Şıracı Şerbet Kiralama


Osmanlı zamanının ender lezzetlerinden biri olan şıracı şerbeti organizasyonlarınızda misafirlerinize ikram etme olanağı sunuyoruz. Bu lezzetli içeceği misafirlerinize ikram ederek geçmişten günümüze gelen geleneklerimizi organizasyonlarınıza yansıtabilirsiniz. Firmamız bu bağlamda sizlere şıracı şerbetçi kiralama hizmeti sağlıyor. Şıracı şerbet kiralama hizmetimiz kapsamında işinin ehli çalışanımız organizasyon alanınıza bir saat öncesinden gelerek hazırlıklarını yapar. Kostümlerini giyerek konuklarınıza şıracı şerbet ikramında bulunacak işinin ehli çalışanımız organizasyon alanınıza renk katacaktır. Şıracı şerbet kiralama hizmetimiz sayesinde konuklarınız keyifle vakit geçirecek. Genç konuklarınıza da şıracı şerbetçi kiralama hizmetimiz sayesinde tarihi içeceklerimizden biri olan şıracı şerbeti tattırabileceksiniz. Organizasyon alanınıza Osmanlı esintilerini taşıyacak olan kostümlü çalışanlarımız güler yüzleri ve kaliteli hizmetleri ile sizlere lezzetli şıracı şerbet ikramında bulunacaklar. Zaman kaybetmeden firmamızla iletişime geçerek şıracı şerbet kiralama hizmetimizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Şıracı şerbet kiralama hizmeti talebinde bulunduğunuzda çalışanımız adresinize kadar gelerek sizlere hizmet sağlayacaktır. Firmamız müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak yılın her günü aralıksız şıracı şerbet kiralama hizmeti vermektedir. Sizde Osmanlı kostümleriyle etrafa renk katacak çalışanlarımızın sizlere hizmet vermesini istiyorsanız bizi arayarak şıracı şerbet kiralama hizmetimizi isteyebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla hizmet alabileceğiniz en doğru adrestesiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Şıracı Şerbet


  Özel anlarınıza geçmişin esintilerini yansıtmak organizasyonlarınıza renk katacaktır. Bu bağlamda kiralık şıracı şerbet hizmetimiz tam da size göre. Konuklarınızın bayılarak içeceği şıracı şerbeti dilediğiniz organizasyonunuzda ikram edebilirsiniz. Kiralık şıracı şerbet hizmetimiz de bu bağlamda bütçenize uygundur. Sektörde adından söz ettiren bir firma olarak sizlere en iyi koşullarda kiralık şıracı şerbet hizmeti vermekteyiz. Sizlere bu hizmeti sağlarken kullandığımız malzemelerin her şeyden önce hijyene ve sağlığa uygun olmasına önem vermekteyiz. Engin iş tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti esaslı iş anlayışımız ile sizlerin tüm ihtiyaçlarınızda sizlere ekonomik fiyatlarla kiralık şıracı şerbet hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek kiralık şıracı şerbet hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Osmanlı zamanında oldukça yaygın olan ama şimdilerde denk gelmemizin biraz olanaksızlaştığı şıracı şerbeti firmamızın kiralık şıracı şerbet hizmeti sayesinde dilediğiniz yere taşıma olanağınız var. Sizlere her anlamda kolaylık sağlayacak olan firmamızdan kiralık şıracı şerbet hizmeti talebinde bulunun ve en iyi hizmet kalitesini ayağınıza taşıyalım. Firmamız sizlere en iyi hizmet kalitesi kapsamında gönderdiği işinin ehli çalışanlar konuklarınıza lezzetli şıracı şerbet ikramında bulunur. Osmanlı kostümleriyle hizmet sağlayacak olan çalışanlarımız ortamınızı şenlendirecektir.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

   

  Şıracı Şerbet Fiyatları


  Her türlü organizasyonunuzda ikrama uygun olan şıracı şerbeti firmamız sizlere ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Bütçenizi sarsmayacak ekonomik şıracı şerbet fiyatlarımız sayesinde Osmanlı esintileri taşıyan organizasyonlara imza atabilirsiniz. Konuk sayınıza, organizasyon adresinizin bize olan uzaklığına ve hizmet sağlayacağımız süreye göre değişim gösteren şıracı şerbet fiyatlarımızla ilgili en sağlıklı bilgiyi firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Firmamız şıracı şerbet fiyatlarını belirlerken siz değerli müşterilerimizin bütçesini göz önüne alır ve bu bağlamda ekonomik fiyatlar sunar. Şıracı şerbet konuklarınıza ikram edebileceğiniz en iyi seçeneklerden biridir. Osmanlı kostümleri giymiş ve sırtarında güğümleriyle organizasyon alanınızda şıracı şerbet ikramında bulunan çalışanımız organizasyonlarınıza renk katacaktır. Sektördeki en ekonomik şıracı şerbet fiyatlarını bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Sizlere şıracı şerbet fiyatları konusunda en büyük kolaylığı sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Hoş sohbetlerinizde sizlere ve konuklarınıza ikram edilecek olan şıracı şerbetimizi çok seveceksiniz. Ekonomik şıracı şerbet fiyatlarımız ve sizler bu bağlamda hizmet verecek olan profesyonel çalışanımız hijyen kurallarına uygun olarak sizlere ikramda bulunacaktır. Şıracı şerbet fiyatlarımızla ilgili bütçenize en uygun fiyat teklifini almak için bizimle iletişime geçin.

  6 thoughts on “Şıracı Şerbet Kiralama”

  1. Delal Abdullatif Abzak

   Ramazan’ın bu son günlerinde akşam saatlerinde etraf cıvıl cıvıldır. Bende eski mahallemde hayrına akşamları Osmanlı şerbeti dağıtmak istiyorum. Öncelikle hijyen kurallarına uymanızı istiyorum. Aynı zamanda şerbetin tadı ve soğukluğu nasıl? Osmanlı şerbeti dışında başka meşrubatlarınız var mı? İstanbul’un bütün mahallelerine hizmet veriyor musunuz? Hayır işi olduğu için özen göstermeniz benim için çok önemlidir.

   1. Kirala360 Destek

    Gerçekten günümüzde böyle hayırlar yapılmıyor, bu değerler unutuluyor. Hijyen kurallarına uyuyoruz hatta bunun için ek zaman bile ayırıyoruz. Şerbetimizin tadının iddialı olduğunu düşünüyoruz ve daima buz gibi servis ederek ferahlık sağlıyoruz. Evet, sadece Osmanlı şerbeti değil limonata, vişne suyu portakal suyu ve başka tür şerbetleri de isteğe göre yapıyoruz. İstanbul’un her yerine hizmet veriyoruz. Endişe etmeyin hayrınızı en güzel şekilde yerine getireceğiz.

  2. Abdullah Mert Erol

   Osmanlı şerbeti kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyoruz.
   Şerbet taze olarak mı hazırlanıyor?
   Servis için ekstra eleman gönderiyor musunuz?
   Ayrıca özel kostüm giyiyorlar mı?
   Farklı tatlar ile beraber kiralama hizmeti almak istersek, yardımcı olur musunuz?
   İstanbul’un her yerine hizmetiniz var mı?
   Etkinlik günü ulaşımda gecikme ya da sorun yaşanır mı?
   Teşekkür ederim.

   1. Kirala360 Destek

    Osmanlı şerbeti kiralama hizmetimizdeki ürünlerimiz taze olarak hazırlanır.
    Hazırlanan şerbetler ise taze şekilde, misafirlerinize ikram edilir.
    Ekstra servis ve garson elemanları talebinize göre artı maliyetle gönderilir.
    Sipariş esnasında belirtebilir ve buna göre bir fiyat rica edebilirsiniz. 
    Özel nostaljik kostümlerde yine talebinize göre uygulanır. 
    Ulaşım konusunda sorun oluşmaz ve İstanbul’un her bölgesine hizmetimiz vardır.

  3. Belediyemizin ramazan şenliklerinde halkımıza bu sıcak yaz ayında buz gibi şerbet ikram edebilmek için geleneksel İstanbul Osmanlı şerbetçileri kiralamak istiyoruz. Kurulacak olan geleneksel Osmanlı köy temasında görev alacak 2 adet Osmanlı şerbetçileri 1 ay boyunca ramazan gecelerinde halka hizmet etmek üzere geçici işe alınacaktır. Whatsapp üzerinden size fiyat sorulmuştur yakın zamanda görüşmek üzere.

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba. Buz gibi şerbet! Buz gibi otuz iki dişe keman çaldırır! Nidalarıyla şüphesiz her ramazan akşamının neşesi olacaklardır ve yaz sıcağında serinlemek isteyen halkına imdadına yetişeceklerdir.
    Belirtilen sayıda İstanbul Osmanlı şerbetçileri kiralama bu hayırlı ayda alacağınız en isabetli karar olacaktır. Arkadaşlarımız mesajınızla hemen ilgilenip iletişime geçecektir. Hayırlı ramazanlar, görüşmek üzere.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon