Şişme Rodeo Kiralama


Pek çok organizasyonlarınız için şişme rodeo kiralama hizmeti vermekteyiz. Hem yetişkinlerin hem de çocukların ilgisini fazlasıyla çekecek olan bir şişme oyun parkıdır. Konuklarınızın organizasyonlarınızda keyifli vakit geçirmesi adına firmamız şişme oyun parkı kiralama hizmeti vermektedir. Şişme rodeo satın almak bütçeniz için fazla maliyetli olacağı için kiralamak sizler için daha mantıklı bir seçim olacaktır. Firmamız şişme rodeo kiralama hizmeti kapsamında nakliyatı kendi nakliyat aracımız ile dilediğiniz yere getirip sonrasında geri alıyoruz. Size sadece şişme rodeo ile eğlenceli bir organizasyonun tadını çıkartmak kalıyor. Firmamız organizasyon şirketleri tarafından en çok tercih edilen bu şişme interaktif oyunu sizler için en iyi hizmet kalitesiyle kiralama hizmeti veriyor. Yılın her günü taleplerinize cevap vermek için aktif bir şekilde şişme rodeo kiralama hizmeti sağlıyoruz. Organizasyonlarınızda eğlenen konuklarınızın en çok çocukların güler yüzleri sizi mutlu edecektir. Çünkü onların memnuniyeti herşeyin üstündedir sizin için. Firmamız bu noktada şişme rodeo kiralama hizmeti vermektedir. Şişme rodeo kiralama hizmetimiz sayesinde konuklarınız hem kendileri eğlenebilirken hemde çocuklarını oyalayacak bu eğlenceli şişme oyun parkına bayılacaklar. Çocukları eğlenirken ebeveynleri de çevresindekilerle sohbet etme fırsatı yakalayacaklar.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Şişme Rodeo


  Organizasyonlarınızın şüphesiz ki eğlenmeyi en çok seven konukları çocuklardır. Onlar etrafta kahkahalarla koşarken organizasyonunuz daha neşeli ve enerjisi olumlu bir organizasyon haline gelir. Bu noktada firmamız sizlere en iyi kiralık şişme rodeo hizmeti vermektedir. Bizimle iletişime geçerek organizasyonunuz için şişme oyun alanı kiralama hizmeti alabilirsiniz. Satın almak yerine firmamızın kiralık şişme rodeo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle daha az maliyetle mükemmel organizasyonlara imza atabilirsiniz. Kiralık şişme rodeo hizmetimiz ile talep ettiğiniz şişme rodeo kendi bünyemizdeki araçlarla kapınıza kadar getirmekteyiz daha sonra ise tekrar kendi aracımızla geri almaktayız. Böylelikle size zamanınızı kazandırarak kiralama, nakliyat işleriniz biz üstlenmekteyiz. Firmamız yılın her günü taleplerinize cevap verecektir. Yılın her günü hizmet veren firmamız şişme rodeo kiralama hizmeti ile organizasyonlarınızın eğlence konusundaki yükünü sırtlıyor. Kiralık şişme rodeo ile hem ekonomik hemde eğlenceli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Yılın her günü kiralık şişme rodeo hizmetimizden yararlanmanız için aramanızı bekliyor olacağız. Profesyonel kadromuzla taleplerinize cevap vermek için aralıksız hizmet sağlamaktayız. Tüm özel günlerinizde kirala360 olarak kiralık şişme rodeo hizmeti ile yanınızdayız. Dilediğinizde bizimle iletişime geçebilir bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Size en iyi hizmet kalitesini en ekonomik fiyatlara vermekten mutluluk duyarız.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Şişme Rodeo Fiyatları


  Organizasyonlarınızın eğlenceli ve renkli geçmesi firmamız için şişme rodeo kiralama hizmeti vermektedir. Şişme rodeo fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak şekilde düzenlenmiştir. Firmamızın yılların getirisi olan tecrübesi ile kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Şişme çocuk oyuncakları fiyatlarımız için yazımızı inceleyebilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizin için her zaman az maliyetle kaliteli hizmet sağlamaktan mutluluk duyar. En çokta küçük misafirlerinizin eğlence unsuru olacak olan şişme rodeo organizasyonlarınızın neşe kaynağı olacaktır. Şişme rodeo fiyatlandırmamız piyasa fiyatlarına göre en uygun seçenekler arasındadır. Şişme rodeo eğlence organizasyonlarının en çok tercih edilen şişme oyun parklarından biridir. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir şişme rodeo fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımız nakliyatını yapmamızı istediğiniz yerin uzaklığına göre değişim göstermektedir. En uygun şişme rodeo fiyat teklifini firmamızdan almak için bizimle iletişime geçin. Piknik, doğum günü organizasyonları vb. her türlü organizasyonlarınız için en iyi eğlence kaynağı olacak şişme rodeo başta küçük misafirleriniz olan çocukların daha sonra ise yetişkinlerin eğlenceli bir organizasyon geçirmesini sağlar.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Şişme Rodeo
  Fiyat
  TRY 1100
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  16 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  B.B.Burak

  + Boyutu kaç metredir ?

  Kirala360 Destek

  Şişme Rodeo boğa kısmı 1 metre uzunluk bir buçuk metre genişlik olarak kira alınmaktadır

  gülay

  boyutu ne kada r..? kaç kilo ve yaş için uygun ..? kurulumunu ve toplama işlemini siz mi yapacaksınız iki günlük kiralama bedeli nedir ..?

  Kirala360 Destek

  Efendim, sizede merhabalar Rodeo’nun ne kadar alan kaplayacağı sorusu daha çok siz ne kadar büyüklükte bir rodeo istiyorsunuz buna bağlıdır. Kurulumunu ve toplama işlemini bizim kendi personellerimiz, yaklaşık 6 personel gönderiyoruz, bu elemanlar yapmaktadır siz hiçbir şeye karışmamalı mısınız? B, buna gerek yok herşeyi biz halledebiliriz Bir günlük yada iki günlük kiralama bedeli ne olur Bu sizin, şişme boğayı kaç saat kullanacaksınız binleri istiyorsunuz buna bağlıdır.

  nejat

  ne kadar yer kaplar ..? rodeonun kurulumu da size mi ait olacak bir güvenlik önleminiz de var mı her yaşrtan insan ve çocuk binebilir mi..?

  Kirala360 Destek

  Nekadar alan kaplayacağı şişme rodeonun nereye kuracağına bağlı eğer bahçeye koyarsanız, 6 metre bir alan kaplar ama bir kralın da koyduğunuz zaman oniki metre, oyun parkı da göndeririz. 12 metre bir şişmenin üzerine koyarız bu biraz daha nereye koyduğunuza bağlı. Rodeo’nun kurulumunu kendi eğitimli elemanlarımız yapıyorlar biz bu elemanları, 4 sene boyunca bunla alakalı eğitim veriyoruz, her yaştan her kilodan çocuk Binebilir bu Rodeoya

  kemal can

  ne kadar boyutu ..? kurulum ve taşıma sizden mi acaba ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? ne kadar fiyat acaba ..? 2 saatlik kiralama olur mu ..?

  Kirala360 Destek

  şimdi, şişme oyun parkının boyutu mu soruyorsunuz yoksa şişme, boğanın, boyun mu bu soyuyorsun soruyorsunuz, bu önemli Kurulum ve taşımak tabii ki bize ait her zaman Genellikle, İstanbulun heryerinde bir gün içerisinde teslim ediyoruz. Nekadar fiyat olduğuna dair bu konuyu bu yorumlar üzerinden paylaşmıyoruz 2 saatlik kiralamanın ne kadar mı olur bunu Ahmet mirza beye sorup öğreneceksiniz.

  müzeyyen andaç

  doğum günü partisi için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar alanı kaplar ..? çocuklar için güvenlik önlemleri alacak mısınız ..? fyat nedir..? 3 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..?

  Kirala360 Destek

  Genellikle doğum günü Partileri için kiraladığımız bir üründür bu. şişme rodeo 6 metre kadar bir alan kaplar, çocuklar için gayet güvenlidir ve bunun güvenlik önlemlerini, eğitimli personellerimiz almaktadır. Fiyat: 800 liradan başlayıp 1007, yüz’lere kadar devam eden seçeneklerle mevcuttur. 3 Saatlik kiralama yapabilirsiniz, bunun fiyatı daha farklıdır.

  nurhan bithan

  güvenlik önlemleri de olacak mı ..? kask getirir misiniz ..? 2 kişi aymı anda binebilir mi..? fiyat nedir..? taşıma ve kurulum size mi ait ..?

  Kirala360 Destek

  güvenlik önlemlerini alan çeşit bir, çalışanlarımız mevcut kaskta geçiriyoruz, koruma yeri de götürüyoruz. 2 kişi aynı anda binemez bu konuya artık bu kadar abartmayalım fiyat konusunda Ahmet Mirza Bey’i arayabilirsiniz. taşıma ve kurulum, eğitimli personellerimiz tarafından istediğiniz, İstanbul’un her bölgesine yapılmaktadır.

  edanur mevlut

  dönme hızını biz belirleyebilir miyiz ..? yavaştan hızlı olacak şekilde ayarlayabilir miyiz .. ? kurulum ve taşıma da sizden mi ..? fiyat nedir acaba ..? ne kadar sürede getirirsiniz ..?

  Kirala360 Destek

  dönme hızını siz belirleyemezsiniz çünkü bunun hızını belirleyen teknik bir personelimiz mevcut bu hız şişme, Rodeo, onun üstünde çıkan müşterimizin ağırlığına göre zayıflığına göre değişir, bu değişkenliği de elemanımız halledecektir Kurulum ve taşıma, tabiki şirketimize ait fiyat nakliye uzaklığına göre, ve çalışma süresine göre, tabiki değişiyor, ne kadar sürede getireceğimiz sizin ürünleri isteyeceğinize bağlı.

  döne yeter

  piknik etkinliği için kiralayabilir miyiz ..? tuzlaya taşıma ve kurulum yapar mısınız ..? ne kadar sürede teslim edilir, boyutu nedir tam olarak ..? bir günlük fiyat ne .. ?

  Kirala360 Destek

  şişme rodeo ları, piknik etkinlikleri, için şirket aktiviteleri, için kiralayabilirsiniz. bugün İstanbulda, İstanbul çevresinde her yerde taşıma ve kurulum yapıyoruz, Tuzla’da bu semtlerden biridir bizim için bir gün içerisinde bu malzemeyi size teslim edebiliriz. Boyut konusunda, şişme kısmına 6 metre çapı var. 1 günlük fiyatı için Ahmet Mirza Bey’i arayabilirsiniz.