Şirket Etkinliği Kiralama


Şirket etkinliği nedir, öncelikli olarak buna bakmak gerekir. Kurumsal şirketler için, kurum içi iletişim ve motivasyonu artırmak adına toplantılarla hem eğlence hem de takım çalışmalarını ön plana çıkarmak amacıyla düzenlenen etkinliklerdir. Firma olarak şirket etkinliği kiralama adı altında, özel tasarım oyun etkinliklerimiz ile ekiplerin heyecanlı ve keyifli bir deneyim yaşamasını sağlamaktayız. Bu deneyim esnasında şirketin vizyonu, misyonu, kurumsal değerleri ve verilmek istenen mesajları en etkili şekilde vermeyi hedefliyoruz. Kurumun insan kaynakları stratejisini yansıtan detayların, oyun içeriğine entegre edilmesi ile çalışanlar için eğlenceli ve geliştirici bir deneyim yaratmış oluyoruz. Motivasyon etkinlikleri ile kurum içi iletişim organizasyonlarınız kapsamında, çalışanlarınız arasında iletişimi güçlendirmeyi hedefliyoruz. Takım çalışmasını desteklemek, kurum ile çalışan ilişkisini geliştirmek, motivasyon ve verimliliği yükseltmek amacıyla kuruma ve etkinliğe özel olarak tasarlanan deneyimler, şirket etkinliği kiralama adı altında sunulmaktadır. Bu sayede, ekiplerin ortak bir hedefe ulaşmak için dayanışma içinde engelleri aşmaları ve eğlenerek hedeflenen kazanımları edinmeleri sağlanmaktadır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

   

  Kiralık Şirket Etkinliği


  Kiralık şirket etkinliği kapsamında, kurumunuza yeni katılan çalışanlarınızın birbiriyle kaynaşmalarını, kurum kültürü ve değerlerini tanımalarını, hem eğlenceli hem kazanımları olan bir deneyim içerisinde sağlayabilirsiniz. Kurum içi iletişim ve eğitim hedeflerinizi gerçekleştirmek için, size özel olarak tasarlayacağımız etkinliklerimizle, ekiplerinize en yaratıcı ve en eğlenceli formatta bilgi ve mesajlar verebilirsiniz. Aile günleri ve şirket piknikleri gibi özel organizasyonlarda çalışanlarla beraber aileleri de bir araya gelerek eğlenceye katılabilir. Bu şekilde çalışanların aileleri de birbiriyle tanışır ve daha sıcak, daha samimi bir ortam yaratılır. Organizasyon dâhilinde yetişkinler, gençler ve çocuklar hem beraber, hem de ayrı ayrı eğlenceli vakit geçirebilir. Kurum, ürün ve hizmetler herkes tarafından net şekilde kavranır. Kurulacak oyun parkurlarında macera, polisiye, gizem, korku ve gerilim gibi temalarda oyunlar oynanır. Çalışanlar takım çalışması, ekip içi iletişim, analitik düşünme, problem çözme, yaratıcılık, zaman yönetimi, gözlem ve motivasyon becerilerini sergiler ve geliştirir. Kişilik analizi modülü ile çalışanların oyun sırasında öne çıkan özellikleri değerlendirilerek, insan kaynakları uzmanları tarafından rapor haline getirilerek firmaya sunulur. Bu raporlarda oyuncuların oyun sırasında sergiledikleri beceriler hakkında değerlenmeler bulunur ve kurumların insan kaynakları birimleri bu raporları çalışanların görev yapacağı proje gruplarını oluştururken, alacakları eğitim planlarını oluştururken bir referans olarak kullanabilirler. İşte sdece eğlence olmayan bu önemli değerlendirme kiralık şirket etkinliği adı altında gerçekleştirilmektedir.

   

  Şirket Etkinliği Fiyatları


  Şirket etkinlikleri çok farklı aktivitelerden oluşabilmektedir. Dans kursu, yemek kursu, yelken takımı, çalışanlardan oluşan müzik grubu, tiyatro kulübü, resim ve heykel etkinlikleri, teryum ve bahçe etkinlikleri, yaratıcı drama, ritim ve perküsyon etkinlikleri, geri dönüşüm projeleri, kitap katlama etkinlikleri, paintball turnuvaları, futbol maçları gibi aktivitelerin yanı sıra, karpuz seçme kursu, sesi kötü olanlara şan eğitimi, e l falı, Kızılderili unvanları takmak, maskeli balo gibi sıra dışı aktiviteler düzenlemekte mümkündür. Şirket etkinliği fiyatları düzenlenecek etkinliğin türüne, içeriğine ve kullanılacak ekipmanlara bağlıdır. Bu etkinliklerle çalışanlara özgüven, iletişim, yüksek enerji, ekip ruhu, konsantrasyon, empati, işbirliği, yaratıcı düşünme, analitik zeka gibi kazanımlar amaçlanır. Bu etkinliklerin şirket içerisinde mi, hizmet verecek firmada mı, dışarıda bir alanda mı olacağı, kullanılacak ekipmanlar, eğitmenler, catering, aydınlatma, portatif lavabo ve tuvalet gibi birçok içeriği kapsayabileceğinden şirket etkinliği fiyatları çok kapsamlı olarak değerlendirilmektedir. Gerçekleştirilecek organizasyon, oyun ya da eğitim içeriğine bağlı olarak hazırlanacak düzenek, ekipman, eğitmen gibi tüm detaylar fiyatları etkileyebilmektedir. Bir sanatçıyla bir arada olmak ya da bir simulasyon merkezine gitmek, bir kamp ya da otelde olmak gibi çok çeşitli etkenler düzenlenecek organizasyonun fiyatları üzerinde etken olabilmektedir. Gerçekleştirilmek istenen organizasyonun amacı, hedefi ve firmanın bu etkinlik için ayırmayı düşündüğü bütçe doğrultusunda etkinlikler planlanabilmektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 37 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Şirket Etkinliği
  Fiyat
  TRY 1100
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Şirket Etkinliği Kiralama”

  1. tam olarak neleri kapsıyor etkinlik ..? logomuzun basılı olduğu materyalleri de siz temin edebilir misiniz parasını versek ..? etkinlikle beraber kaça olur..? dekorasyon size mi ait yoksa biz mi yapacağız ..?

  2. yıl dönümü kutlama etkinliği yapabilir miyiz ..? süslemeleri ve diğer ekipmanları biz seçebilir miyiz ..? fiyat ölçütünüz nedir ..? kurulum ve sevkiyat size mi ait ..? süreleri nedir ..?

  3. süslemeler ve ışıkları biz seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede hazırlanır ..? 65 kişilik bir organizasyon yapabilir misiniz ..? fiyat ne olur ..? taşıma ve kurulum sizden mi ..?

  4. kokteyl hazırlayabilir misiiniz ..? ikramları ve süsleri biz seçebilri myiz ..? ne kadar sürede teslim olur her şey ..? 70 kişilik bir hazırlık yapabilir misiniz ..? fiyat ne olur ..?

  5. yılbaşı kutlama paritisi organize edebilir misiniz ..? 45 kişilik ikram yapabilir misiniz ..? ikramları biz seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede hazır olur her şey …? fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon