Şişme Dağ Kiralama


Yapacağınız özellikle çocuk organizasyonlarında gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz şişme dağ kiralama hizmeti sunmaktayız. Yumuşak yapısı ve güvenlikli olması ile oldukça kaliteli olan ürünlerimiz arasından istediğinizi seçerek bizlerden şişme oyun parkı kiralaması yapabilirsiniz. Bizlerden yapacak olduğunuz şişme dağ kiralaması ile siz değerli müşterilerimiz kalitemiz ve hizmetimizden çok memnun kalacaksınız. Sizleri mağdur etmemek için en önemlisi de çocuklarımızın güvenliği açısından oldukça kaliteli ve bir o kadar da tedbirli ürünler ile şişme dağ kiralaması hizmetini sizler için sağlamaktayız. Şişme dağ kiralaması ile çocuklarınız için eğlenceli bir ortam hazırlayabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Hatta şişme dağ kiralaması hizmeti ile sadece çocukları değil genç ve yetişkinler de eğlenceli dakikalar yaşayabilirler. Her yaş ve her duruma uygun şişme dağ kiralaması hizmetimiz mevcuttur. Siz değerli müşterilerimiz için bir çok çeşit bulundurmaktayız. İhtiyacınız ve zevkinize uygun olan ürünlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizler gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Çünkü firmamızın en önemli politikası müşteri memnuniyeti ve güvendir. Bizler sizler için en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmaktayız. Şişme dağ kiralaması hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin organizasyonlarını renklendirebilmek ve yine siz değerli müşterilerimizin misafir ve katılımcılarını eğlenceli dakikalar ile buluşturmak için çalışmaktayız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Şişme Dağ


  Her renk ve çeşitte olan ürünlerimiz arasından istediğiniz ve ihtiyacınıza uygun olan kiralık şişme dağlarımızdan seçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin istediği kiralık şişme dağı hemen hazırlayıp istediğiniz adrese istediğiniz saatte ve günde getirip çalışma arkadaşlarımız tarafından kurulumunu sağlıyoruz. Kiralık şişme dağlarımız birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup en güvenli şekilde tasarlanmıştır. Kolay kurulumu olan ve bir o kadar da kolay kullanımı olan kiralık şişme oyuncakları tercih etmiş olmaktan pişman olmayacak tam aksine çok memnun kalacaksınız. Kiralık şişme dağlarımızı istediğiniz her an kiralayabilme imkanına sahipsiniz. Bizlerden yapacağınız kiralama hizmeti sonrasında sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetten oldukça memnun kalacaksınız. Kiralık şişme dağlarımızın kolay kurulumunun yanı sıra kolay toplanabilir özelliği de bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz kaliteli hizmet ve kullandığımız kaliteli ürünler ile yine siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürecek olmaktan çok memnununuz. Kiralık şişme dağlarımızın yüksekliği seçenekler arasındadır. İstediğiniz yükseklikte ve yükseklik kadar güvenliği de bulunan şişme dağlarımız mevcuttur. Bize isteklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizler için sunduğumuz hizmetten pişman olmayacak ve çok memnun kalacaksınız. Kiralık şişme dağlarımız sizlerin beğenisine sunulmuştur.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Şişme Dağ Fiyatları


  Siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuş olan şişme dağlarımızın fiyatları da uygundur. Şişme dağ fiyatlarımız yüzlerinizi gülümsetecek düzeydedir. Ürünlerimizin kalitesi kadar iyi olan şişme dağ fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Şişme dağ fiyatlarımız her bütçeye uygundur ve yine şişme dağ fiyatlarımız sizlerin de mutlu olacağınız şekilde ayarlanmıştır. Belli seçeneklere göre şişme dağ fiyatlarımızda küçük oynamalar yapılabilir ancak yine şişme kaydırak kiralama fiyatlarımız cep dostu olduğundan sizleri zarara uğratmayacaktır. Her zaman apayrı eğlence yaratan şişme dağ fiyatlarımızda eğlencenize eğlence katacaktır. Çocuk ve ya genç hatta yetişkinlerin bile çok eğleneceği bir organizasyon oluşturmak sizlerin elinde. Ve böylesine eğlenceli bir organizasyon yapmak istiyorsanız çok doğru adrestesiniz demektir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak en temel amacımızdır. Bizlerden yapacağınız kiralama hizmetinden çok memnun kalacaksınız. Firmamız işini çok büyük özenle ve titizlikle yapmaktadır. Sizlerin de bu özen ve titizlik ile çalışan firmamızı tercih etmeniz siz değerli müşterilerimize büyük avantaj sunacaktır.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 33 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Şişme Dağ
  Fiyat
  TRY 700
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  8 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  müzeyyen

  yüksekliği kaç metre ..? şişirme ve taşımayı nasıl yapıyoruz siz yardım ediyor musunuz ..? istediğimiz rengi tercih edebilir miyiz ..? üründe yaş ve kilo sınırlaması var mı ..?

  mehveş

  ehliyet kemeri gibi bir şey de gönderecek misiniz ..? güvenlik önlemleriniz var mı ..? yaş ya da kilo sınırı var mı ..? sönme ya da patlama durumunda değişim yapar mısınız ..?

  yekta

  ürün her ortam için uygun mu..?üründe ebatlar tam olarak nedir..?ürün kurulumu size mi ait..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?ürüne taksitli fiyatınız ne olur..?

  mahire

  ne kadar uzunlğu ..? kurulum ve taşıma da size mi ait ..? şişirme ve kurma işlemi ne kadar sürer ..? bir günlük kiralama fiyatı nedir ..? söndürme işlemini de siz mi yapacaksınız ..?

  çınar birdam

  boyutu nedir..? başka renk seçebilir myiz ..? ne kadar sürede kurarsınız ..? taşıma da sizden mi ..? fiyat nedir bir saatlik ..?

  yakupcan kadir

  çocuklar da tırmanabilir mi ..? ne kadar yükseklik ..? sabit mi ypoksa biz seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede taşır ve kurarsınız ..? fiyat nedir ..?

  rahşan atar

  2 haftalık kiralama yapar mıısnız ..? kurulum ve toplamayı da siz yapar mıısnız ..? ne kadar sürer kurulum işlemi ..? havası sönerse şişirmeye gelir misiniz ..?

  erdal yağan

  avm açılışı için kiralayabilir miyiz ..? her yaştan insan kullanabilir mi ..? güvenli mi yeterince ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? kurma işlemi ne kadar sürer ..?