Şişme Çekme Basket Kiralama


Doğum günü etkinliklerinizde, piknik organizasyonlarınızda, panayırlarda, üniversite etkinliklerinde, açılış organizasyonlarında ve belediye etkinliklerinizde yediden yetmişe herkesin severek katılacağı bir hizmet olan şişme çekme basket kiralama hizmetimizi dilediğiniz zaman firmamızdan talep edebilirsiniz. Büyük ve küçük fark etmeksizin organizasyonlarınızda herkesin ilgisi şişme çekme basket kiralama hizmetimizin üzerinde olacak ve onların beğenisini kazanacaksınız. Konuklarınıza hoş ve eğlenceli anlar yaşatacağınız, organizasyonlarınızı daha da renkli bir hale getireceğiniz etkinlikleriniz için şişme çekme basket kiralama hizmetimizi ayağınıza kadar getiriyoruz. Firmamızdan şişme çocuk oyun parkı kiralama hizmetimizi talep ettiğinizde nakliye kurulum gibi detaylarla sizlerin uğraşmasına gerek kalmadan işini titizlikle yapan ekip arkadaşlarımız bu işleri halletmektedir. Oldukça eğlenceli ve de güvenli olan şişme çekme basket kiralama hizmetimizi taşıdığınız etkinlikleriniz herkes için artık daha da renkli ve eğlenceli bir hale bürünecek. Firmamızın sizlerin organizasyonlarını daha eğlenceli bir şölen haline getireceği şişme çekme basket kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları çözüme kavuşturmak istiyorsanız dilediğiniz zaman firmamızı arayabilirsiniz. İki kişiyle oynanan ve bele bağlanılan lastikle bir potaya basket atma amacını taşıyan şişme çekme basket kiralama hizmetimizi uygun fiyatlarımızdan yararlanarak organizasyonlarınıza taşıyabilirsiniz. Oldukça ekonomik olan ve az enerji tüketen şişme çekme basket kiralama hizmetimizi sizlere ulaştırırken her türlü kaliteyi ve memnuniyet güvencesini sizlere sağlamaktayız.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Şişme Çekme Basket


Ev sahipliği yapacağınız belediye etkinliklerinde, üniversite bahar şenliklerinde, doğum günü partilerinde, pikniklerde ya da panayırlarda alışılmışın dışında bir eğlence arıyorsanız kiralık şişme çekme basket hizmetimiz tam da size göre bir seçim olacaktır. Oyun alanına sabitlenerek güvenli bir alan oluşturan ve işini titizlikle yapan personellerimiz tarafından sizlere ulaştırılan kiralık şişme çekme basket hizmetimizi dilediğiniz organizasyonunuz için talep edebilirsiniz. Sizlere firmamız organizasyonlarınızı kiralık şişme çekme basket hizmetimizle daha da renkli bir hale getirebilin diye her türlü kolaylığı ve kaliteyi sağlamaktadır. Firmamızı dilediğiniz zaman istediğiniz arayarak organizasyonunuzu bir eğlence sirki havasına büründürmek için kiralık şişme oyuncak hizmetimizi talep edebilirsiniz. Uzun süredir birçok organizasyon ve etkinlik için hizmet veren firmamız kiralık şişme çekme basket ve diğer ihtiyacınız olan hizmetlerimizi sizlere en iyi şekilde kalitesinden ödün vermeden ulaştırmaktadır. Konuklarınıza lezzetli ikramlarınızı sunduğunuz organizasyonlarınıza artı olarak da firmamızın kiralık şişme çekme basket hizmetini sunarak eğlenceli anlar yaşamasına imkân verebilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden kiralık şişme çekme basket hizmetimizi dilediğiniz zaman sipariş verin. Firmamızın avantajlarla ve eğlenceyle dolu kiralık şişme çekme basket hizmetini etkinliklerinize taşıyın.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Şişme Çekme Basket Kiralama Fiyatları


Birbirinden eğlenceli etkinliklerinizde sevdiklerinizde beraber geçirdiğiniz özel organizasyonlarınızda firmamızın sizlerin bütçesine özel olarak sunduğu şişme çekme basket kiralama fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Son dönemlerde pek çok etkinlikte kullanılmak için talep edilen bu hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz firmamızın avantajlı şişme çekme basket kiralama fiyatlarından da yararlanmaktadır. Organizasyonlarınıza hem eğlenceyi taşıyarak konuklarınıza keyifli anlar yaşatabilirsiniz hem de bütçenizin dostu şişme çekme basket kiralama fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Şişme çekme basket hizmetimizi organizasyonlarınıza taşırken bütçenizin dostu olan şişme çekme basket kiralama fiyatlarımızdan yararlanın. Ayrıca şişme çekme basket kiralama hizmetimiz kurulumu yapıldıktan sonra da oldukça az enerji harcar. Firmamızdan şişme çekme basket kiralama fiyatlarımızı talep ettiğiniz anda sizlerin bütçesinin sınırını aşmayan fiyatlarımızı alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere sunacaktır. Firmamızın sizlere sağlayacağı şişme çekme basket kiralama fiyatlarımız sizlerin tercih edeceği şişme kaydırak kiralama platformuna ve sizin belirteceği organizasyon adresine göre değişiklik göstermektedir. Siz de hiç vakit kaybetmeden sizlere en uygun olan şişme basket kiralama fiyatlarımızdan oluşan tekliflerimizi firmamızdan isteyerek eğlenceli bir dünyaya adım atabilirsiniz. Unutmayınız ki konuklarınız organizasyondan en çok keyif aldığı anları hatırlayacaktır. Bu anlara da ekonomik şişme çekme basket kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere dilediğiniz zaman yılın her günü en ekonomik şişme çekme basket kiralama fiyatlarımızı sunmaktadır.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
5 based on 34 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Çekme Basket
Fiyat
TRY 650
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
emircan gülay

oyun alanı kaç mt..? ne kadar sürede taşır ve kurarsınız ..? renk seçebililr miyiz ..? kaç kişiyle oynanır ..? bir günlük kiralama olur mu ..?

orhancan fener

yaz kampımız için kiralayabilir miyiz ..? sapancaya servisiniz var mı ..? 2 aylık kiralama olur mu , fiyat ne olur, kurma ve taşıma da sizden mi ..?