Şişme Şato Kiralama


Şişme şato dediğimiz şişme kaydırak oyuncağı 8mt * 5mt* 7 mt ölçülerindedir. Şişme oyun parkı  yani şişme şato modelleri tasarlanırken her türlü risk değerlendirilmesi yapılarak, oluşabilecek kazalara karşı gerekli tedbirler alınmaktadır. Ürünlerde çift dikiş uygulanarak, kaydırakta yoğun olarak kullanılan, yani aşırı yük binen bölgelerin altına bir kat daha branda ile destekleme yapılır ve ürün daha dayanıklı hale getirilir. Kullanılan pvc solmazlık ve alev yürümezlik özelliğine sahiptir. Gerekli tüm belgeleri ve sertifikaları olan ürünlerin, oyun alanındaki figürleri için kullanılan baskı kumaşı da ithal dökme vinildir. Yine aynı şekilde şişme fanları da sertifikalı ve güvenlidir. Şişme parkurların patlama riskine karşı tüm önlemler alınarak, çocukların can güvenliği kusursuz şekilde sağlanır. Yılların getirdiği tecrübe ve birikim ile birçok köklü firmaya şişme şato kiralama gibi alanlarda kurumsal hizmet vermekteyiz. Doğum günleri, bahar şenlikleri, 23 Nisan, çocuk şenlikleri, üniversite festivalleri, bayi toplantıları, şirket piknikleri, şirketlerin sosyal sorumluluk projeleri, şirket aktiviteleri gibi birçok etkinlik ya da daimi olarak işleyen mekanlar için uzun ya da kısa süreli kiralama hizmetleri sağlamaktayız. Şişme şato kiralama hizmetimiz ile açık ya da kapalı mekanlarda, katılımcıların bol eğlenceli zaman geçirmesini amaçlamaktayız.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Şişme Şato


Firma olarak etkinlik ihtiyaçlarınıza maksimum özen göstererek, profesyonel ekibimiz ile kiralık şişme şato ve benzeri şişme ve interaktif oyun parkurları ile hizmet vermekteyiz. Şişme oyuncak kiralama dediğimiz ürün iki tarafında kubbeleri bulunan, bol maskotlu, orta kısmında yine şişme bir kaydıraktan olucan son derece eğlenceli bir oyun parkurudur. Birçok çocuğun hatta ve hatta büyüklerin bile aynı anda kayabileceği kadar geniş alana sahip, herhangi bir sert parçası bulunmayan, çocukların güvenle oynayabileceği bir üründür. Kiralık şişme şato tamamen dijital baskı ile renklendirilmiş olup, çocuklar tarafından hem görsel hem de oyun anlamında büyük ilgi toplamaktadır. Ortalama ağırlığı yaklaşık 95 kg olan bu ürünler için, güvenlik ve patlamıyor birincil şart olmalıdır. Aksi halde oyun halindeki ufak çocuklar için büyük tehlike arz edebilecektir. Bu nedenledir ki üretim aşamasında yüzlerce testten geçirilerek her türlü sağlık ve uygunluk belgeleri alınmış, dünyanın en iyi ve en güvenilir markalarına ait olan şişme parkurları seçerek, bu ürünlerin kiralamasını yapmaktayız. Firma olarak çocuklarınızın can güvenliği ve sağlığı bizler için her şeyin önünde gelmektedir. Onları eğlendirirken iyi ve sağlıklı olduklarını bilmek, zarar görmeyecek olduklarına emin olmak, tahmin ediyoruz ki anne ve baba olarak sizlerin de en büyük beklentisidir.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Şişme Şato Kiralama Fiyatları


Sönmez şato ya da şişme kaydırak olarak ta adlandırılan şişme şato oyun parkurları, şişme eğlence oyun parkları kategorisinde yer almaktadır. Şişme şato kiralama hizmetleri ve şişme kaydırak kiralama fiyatları için direkt olarak iletişime geçebileceğiniz gibi, online olarak ta bu başlık ve bu isimlerle aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünün toksit içermeyen, çevre dostu, kokusuz ve sağlıklı malzemeden üretilmiş bir ürün olmasına dikkat etmelisiniz. Alev yürümez ve delinmeye karşı dayanıklı bir malzemeden üretilmiş olması şarttır. Bu nedenle şişme şato kiralama fiyatları konusunda çocukların sağlığını riske atabilecek, uygunsuz ve ucuz ürünlerden kaçınmalısınız. Oyun parkurlarımız özel çantası içerisinde, güçlü hava motorları ile birlikte teslim edilmekte ve kurulum için tarafımızca destek verilmektedir. Motorlar sayesinde kurulumu da sökümü de 2 – 3 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilebilen ürünler, son derece pratik ve eğlencelidir. Etkinlikleriniz için büyükleri de çocuklar gibi eğlendirebilmek adına, kesinlikle tercih edebileceğiniz şişme kaydıraklar en güvenilir, en kaliteli ve en uygun fiyatlarla firmamız tarafından hizmetinize sunulmaktadır.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
5 based on 21 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Şato
Fiyat
TRY 800
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
aysin

boyutu nedir ürünün ..? farklı renk ve modelleri de var mı ..? doğum günü içiin kiralasak ne zaman sevk edersiniz ..? kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? fiyat nedir ..?

sare akcan

doğum günü etkinliğimiz için alabilir miyiz ..? 1 günlük kiralama olur mu, resimdekinin aynısı mı gelecek, fiyat nedir acaba, taşıma ve şişirme size mi ait .. ?

pakize ünsal

uzun süreli kiralama ollur mu ..? avm oyun alanımız için kiralayabilir miyiz ..? resimdekinin aybnısı mı gelecek, fiyat nedir acaba, taşıması da size mi ait ..?