Simitçi Arabası Kiralama


Zaman ne yazık ki sokaklarda ve etrafımızda görmeye alışkın olduğumuz birçok güzel şeyi değiştirmiş ve yok etmiştir. Her sabah işe giderken mahallemizin köşesinde, sahilde ve birçok yerde görmeye alışkın olduğumuz simit arabalarını artık görmek ve sabah kahvaltılarımızı o şekilde yapmak neredeyse imkansız hale gelmiştir. Bu durumdan muzdarip olan birçok insan da bu gelenekleri yaşatmak ve insanlara nostaljik sürprizler yapmak için davet ve organizasyonlarında simitçi arabası kiralama hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Böylece konuklarına hoş bir sürpriz yapan ev sahipleri kendileri de nostaljik anlar yaşayarak iyi vakit geçirmeye çalışmaktadır. Simitçi arabası kiralama hizmetinden daha yeni haberiniz oluyor ve daha önce böyle bir hizmet almadıysanız daha fazla vakit kaybetmeden, ilk organizasyonunuz da bu temayı kullanarak sizler de son derece güzel bir partiye ev sahipliği yapabilirsiniz. Firma olarak sizlere istediğiniz kapasitede ve tarzda simitçi arabaları temin edebilmekte ve istediğiniz zaman kiralama hizmetleri sunabilmekteyiz. Sizlere de bu hizmetlerimizden faydalanarak değişik temalı organizasyonlar düzenlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek ve bu konuda sunmuş olduğumuz hem araba kiralama hem de organizasyonlarınızda dağıtım ve servis hizmetlerinden faydalanmak olacaktır. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak istediğiniz türde kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Simitçi Arabası


  Eski zamanların özlemini çekip bu konuda üzülen insanlardan iseniz en azından zaman zaman düzenleyeceğiniz parti ve organizasyonlarda bir nebze de olsa bu özleminizi giderebilmenizi sağlıyoruz. Bunu nasıl yaptığımızı ve nasıl mümkün olduğunu merak ediyorsanız bunu size şöyle açıklayabiliriz. Firma olarak bünyemizde bulunan kiralık simitçi arabası ekipmanları ile sizlere parti ve organizasyonlarınızda kullanmak üzere simitçi arabaları temin etmekteyiz. Böylece sizler sunmuş olduğumuz bu kiralama hizmetlerinden faydalanarak son derece iyi bir şekilde geçmişi anımsamak da ve özleminizi rahatlıkla gidere biliyorsunuz. Kiralık simitçi arabası hizmetimizden her türlü doğum günü işyeri organizasyonu çeşitli parti ve temalı organizasyonlar olmak üzere istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece Bizler ile iletişime geçerek hangi tarihte kiralık simitçi arabasına ihtiyaç duyduğunuzu belirtmek ve özel olarak istediğiniz durumlar var ise bunları bildirmektir. Personelimiz istediğiniz durumları ve tercihlerinizi not ederek sizlere sorunsuz ve hatasız hizmet sunulması için bu konuda son derece özenli davranmaktadır. Talep ettiğiniz her şeyin en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek ve özen göstererek yerine getirilmesini sağlıyoruz. Bizi arayın ve etkinliklerinize en iyi şekilde geçmesini sadece bunu yaparak sağlamış olun.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Simitçi Arabası Kiralama Fiyatları


  İstediğiniz organizasyon ve partilerde nostaljik unsurları kullanabileceğinizi ve misafirlerinize değişik sürprizler yapabileceğinizi söylesek eminim bir çoğunuzun bu son derece hoşuna gidecektir. Birçoğunuz belki de böyle hizmetlerin olduğundan bir haber ve ilk defa duyuyor olabilirsiniz. Firma olarak sunmuş olduğumuz simitçi arabası kiralama hizmetleri ile partilerin izle ve organizasyonlarınızı her zamankinden daha iyi ve daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Simitçi arabası kiralama fiyatları organizasyonlarınız da rahatlıkla kullanabilmeniz için son derece uygun fiyatlı olarak sunulmaktadır. Özellikle çocuklarınızın doğum günlerin de kullanabileceğiniz bu simitçi arabalarını kiralayarak kullanmak çocuklarınızın son derece iyi vakit geçirmesini sağlayabiliriz. Herkesin bu hizmetten yararlanarak rahatlıkla parti ve organizasyonlarını eğlenceli hale getirebilmeleri için simitçi arabası kiralama fiyatları firmamızda son derece uygun tutulmaktadır. Sizler de uygun fiyatlı olan bu kiralama hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Bizler ile iletişime geçerek sizlere sunmuş olduğumuz her türlü konsept ürünlerinden kiralayarak rahatlıkla organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 27 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Simitçi Arabası
  Fiyat
  TRY 400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  12 Comments

  1. okancan
   Nisan 18, 2019

   görseldeki gibi mi gelecek araba ..? tentesi yağmurda su alır mı..? simitleri taze bir şekilde saklayabilir miyiz ..? temizliği kolay yapılır mı ..?

  2. emrehan güner
   Mayıs 23, 2019

   ne kadar simit sığar içerisine ..? 200 kişiye servis yapabilir miyiz ..? sıcak ve taze tutar mı ..? servis elemanı da gelecek mi ..? fiyat ne olur ..?

  3. erdem şimşek
   Mayıs 26, 2019

   arabanın her yeri kapalı mı ..? toz gelir mi simitlerin üzerine ..? simitleri de siz mi getireceksiniz ..? yoksa dışarıdan mı temin edeceğiz ..? fiyat ne olur en son ..?

  4. hakkı asa
   Mayıs 27, 2019

   araba resimdeki modelden mi gelecek ..? üzerine yazı ve baskı yaptırabilir miyiz .. ? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? tekerlekler sağlam mı yeterince ..? fiyat ne olur ..?

  5. doruk seren
   Haziran 14, 2019

   arabanın temizlenmesi kolay mı ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? boyutu nasııl tam olarak ..? üzerinde çatısı da olacak mı ..? fiyat nedir bir günlük ..?

  6. burcu beste
   Haziran 18, 2019

   arabayı uzun süreliğine kiralayabilir miyiz ..? 10 aylık kiralama olur mu ..? ürün neyle temizlenmeli .. ? ne kadar simit sığar acaba ..? tekerlekleri sağlam mı yetreince ..?

  7. Nazım Orhun Baturalp
   Ağustos 3, 2020

   Sokak festivalimizde, çeşitli tatların olmasını istiyoruz.
   Simitçi arabası kiralama hizmetinde bu yönde ihtiyacımız var.
   Kiralama fiyatına sadece, araba mı dahil?
   Satıcı ve ekstra servis elemanı var mı?
   Simitler taze şekilde mi ikram edilir ?
   Aynı zamanda özel kostümleriniz mevcut mu?
   Her şey içeriğe dahil şekilde, uygun bir paket yapabilir misiniz?
   Yardımlarınızı bekliyoruz, teşekkürler.

   • Kirala360destek
    Ağustos 4, 2020

    Simitçi arabası kiralama hizmetimiz dahilinde, kiralama içeriği size uygun şekilde ayarlanır.
    Ekstra servis elemanı kiralama içeriğinde bulunmaz.
    İçerik sizlere uygun şekilde hazırlanır. 
    Satıcı, kostüm ve ekstra servis elemanı gibi detaylar kapsamında size, uygun bir paket önerilecektir.
    Simitler taze şekilde, özel kostümlü satıcılar tarafından misafirlerinize dağıtılır. 
    Teklif formunu, ilgili detaylar dahilinde bize iletmenizi bekliyoruz.

  8. Öymen Gümüşsoy
   Ağustos 13, 2020

   Kiralık simitçi arabasını yarın akşamki tiyatro arasında gelen konuklara ikram etmek için istiyoruz. Tiyatronun ekipmanlarıyla ilgileniyorum. Kiralık simitçi arabasını kiralamam konusunda bana yardımcı olur musunuz. Biraz geç kaldık son anda ekip arkadaşlarımızdan biri simit ikram etmenin güzel olacağını söyledi. Yarın akşam heybeli adasına nakliye yapmanız mümkün mü?

   • Kirala360destek
    Ağustos 14, 2020

    Merhaba, bizim için vakit sorun değil istediğiniz zaman kiralık simitçi arabasının nakliyesi yapılabilir. Heybeliada’ya yarın akşam tiyatronuzdan önce, personelimiz simitçi arabasını getirmiş olur. Geç kalmadınız, henüz vakit var. Tiyatro, sinema gibi etkinliklerde simit arabaları işe yarıyor gerçekten. Şimdiden bol izleyiciler diliyoruz. 

  9. Benek Kavas
   Ağustos 28, 2020

   Merhaba, bir şirket kahvaltısı düzenleyeceğiz. Açık büfemiz var ama bir de yurdumdan kareler olsun istiyoruz. Simit tezgahı kiralama fikri çok hoş. Açık büfeden yemektense, simitçiden almak insanlara daha güzel gelebilir. Bir de başka satıcılar da istiyoruz. Kahveci güzeli var mesela sitenizde güzel o. Kahvlatımız açık havada olacak. Kahvaltı sonrasında bu satıcılardan güzel şeyler alabilir arkadaşlarımız. Kaç simit satışı yapılıyor bir günde? Ve taze olması çok muhim.

   • Kirala360destek
    Ağustos 29, 2020

    Merhaba, evet şirket kahvaltınız için güzel seçim. Ürünlerimiz tazedir. Organizasyon alanına gitmeden önce ürünler hazırlanır ve hemen organizasyon alanına götürülür. Bir günde 50-250 arası simit dağıtımı yapılabilir. İsteğinize göre sayısı ayarlanır.Kahveci güzeli ve diğer sokak satıcılarımız için de sipariş verebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. 

  Leave a Reply