Şişme Oyun Grubu Kiralama

 

 

 

 

 

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
no rating based on 0 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Oyun Grubu Kiralama
Fiyat
TRY 100
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ecem Hatice Akova

Oğluma sürpriz doğum günü partisi vereceğim. Bu parti için şişme oyun parkı kiralamak istiyorum. Arka bahçemiz kurulum için uygun olacak mı, çocuklar için güvenli olacak mı bilemiyorum. Çocukları neşelendirelim derken şişme oyun parkı kiralama yüzünden kimseye zarar vermek istemem. Ne kadar güvenli bu şişme oyun parkı acaba?

Kirala360 Destek

Çocuklar için çeşitli sertifikalar, güvenlik koşulları ile üretiliyor bu şişme oyun parkları. Şişme oyun parkı kiralaması yapan firmalar da bu oyun parklarını aldıklarında personellerine kurulum ve kullanım konusunda gerekli eğitimleri veriyorlar. Şişme oyun parkı kiralaması yapan firmanın tecrübesi daha önceki referansları çok önemli tabi. Biz sizin için güvenilir ve yeterli tecrübeye sahip bir şişme oyun parkı kiralama firmasıyız.

Ergün Değirmendereli

Merhaba, bir bahar şenliğinde öğrencilerin eğlenmeleri için trambolinler kiraladık. Ancak bir öğrencim, şişme oyun alanı kiralamaktan bahsetti. Bende araştırırken sizin sitenizle karşılaştım. Sitenizde şişme oyun alanlarının olduğunu gördüm. Bizim şuan iki büyük alanımız var. Bu alanlara uygun şişme oyuncaklar kiralamak istiyoruz.