Şişme Çadır Kiralama


Şişme çadırlar organizasyon yapanlar ve açık hava etkinliği düzenleyenler için oldukça büyük kolaylıklar sağlamakta aynı zamanda beraberinde büyük konfor da getirmektedir. Kiralık şişme çadır modellerimizi sayfamız üzerinden inceleyebilir. Şişme çadır kiralama fiyatları hakkında 7/24 Kirala360 üzerinden fiyat alabilirsiniz. Kurumumuz senelerden beri organizasyon ve etkinlik sektöründe olan ve kiralama ve hizmet ürünlerini en uygun fiyatlarla sunan organizasyon platformudur. Şişme çadır kiralama ürünümüzü rezerve etmek çok basit ücretsiz kurulum hizmetimizin yanında Tüm il ve ilçelere hızlı ve güvenilir nakliyat hizmeti kirala360 personeli ile sağlanmaktadır. Ürünlerimizin kurulumları taşımaları sonrasında teslim alınması sırasında kendi firmamız bünyesinde tecrübeli personel ile çalışmaktayız Bu yüzden hizmetlerimiz sizin ve misafirleriniz için her zaman sorunsuz ve disiplinli bir şekilde organizasyon devam etmektedir. Covid19 Salgını sürecinde müşterilerimizin memnuniyetleri ve güvenliği için tüm ürünlerimiz ve araçlarımız uluslararası standartlarda dezenfekte edilip ekibimiz eğitilmektedir. Bütün organizasyon ürünlerimizde olduğu gibi Şişme çadır kiralama ürünümüzde de Tüm ulusal organizasyonlarda ek ücret istemeden montaj profesyonel ve alanında eğitim almış personel tarafından yapılmaktadır. Şişme çadır kiralama ayrıca diğer hizmetlerimizi gönül rahatlığı ile en ideal fiyatlar ve ürünler basit kirala360 altyapısı ve özel indirimlerle en basit şekilde randevu oluşturabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Şişme Çadırlar


  Kiralık şişme çadır ve diğer ürün grupları ile ilgili müşteri hizmetlerimiz ve satış personelimiz aracılığıyla bilgi alabilirsiniz Destek için 7/24 canlı telefon destek platformumuzu veya whatsapp sipariş numarasını kullanabilirsiniz. ayrıca Sayfada bulunan form üzerinden kolaylığıyla ön sipariş alabilirsiniz. Kiralık şişme çadır hizmetimizin yanında talepleriniz doğrultusunda birçok kiralık ürünle set olarak talep edilebilir Kiralık ürün setleri kullanarak rezervasyonlarınızı avantajlı fiyatlarla oluşturabilirsiniz Kombine ürünlerle ilgili çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık şişme çadır ve organizasyon hizmetlerimizde müşterilerimize hızlı ve keyifli etkinliği vermeyi amaçlıyoruz Bu özel anınızda olağan dışı durumların olma ihtimalini sıfırlayan Kirala360 size bu konuda işini iyi yapmanın azmiyle hep yanınızda olacaktır. kirala360 üzerinden kolay ve uygun fiyatlarla ön sipariş verebilmeniz ve rezervasyonlarınızı yönetmek mümkündür. Sipariş vermek için ön siparişi formu online sipariş oluşturabilir ayrıca telefon ile canlı destek veya whatsapp destek ugyulaması üzerinden ön sipariş oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Ürün görevlilerimiz ve ürün kategorilerini hazırlayan sorumlular seneden seneye etkinlerde en trend ürünçeşitlerini keşfetmek amacıyla uğraşmakta ve verimli ve trend ürünleri bizlere kazandırmaktadır hizmetimiz ile ilglili çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Organizasyonlarınızın kötü süprizlerden uzak olabilmesi için siparişin oluşturulduğu andan etkinlik sonra erene kadar her bir bölümde iş arkadaşlarımız kendi personelimizdir size daha iyi hizmet verebilmek için eğitim görmüşlerdir Sizlere sadece organizasyonun tadını çıkarmak kalıyor.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Şişme Çadır Kiralama Fiyatları


  Şişme çadırlar özellikle 7-12 yaş çocuklar için harika bir outdoor organizasyonudur. Hem eğleneli hemde açık havada harika bir etkinlik. Kiralık Şişme Çadır ürünümüzden en ücretler ile vakit kaybetmeden faydalanabilirsiniz. Kirala360 ürün stokları her zaman en çok tercih edilen kiralık Şişme Çadır ürünlerinden oluşmaktadır. Şişme Çadır kiralama ürünlerimizde en cazip fiyatları sunabilmek için ürünleri kendi stoklarımızdan kiralıyoruz. Ürün ve hizmetlerimizin fiyatını belirleyen en önemli faktör adet miktarıdır. Yüksek sayılı kiralama ürünlerinde indirimlerimiz mevcuttur. talep ettiğiniz modeller ürünümüzün ücretini etkileyen en önemli seçenekler arasında yer almaktadır. Kiralama hizmeti satın almak yerine tercih edildiğinde bütçenize büyük fayda sağlayacaktır. Şişme Çadır kiralama hizmetimizin satın almaya göre bir çok ek ekonomik avantajı bulunmaktadır. Danışmanlık ve kurulumu hizmetlerine Şişme Çadır kiralama hizmetimizin tanında hiç bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine ek ücret ile güvenilir ve hızlı nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Kiralık Şişme Çadır ürünümüzün fiyatları hakkında çok daha fazla bilgiyi sizler için 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  no rating based on 0 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Şişme Çadır Kiralama
  Fiyat
  TRY 300
  Stok Durumu
  Available in Stock