Şişme Boğa Kiralama


Eğlence sektöründe en çok tercih edilen şişme oyun parklarından biride şişme boğadır. Firmamız bu noktada sizlere organizasyonlarınızda eğlenceli vakitler geçirmeniz için şişme boğa kiralama hizmeti vermektedir. Etkinliklerinizin küçük konuklarını fazlasıyla eğlendirecek olan bu şişme oyun parkı diğer konuklarınızın da ilgisini çekecektir. Eğlence organizasyonlarının vazgeçilmezi haline gelen şişme boğa hizmetimizden yararlanmak için bizi arayın ve şişme boğa talebinde bulunun. Atik ekip çalışanlarımız etkinliklerinizin öncesinde gelerek şişme boğanın kurulumunu yapar. Sizlerde zaman kaybı yaşamadan şişme boğa ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. Şişme boğa kiralama hizmetimiz sayesinde organizasyonlarınız renkli anlara şahit olur. Sadece şişme boğa parkurunda oynayan konuklarınız değil onları izleyenlerde oldukça keyif alacaklardır. Renkli görüntülere neden olacak şişme boğayı satın almanıza gerek kalmadan dilediğiniz süre boyuca etkinliklerinizde kullanmak için firmamızın şişme boğa kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Satın alma durumunda sizlere oldukça maliyetli olacak şişme boğa için şişme oyun parkı kiralama hizmetimiz tam da size göre. Firmamız sizlere en iyi hizmet kalitesini sağlamak için tüm yıl aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve işe saygı en önem verdiğimiz konulardır. Bu nedenle sorunsuz bir şişme boğa kiralama hizmeti alacağınıza dair sizlere garanti verebiliriz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Şişme Boğa


Çocuk kahkahalarının olumlu bir enerji yükleyeceği organizasyonlarınız için kiralık şişme boğa hizmetimizden yararlanın. Son zamanlarda popülerliği oldukça artan şişme oyun parklarından biri olan şişme boğa organizasyonlarına eğlence ve keyif aşılayacaktır. Bu noktada firmamız sizlere kiralık şişme boğa hizmeti vererek keyifli organizasyonlara imza atmanızda size kolaylık sağlamaktadır. Uygun fiyatlandırmayla kaliteli hizmetin adresi kirala360. Her türlü organizasyonlarınıza her koşulda kiralık şişme boğa hizmeti vermekteyiz. Küçük misafirleriniz şişme boğa üzerinde eğlenceli vakit geçirirken sizlerde rahatlıkla çevrenizdekilerle muhabbet etme fırsatını bulursunuz. Ayrıca işe saygı kuralımız doğrultusunda şişme boğa kiraladığınızda nakliyatını dilediğiniz adrese zamanında teslim ediyoruz. Size kalan tek şey konuklarınızla eğlenceli organizasyonların tadını çıkarmak. Kiralık şişme oyuncak hizmetimizle ilgili bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin. Size tüm yıl aktif bir şekilde hizmet veren firmamızdan whatsapp hattı üstünden 7/24 bilgi alabilirsiniz. Eğlencenin hat safhalarda olduğu organizasyonlar düzenlemek için kiralık şişme boğa oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Hadi sizde eğlenceli kahkahalarla dolu organizasyonlara imza atmak ve kiralık şişme boğa hizmetimiz ile ilgili bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçin.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Şişme Boğa Fiyatları


Yarışma amacıyla oynanan bu oyunu şimdilerde modern zamanın bir getirisi olarak dilediğiniz yere taşıyabilme imkanınız vardır. En çok eğlence sektörlerinin tercihleri arasında yer alan şişme boğa firmamız tarafından dilediğiniz yere dilediğiniz süre boyunca uygun fiyatlarla kiralanmaktadır. Şişme boğa fiyatlarımız siparişinizi getireceğimiz yerin uzaklığına ve sizde kalma süresine göre değişim göstermektedir. Çocuk yetişkin tüm konuklarınızın eğlenerek oynayacağı bu oyuna satın alma işlemine gerek kalmadan ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Şişme boğa fiyatlarımız piyasadaki şişme boğa kiralama fiyatlarıyla karşılaştırıldığında cebinize uygun ekonomik fiyatlardır. Tüm konuklarınızın kahkahalarla oynayacağı bu interaktif oyunu kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak insan ilişkilerini ve işe saygı kuralını esas alarak size en iyi şekilde hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Yılın tüm günlerinde bizden şişme boğa kiralama hizmeti alabilirsiniz. Şişme boğanın nakliyatının olacağı adresin uzaklığına ve sizde kalma süresine göre fiyatlarımız değişim gösterdiğinden dolayı bizi arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Şişme boğa fiyatları konunda en uygun adrestesiniz. Eğlenceli organizasyonların sahibi olmak için firmamızdan şişme boğa talebinde bulunun.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 30 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şişme Boğa
Fiyat
TRY 1100
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
B.B.Burak

+Koruyucu önlemleri ve boyutu nedir?

Kirala360 Destek

Koruyucu önlemi olarak etrafında şişme bir havuz var

öktem

ürün yeterince güvenli mi ..? kopma ya da sönme gibi bir ihtimal var mı ..? ne kadar süre kiralama yapabiliriz ..? ne kadar alanı kaplar ..? fiyat nedir ..?

Kirala360 Destek

ürün bir Hayli güvenlidir kopmaya da sönme ihtimal tabiki yok çünkü kurallar çok sert ne kadar sürümdeki köşede kiralama, yapım dersi bende bilmiyorum yani siz bunu diyeceksiniz bunun bilgisini birisiniz, ben dizi evet, kiralık bilirsiniz derim ne kadar alanı kaplar, kimi zaman 6 metre. Fiyat konusunda firmayla telefonlaşıp iletişime geçiyorsunuz onlar, bulunduğunuz yere göre yapacağınız saate göre fiyat veriyorlar.

seçil aydan

tam olacak nasıl çalışıyor ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? boyutu nedir ..? ne kadar alanı kaplayacak ..? bozulursa tamire mgelir misiiniz..?

Kirala360 Destek

Merhabalar, tam olarak nasıl çalıştığına dair farklı söylentiler var bizim bildiğimiz kadarıyla bunun bir kumanda merkezi var, bu kumanda merkezine koyduğumuz bir görevli var bu görevli sistemi çalıştırıyor, o kontrol ediyor. Ne kadar sürede teslim olunacağına dair. Nerede, bulduğumuz önemli, bunun bilgisini verirseniz ne kadar süre teslim edeceğimizi söyleriz. yaklaşık 6 metre çapında bir alan kaplayacak bozulursa o tamire gönderdim servis elemanlarımız zaten mevcut o yüzden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kezban yunar

doğum günü için kiralanabilir mi ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? cuma gününe yetişmesi için ne zaman sipariş etmeliyiz ..? bir günlük kiralama olur mu ..? fiyat nedir ..?

Kirala360 Destek

şişme boğa doğum günü için düğün için konser için doğum zamanları için hep ilk dörtte için kiralanabilir. ;İstanbul’unsa heryerinde onbeş dakika mesafede teslim ediyoruz, cuma gününe kadar yetişmesi tabii ki mümkündür, hatta Çarşamba, günden yollayıp iki gün orada yatırabiliriz şişme boğaları boğalar için samanların yanında gönderiyoruz. Bir günlük kiralama, tabiiki olur istersiniz, bir yılında verebiliriz. Onunda fiyatı çıkartabiliriz kıyafetinde inanın bende bilmiyorum, bu firma ile görüşeceksiniz patronlar bilir.