Şişme Oyun Grubu Kiralama

 

 

 

 

 

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
no rating based on 0 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Oyun Grubu Kiralama
Fiyat
TRY 100
Stok Durumu
Available in Stock

6 Comments

 1. Ecem Hatice Akova
  Ağustos 1, 2020

  Oğluma sürpriz doğum günü partisi vereceğim. Bu parti için şişme oyun parkı kiralamak istiyorum. Arka bahçemiz kurulum için uygun olacak mı, çocuklar için güvenli olacak mı bilemiyorum. Çocukları neşelendirelim derken şişme oyun parkı kiralama yüzünden kimseye zarar vermek istemem. Ne kadar güvenli bu şişme oyun parkı acaba?

  • Kirala360destek
   Ağustos 4, 2020

   Çocuklar için çeşitli sertifikalar, güvenlik koşulları ile üretiliyor bu şişme oyun parkları. Şişme oyun parkı kiralaması yapan firmalar da bu oyun parklarını aldıklarında personellerine kurulum ve kullanım konusunda gerekli eğitimleri veriyorlar. Şişme oyun parkı kiralaması yapan firmanın tecrübesi daha önceki referansları çok önemli tabi. Biz sizin için güvenilir ve yeterli tecrübeye sahip bir şişme oyun parkı kiralama firmasıyız.

 2. Ergün Değirmendereli
  Ağustos 12, 2020

  Merhaba, bir bahar şenliğinde öğrencilerin eğlenmeleri için trambolinler kiraladık. Ancak bir öğrencim, şişme oyun alanı kiralamaktan bahsetti. Bende araştırırken sizin sitenizle karşılaştım. Sitenizde şişme oyun alanlarının olduğunu gördüm. Bizim şuan iki büyük alanımız var. Bu alanlara uygun şişme oyuncaklar kiralamak istiyoruz. 

  • Kirala360destek
   Ağustos 14, 2020

   Merhaba, çocukların bahar şenliklerinde şişme oyun parkları çok eğlenceli oluyor, çocuklar çok seviyorlar. O alanların boyutlarını bizlere bildirirseniz, o boyutlarda şişme oyun parkurları gönderebiliriz. Şişme oyun alanlarımız son derece güvenilirdir, çocukların düşmemesi için güvenlik önlemleri alınmıştır. Sağlıklarına da uygundur. 

 3. Kubra Göçmen
  Ağustos 26, 2020

  Oğlum Survivor’a hastaydı ve bittiğinde çok üzüldü. Biz de ona şimdi bir doğum günü yapacağız ve şişme oyun parkuru kiralama gibi bir şeyi dahil ederek ona istediği doğum gününü yaşatmayı düşünüyoruz. Bu tip parkurlar için yaş aralığınız nedir? Yeterince güvenli mi? Fiyatlarınız nelerdir? Ne kadar sürede kurulum yapıyorsunuz? Acil dönüş yaparsanız seviniriz.

  • Kirala360destek
   Ağustos 28, 2020

   Merhaba, sorunuzu gördüğümüz gibi olabilecek en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Şişme oyun parkuru kiralama tam da bunun gibi aktiviteler için yerinde bir tercih. Çocuklar bu tip eğlenceli parkurlara bayılıyorlar desek abartmış olmayız. Size parkularımızın görsellerinin ve görsellerin ait olduğu yaş aralıklarına ait bilgilerin bulunduğu bir mail atıyoruz hemen. Sorularınız varsa oradan iletişime geçebiliriz.

Leave a Reply