Şişme top Havuzu Kiralama


Tüm eğlence organizasyonlarınız için firmamız şişme top havuzu kiralama hizmeti vermektedir. Şişme oyun parkı etkinliklerin küçük misafirleri çocuklar için oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Çocuklar şişme top havuzunda eğlenirken yetişkinler olarak sizlerde rahat bir şekilde sohbet etme fırsatı bulursunuz. Firmamız bu noktada sizlere şişme top havuzu kiralama hizmeti vermektedir. Yılın her günü şişme top havuzu kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız uygun fiyatlar ve en iyi hizmet kalitesi kapsamında şişme top havuzunu dilediğiniz adrese kendi bünyesindeki nakliyat aracı ile getirmektedir. Daha sonra etkinlik bitiminde tekrar geri almaktadır. Bu şekilde zamanınızdan çalmadan şişme top havuzu kiralama hizmetimizden yararlanmış oluyorsunuz. Etkinliklerinizin eğlenceli çocuk kahkahaları eşliğinde geçmesini istiyorsanız sizde firmamızın şişme top havuzu kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sizlere şişme top havuzu kiralama hizmeti verirken müşteri memnuniyeti ve işe saygı kralını esas alıyoruz. Etkinlikleriniz için firmamızdan kiraladığınız şişme top havuzunun kurulumunu da sizler için atik ekip arkadaşlarımız yapmaktadır. Aynı şekilde işinin ehli çalışanlarımızı da şişme top havuzunun başında görevlendiriyoruz. Şişme top havuzu kiralama hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için yılın her günü bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Şişme Top Havuzu


Doğum günü partileri,piknikler,açılışlar,davetler,şirket toplantıları vb. birçok organizasyonunuzda firmamız çocuklarınızın eğlencesini düşünerek kiralık şişme top havuzu hizmeti vermektedir. Güler yüzlü çocuklar şişme oyuncak kiralama etkinliklerin neşesidir. Bu noktada firmamız daha mutlu çocuklar görmek amacıyla sizlere kiralık şişme top havuzu hizmeti sağlamaktadır. Firma eğlencenin olduğu her yerdeyiz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yere kiraladığınız şişme top havuzunu kendi bünyemizdeki nakliyat aracıyla ayağınıza kadar getirmekteyiz. Firma olarak sizlere hizmet verirken müşteri memnuniyeti ve insan ilişkilerini esas alarak sizlere hizmet sağlamaktayız. Şişme top havuzunun kurulumu nakliyesi ve etkinlik boyunca çocuklarınızın güvenle oynayabilmesi için başında bekleyen çalışanlarımız kiralık top havuzu hizmetimize dahildir. Kiralık şişme top havuzu hizmetimiz ile organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz. Şişme top havuzu çocuk misafirlerinizi eğlendirmek adına en iyi şişme oyuncaktır. Günümüzün modern şartları ile hizmet veren firmamız dilediğinizde uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz kiralık şişme top havuzu hizmeti vermektedir. Şişme top havuzunu bir kez kullanmak için satın almak fazla maliyetli olacağı için firmamızın kiralama hizmeti tamda size göre. Uygun bir bütçeyle sizde organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz. Eğlenen çocuklar organizasyonlarınızın en önemli noktasıdır. Çünkü çocuklar eğlenirken sizlerde konularınızla keyifli bir davetin tadını çıkarabilirsiniz. Kiralık şişme top havuzu için bizimle iletişime geçin.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Şişme Top Havuzu Fiyatları


En uygun fiyatlarla şişme top havuzu kiralayabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Etkinliklerinize renk ve neşe getirecek bu hizmetimizle çocuklarınızın keyfini yerine getirebilirsiniz. Şişme top havuzu fiyatlarımız piyasa fiyatlarıyla karşılaştırıldığında oldukça ekonomiktir. En özel anlarınızda kirala360 olarak şişme kaydırak kiralama için hizmetinizdeyiz. Bütçenizi sarsmayacak fiyatlarımızla dilediğiniz yere şişme top havuzunu getirerek kurulumunu yapmaktayız. Size de sadece keyifli organizasyonlarınızın tadını çıkarmak kalıyor. Şişme top havuzu fiyatlarımız için bizimle iletişime geçin. Davetlerinizde güler yüzlü çocuklar sizlere olumlu yönde enerji aşılayacaktır. Çocukları eğlendirmek ve yüzlerini güldürmek amacıyla firmamız bütçenize uygun şişme top havuzu fiyatlandırmasıyla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Özel anlarınızda rengarenk ortamlarda davetlerinizin tadını çıkarmak için şişme top havuzu ihtiyacınızı firmamız karşılıyor. Hem de oldukça uygun fiyatlarla. Fiyat bilgimizi yazımızı inceleyerek yada bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Nakliyatı yapmamızı istediğiniz yerin uzaklığına göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en sağlıklı bilgiyi bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Yılın her günü aralıksız hizmet vermekteyiz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 28 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Top Havuzu
Fiyat
TRY 550
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
B.B.Burak

+kaç yaş gurubu çocuklar oynayabilir?

Kirala360 Destek

Minimum 3 yaş maksimum 8 yaş arası çocuklar için kullanabilirsiniz

koray

içidenki toplar fiyata dahil mi ..? kurulumu siz mi yapacakısnız ..? tam olarak ne kadar yer kaplar ..? yaş ve kilo sınırı var mıdır ..? bir günlük kiralama ne kadar ..?

Kirala360 Destek

şişme top havuzundaki toplar verdiniz, fiyatı dahildir, kurduğumuz firmamız yapacaktır, tam olarak 67 metrekare yer kaplayacak yaş ve kilo sınırı var örneğin, 180 kilo biri giremez örneğin, 80 yaşında biri oynayamaz bir günlük kiralama Bedelinin ne kadar olduğunu, firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz hürmetler

ruhşen

oyun alanı ne kadar bir alanı kaplayacak ..? bir odaya sığar mı mesela ..? kurulum işlemini siz mi yapacaksınız ..? yaş sınırı var mı en fazla kaç çocuk aynı anda oynayabilir içerisinde ..?

Kirala360 Destek

Oyun alanı 35 metre yer kaplamaktadır bir odaya sığar mı onu bilemem tabii onu, Allah bilir, kurulum işlemi, tabiki firmamıza aittir, yaş sınırı var mesela 80 yaşındaki bir adam oynayamaz. En fazla 8 çocukla aynı anda oynayabilirler

tomris

ne kadar alan kaplar ..? sşişirme işlemi için pompa da gönderecek msiiniz ..? ya da siz şişireceksiniz kaç tane çocuk aynı anda oynayabilir ..?

Kirala360 Destek

Bu ürün genellikle 40 metre kareden başlayıp 380 metrekareye kadar farklı ölçülerde ürünler elimizde mevcuttur, şişme oyun parkurlarımız farklı renkleri farklı temaları da vardır, şişirme işlemleri, pompa değil, kompresör, yolu ile yapılır, bu kompresörleride Bizler göndeririz efendim.

miraç

dış mekanda da kullanılır mı ..? şişirme ve kurma igibi teknik işlere yardım eder misiniz bir de izmit içine kargo şansınız var mı ürünü ..?

Kirala360 Destek

Her türlü dış mekanda, şişme oyun parkurlarını kullanabilirsiniz istersiniz, iç mekan, isterseniz, dış mekan her türlü yerde kullanım mevcuttur. şişme oyun parkurlarının şişirmesi kurulması gibi teknik ki, organizasyonlar, tabiki firmamızın, eğitimli personellerine aittir, İzmit ve Batman gibi, Diyarbakır gibi farklı illerimize kargolar kendi araçlarımızla yapılmaktadır.

neriman batan

organizasyondan sonra toplaması size mi ait ..? ne kadar yer kaplar ..? topları da siz mi göndereceksiniz ..? renk ve desen seçebilir miyiz ..? her yaştan ve kilodan çocuk oynayabilir mi ..?

Kirala360 Destek

Organizasyonlardan sonra toplama, şirketimize ait. şişme oyun parkları, 45 metre kare yer kaplamaktadır şişme top havuzlarının toplarını da şirketimiz size gönderecektir istediğiniz her şekilde renk ve desen seçenekleri mevcuttur, her yaştan ve her kilodan çocuklar şişme oyun parkurlarında oyun oynayabilir.

koray hancı

güvenlik önlemleriniz var mı ..? ürünün garanitisi var mı ..? patlarsa değişim yapar ımısınız ..? taşıma ve kurulum size mi ait ..? kaç kişi oynayabilir aynı anda ..?

Kirala360 Destek

Evet, güvenlik önlemlerimiz var bu ürünün 16 yıl garantisi var, patlama ihtimali yok çünkü brandalar çok dayanıklı oluyor, taşıma ve kurulum, tabii ki şirketimize ait 67 kişi aynı anda oynayabiliyor.

osmancan asar

kreş için kiralayabilir miyiz ..? 2 tane var mı elinizde ..? ne kadar boyutu ve derinliği acaba ..? her yaştan çocuk oynayabilir mi ..? 4 günlük kiralama yapabilir miyiz ..?

Kirala360 Destek

Tabiki, şişme top kozlarımızı kreşler için ana okulları için kiralayabilirsiniz iki tane değil. 5 tane var elimizde her türlü renk seçeneği mevcuttur. Her yaşta çocuklar, oynayabilir. 60 yaşındaki dedelerimiz bile bu Top havuzunda oynadığı olur?’Dört günlük 8 günlük kiralamalar yapabiliyoruz, İstanbul içerisinde.