımlık için şişme zıpla yapış satın almak yerine firmamızın kiralık şişme zıpla yapış hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle ekonomik fiyatlarla organizasyonlarınızın eğlence ihtiyacını karşılamış olursunuz. Dilediğinizde bizimle iletişime geçerek kiralık şişme zıpla yapış hizmetimizle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Sizler kusursuz organizasyonlar düzenlerken firma olarak katkıda bulunmaktan ve en iyi şekilde hizmet vermekten mutluluk duyarız. Uygun fiyatlarla kiralık şişme zıpla yapış hizmetinin adresi Kirala360.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Şişme Zıpla Yapış Fiyatları


Satın alma işlemine gerek duymadan şişme zıpla yapış kiralayabileceğiniz firmamız ekonomik fiyatlarla en kaliteli şekilde sizlere hizmet sağlamaktadır. Tüm eğlence organizasyonlarının vazgeçilmezi haline gelmiş olan bu oyun parkuru sayesinde küçük büyük tüm konuklarınız eğlenceli zaman geçirmenin keyfi içerisinde olacaktır. Şişme zıpla yapış fiyatlarımız piyasa fiyatlarıyla karşılaştırıldığında oldukça ekonomiktir. Şişme zıpla yapış fiyatlandırmamız için yılın her günü bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Tüm özel anlarınızda taleplerinizi kiralayabilme olanağı ile yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Şişme zıpla yapış fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak şekilde belirlenmiştir. Şişme zıpla yapış siparişinizi getirmemizi istediğiniz yerin uzaklığına göre fiyatlarımız değişim gösterebilmektedir. Bu sebeple şişme zıpla yapış fiyatlarımız için bizimle iletişime geçerek en sağlıklı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmetin en doğru adresi olmaktan mutluluk duyarız. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel kadromuzla yılın her günü hizmetinizdeyiz. Şişme zıpla yapış fiyatlarımız bütçenize uygun ve ekonomik fiyatlardır. Organizasyonlarınızın eğlence ihtiyacını ekonomi fiyatlarla dilerseniz biz karşılıyoruz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 26 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Zıpla Yapış
Fiyat
TRY 700
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
B.B.Burak

+oyun parkının kapladığı alan ne kadardır?

Kirala360 Destek

Oyun parkının kapladığı alan 5 metre uzunluk 4 metre genişlik olarak toprağa sabit gelmektedir

korkut

boyutu ne kadar ..? devrilme ya da sönme gibi bir durum söz konusu mu acaba ..? kaç para tutar bir günlük kiralama ..?

Kirala360 Destek

boyutu 35 m2 devrilme sönme ihtimali yok günlük kiralama ne kadar tutacağı şirketle görüşeceksiniz

semanur

ürün kaç yaş gurubuna aittir..?ürünün ebatları nelerdir..?aynı anda kaç kişi oynaya bilir..?yetişkinler için uygun mudur..?ürüne kaç taksit olanağınız vardır..?

yeldanur

ürün her ortam için uygun mu..?ürüne montaj uygulamasını siz mi yapıyorsunuz..?ürün kaç yaş grubu için..?ürüne kurulum dahil fiyatınız nedir..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?

Kirala360 Destek

Bu ürün 7 metre dan 10 metreye kadar tüm alanlarda uygulanabilir, o ürüne montajı, uygulama, hepsi, şirketimize ait bu ürün 6 yaştan yaklaşıp, 12 yaşa kadar herkes tarafından kullanılabilir.

asım güler

ürün ne kadar güvenli ..? boyutu nedir ..? görseldeki üründen mi gelecek ..? renklerini seçebilir myiiz ..? fiyat ne olur en son ..?

Kirala360 Destek

ürün ne kadar güvenli ürünün güvenli konusunda bir garanti veremiyor çünkü açtım, fırtına çıktığı zaman ürün hava alınabilir ama bunun içinde halatlarla tedbirler alıyoruz ama herşey allahtan yapacak bişey yok. ürün görselli olarak size teslim edecek renk seçenekleri mevcut pembe turkuaz kırmızı, her türlü renkten gönderebiliriz son ne olur bunu şirketi ile görüşeceksiniz

kubilay turan

şişirme ve taşıma sizden mi ..? ne kadar sürede gerçekleşir ..? isteğimiz rengi ve deseni seçebilir miyiz ..? İstanbul karaköye e servis var mı .. ? 3 haftalık kiralama olur mu ..?

Kirala360 Destek

şişme oyun, alımlı, sipariş verdiniz, zaman taşıması ve uygulaması bize aitse ne kadar sözde gel şu işi konusunda da yaklaşık 1 saat sürüyor, istediğiniz rengi besin seçebilirsiniz İstanbul Karaköye, servisimiz var. 3 haftalık kiralama, yapamıyoruz, daha çok günlük veya maksimum 3 günlük kiralamalar yapıyoruz

erhan kolan

piknik alanı için kiralayabilir miyiz ..? boyutu nedir..? kurulum ve taşıma size m ait ..? şişirme işlemi ne kadar sürer ..? 2 günlük kiralama olur mu ..?

Kirala360 Destek

şişme zıpla yapış oyun, piknik alanları, şu kiralanabilir boyutları 3 metreye 8 metredir şişirmişti mi, yaklaşık bi yarım saat sürmektedir. Peki günlük veya bir haftalık kiralayabilirsiniz