Şişme Şut Becerisi Kiralama


Şişme oyun parklarımızda kullanılan pvc anti bakteriyel, solmazlık ve alev yürümezlik özelliklidir. Ürünlerimiz SGS, İSO ve TSE Belgelidir. Oyuncaklar için kullanılan motorlar sertifikalı ve ithal fanlıdır. Şişme oyun parkları çift dikişli sistem olarak üretilip, dikiş muhafaza sistemi içerir, iç gergiler yırtılmalara karşı mukavemetlidir. Şişme şut becerisi oyunu 5,5 mt* 5 mt* 3 mt ölçülerindedir. Şişme şut becerisi kiralama etkinliklerinize katılacak herkes için eğlenceli bir deneyim olacaktır. 7’den 70’e, çocuk, bayan, erkek demeden herkesin zevkle oynayabileceği, eğlenip zaman geçirebileceği aktivitelerin olmazsa olmazı haline gelmeyi başarmış bu ürün eğlenceleriniz için denenmesi gereken aktivitelerdendir. İki kişi tarafından kolayca taşınabilen oyun parkuru, motoru sayesinde on dakika gibi kısa bir süre içerisinde kurulabilmektedir. Biraz beceri biraz da şans gerektiren oyun için farklı oynama stilleri mevcuttur. Şişme şut becerisi kiralama etkinliğinizdeki tüm konukları çocuk gibi eğlendirecek, zevkli zaman geçirmelerini sağlayacak ve etkinliğinizi unutulmaz kılacak detaylardandır. Özellikle piknik, çocuk etkinlikleri, çocukların çokça bulunduğu etkinlikler, bahar partileri ve takım aktiviteleri için ideal bir etkinlik türüdür. Alan müsait ise başka şişme oyun parkurlarıyla bir arada da kullanılabilmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Şişme Şut Becerisi


Bu oyunda biraz beceri, biraz da şans gerekmektedir. Her yaştan ve cinsiyetten insanın kolaylıkla oynayabileceği şişme oyuncaklar oynarken de zevk alabileceği kiralık şişme şut becerisi parkuru açık ve kapalı alanlarda kullanılabilmektedir. İsterseniz kalenin önüne bir kaleci koyarak sırayla şut çekmeyi deneyebilir ve en çok golü atan kişinin birinci olduğunu ilan edebilirsiniz. İsterseniz kale önüne bir baraj kurarak, bu barajın üzerinden gol atmayı deneyebilir ve şut becerinizi konuşturursunuz. İsterseniz de oyunu orijinal haliyle, yani kalede bulunan deliklere topu geçirmeye çalışarak oynayabilirsiniz. Kiralık şişme şut becerisi oyununda esas amaç kale bölgesindeki belli noktalardaki torbalara topu geçirme çabasıdır. Yaklaşık 10 oyuncu tarafından 5’ er şut atılarak oynanır. Kazanana küçük hediyeler vermek oyunu kızıştırır. Şişme şut kalesindeki deliklere doğru topu atarak isabet ettirmeye çalışmak ve her dileğin kendine göre zorluk puanı olmasından dolayı, atılan goller sayesinde bu puanlar hesaplanarak kazanan belirlenebilir ya da almak istediğiniz hediyenin yanındaki yuvarlaktan topu geçir ve hediyeye sahip olabilirsiniz. Şişme şut becerisi interaktif şişme bir beceri oyunudur. Organizasyonlarda aktivitelerin vazgeçilmez oyunlarından birisidir.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Şişme Şut Becerisi Kiralama Fiyatları


Şişme oyun parkurları boyut olarak yetişkin birkaç kişinin oynayabileceği büyüklükte tasarlanmaktadır. Bu nedenle ölçüleri 4 – 5 mt civarı olmakta ve ciddi bir alan kaplamaktadırlar. Açık alanda da kapalı alanda da kullanıma uygun ve son derece eğlenceli olan bu ürünleri tercih etmek için, öncelikli olarak alanınızın uygun olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. Şişme kaydırak kiralama fiyatları parkurun kalitesine göre değişebilmektedir. Ürünün mal edildiği malzemenin kalitesi patlamaması, yanmaması ve insan sağlı açısından son derece önemlidir. Ortalama ağırlıkları 60 kg civarında olan bu ürünler en az iki kişi ile taşınabilmekte ve şişmemiş halleri bile oldukça büyük boyutlardadır. Bu nedenle kiralama işlemleri genellikle nakliye dâhil olarak gerçekleştirilip, ürün kurulumu ürünü teslim eden personel tarafından yapılmaktadır. Bu durum da şişme şut becerisi kiralama fiyatları konusundaki bir diğer önemli etkendir. Alanınız uygun ise uzun süreli kiralamalar yapılabilmekte ve bu süre zarfında teknik hizmet verilmekte olmakla birlikte aynı etkinlik için birden çok şişme parkur kiralaması da yapılabilmektedir. Bu gibi durumlar da fiyat konusunda farklı teklifler sunmamıza olanak tanımaktadır. Firma olarak çok çeşitli şişme parkurlar ve interaktif oyunlar konusunda kiralama hizmetleri vermekte ve etkinliklerinize renk katmaktayız.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 31 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Şut Becerisi
Fiyat
TRY 600
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
müren

tam olarak ne kadar yer kaplıyor ve nasıl kullanılmakta ..? yere sabitleme için bir şeyelr yapacak mısınız ..?

alara

üründe ebatlar tam olarak nedir..?ürün kurulumunu siz mi yapıyorsunuz..?ürün kaç yaş grubu içindir..?ürüne nakitte indirim olur mu..?ürün teslim süreniz nedir..?

handenur baysaz

ne kadar boyutu ..? kurulum ve taşıma sizden mi ..? renk seçebilir miyiz ..? 4 saat kiralayabilir miyiz ..? ne kadar olur ..?

oğuz leylar

ürünün uzunluğu sabit mi ..? yoksa biz belirleyebilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir..? kurma ve taşıma da sizden mi ..? bir haftalık kiralama olur mu ..?