Sihirbaz Kiralama


Yaşamınızdaki her özel günlerin içinde çocuğunuzun doğum günleri önemli yer tutar. Siz de doğum günlerinde firmamızdan sihirbaz kiralama hizmetini alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için yılın her günün hizmet vermekten dolayı mutluluk duyarız. sihirbaz kiralama hizmetini yapacağınız organizasyonlarda da kiralayabilirsiniz. Sihirbaz kiralama hizmetini aldığınız takdirde sizin istediğiniz konuma kadar getiriyoruz. En kalite ve profesyonel sihirbazlarımızla sizin için önemli olan organizasyonlarınızda sizin istediğiniz gibi yapıyoruz. Sihirbaz kiralama hizmeti ile organizasyonlarınızda konuklarınız esrarengiz gelecek oyunları bulmaya çalıştıkça ve şaşırdıkça etkinlikten zevk alarak ayrılacaklar. Bunun içinde sihirbaz kiralama hizmeti hakkında sizden firmamız hakkında bilgi almak isteyecekler. Siz de bizi seçtiğiniz için pişman olmayacağınızın böylece garantisini vermiş bulunuyoruz. Sihirbaz kiralama hizmeti hakkında yeterince bilgi almak ve sorularınız varsa sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı isterseniz arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sizin yılın 365 günü hizmet veriyoruz. en uygun fiyatlara sihirbaz kiralama hizmeti bizden temin edebilirsiniz. siz değerli müşterilerimiz için profesyonel ekimiz ile sizin için en iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Sihirbaz


  Yapılacak olan festivallerde en uygun fiyatlarla kiralık sihirbaz hizmetini firmamızdan temin edebilirsiniz. yılın her günü bizle iletişime geçebilir, dilediğiniz yere kadar geliyoruz. Kiralık sihirbaz hizmetini en özel günlerinde siz yorulmazdan ayağınıza kadar getiriyoruz. Siz sadece konuklarınız ilgileniyorsunuz. En uygun fiyatlarda olan kiralık sihirbaz hizmetini alırsınız memnun olacağınızın garantisini veriyoruz. kiralık sihirbaz hizmetini en özel günlerinizi güzelleştireceksiniz. Kiralık sihirbaz hizmetini aldığınız takdirde konuklarınız çok memnun kalarak ayrılacaklar. Siz değerli müşterilerimiz için kiralık sihirbaz hizmetini en iyi şekilde size sunuyoruz. En özel günlerinizde size hizmet vermekten dolayı mutluluk duyarız. Organizasyon ve etkinliklerinizi daha eğlenceli bir hale getirmek için kiralık sihirbaz hizmetimizden gönül rahatlığı ile kiralayabilirsiniz. Yılın her günü kiralık sihirbaz hizmeti hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çocuklarınızın doğum günleri sizin için en özel günlerden birisidir. Kiralık sihirbaz hizmetini alarak çocuklarınızı doğum günlerini eğleneli bir hale getirmiş olacaksınız. Ayrıca konuklarınızı da organizasyonunuzdan daha mutlu ayrılmasını sağlayacaksınız. Dilediğiniz yere kadar konumunuza göre fiyatlandırma değişiklik gösterbiliyor. Yılın her günü kiralık sihirbaz hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz bizi arayabilir isterseniz de Whatsapp üzerinden mesaj atarak sorularınızı sorabilirsiniz. En güzel ve kaliteli hizmeti bizden başka firmada bulmanız imkânsız.

   

  Sihirbaz Fiyatları


  Organizasyonlarınızda, festivallerinizde, etkinliklerinize kullanabileceğiniz dikkat çekici şeyler olması gerekir. Bunlardan birisi de sihirbaz fiyatları ile de en uyguna firmamızdan temin edebilirsiniz. Dileğiniz yere kadar getiriyoruz. Sihirbaz fiyatları cebinizi yakmadan konuklarınızı şaşkınlıkları ve mutluluklarını göreceksiniz. İstediğiniz zaman bizimle iletişim geçebilirsiniz. yılın her günün sihirbaz fiyatları hakkında bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden bize mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz. sihirbaz fiyatları bütçenizi sarsmadan en özel günlerinizde kullanabilirsiniz. En ilginç ve enteresan bir etkinlik hayal ediyorsanız Kirala360 en doğru adres. Sihirbaz fiyatları siz değerli müşterilerimiz için en ugun ve profesyonel sihirbazlarımız ile en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Siz sadece misafirlerinizin eğlenmesine ve organizasyonunuzla ilgileniyorsunuz. Yılın her günü size hizmet vermekten dolayı duyarız. Sihirbaz fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz istediğiniz yere kadar sihirbazlarımızı getiriyoruz. Ne kadar saat kalacağı ya da getireceğimiz yerin konumuna göre de sihirbaz fiyatlarında da değişiklik gösterebilir. Siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü sizin güler yüzünüz için çalışıyoruz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 28 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Sihirbaz
  Fiyat
  TRY 1200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  13 thoughts on “Sihirbaz Kiralama”

  1. sihirbazlarınızın hangi gösterileri yapacağını önceden görebilir miyiz? çocuklar için kiralamak istiyoruz da daha çok onlara yönelik olabilir mi şovlar?

  2. okul için gelebilir mi ..? 2 saatlik gösteri yapabilir mi ..? tehlikeli bir şov var mı ..? fiyat nedir ..? tüm malzemeleri siz getirecek misiniz ..?

  3. testereyle yapılan sihirbazlıkları da yapabilirler mi ..? her şey dahil fiyat nedir ..? 3 ssaatlik gösteri yapabilrler mi ..? bir kişi mi gelecek ..? malzemelerin sevkiyatını adrese siz mi sağlayacaksınız ..?

  4. kaç kişilik ekip gelecek ..? tek kiişi mi yokssa ..? sihirbazlıktan sonra palyaço gösterisi de ayarlayabilir misiniz ..? kadököy de bi özel okula gelebilir mi arkadaşlar ..? fiyat ne olur acaba bir günlük ..?

  5. Almina Avcı Özsoy

   Anaokulunda yapılacak gösterimiz için, sihirbaz kiralama hizmeti almak istiyoruz. Gösteri içeriği pakete göre değişiyor mu ya da klasik bir gösteri içeriğiniz mi var? Gösteri yapacak kişi bu alanda profesyonel mi? Kiralama fiyatı gün bazında mı yoksa saat olarak mı? Ulaşım ve gösteri malzemeleri içerikleri dışında ekstra fiyat çıkar mı? Teşekkürler. 

   1. Kirala360 Destek

    Sihirbaz kiralama hizmetimiz, birden farklı paket dahilinde değişik içeriklere sahiptir. Hizmetler, daha uzun ya da kısa ve farklı gösterilere göre değişebilir. Sizlerin talebine göre, ilgili gösteri içeriği hazırlanır ve sizlere sunulur. Çalıştığımız arkadaşların her biri, alanında profesyonel olan kişilerdir. Gösteri fiyatlarımız, saatlik olarak değerlendirilir. Paket dışında ekstra masraf çıkarılmaz. Saygılar.

  6. Eyüp Orhun Fındık

   Kiralık sihirbaz hizmetiniz kapsamında, paket içeriğinde kaç kişi yer alır?
   Kişi sayısı artarsa, gösteri detayları da değişir mi?
   Gösteri talebimize göre, fiyat artışı olur mu?
   Etkinlik gününde, ulaşım konusunda bir sorun gelişir mi?
   Ekibiniz alanında profesyonel mi?
   Ulaşım, kostüm ve diğer ayrıntılar dahilinde güncel fiyatınız nedir?
   Dönüşünüzü bekliyoruz. İyi günler.

   1. Kirala360 Destek

    Kiralık sihirbaz hizmet içeriğimizde, en az bir kişi yer alır.
    Kişi sayısı, gösteri talebinize ve ayrıntılara göre değişebilir.
    Fiyatlandırma, paket içeriğine göre değişiklik gösterecektir. 
    Ekibimiz etkinlik gününde aksamdan orada olacaktır. 
    Her biri de alanında profesyonel kişilerdir. 
    Teklif formunu ilgili ayrıntılar doğrultusunda, doldurarak bize göndermenizi rica ediyoruz.

  7. Ahuşen İşgüzar

   Merhaba doğum günü için sihirbaz kiralamak istiyoruz. Kızımın doğum günü olacak, 10 gün sonra. Şimdiden hazırlıklara başladık. Gösteri süresi nedir? Biz animatörler de tuttuk. Prenses kostümlü animatörler olacak. Bir de çocukların eğlenebileceği türde bir sihirbaz istiyoruz. Bir de öncesinde bize hangi gösterileri hazırladığını bildirebilirse seviniriz. 

   1. Kirala360 Destek

    Doğum gününüz için çocukların eğlenebileceği türden bir sihirbaz gönderebiliriz.Gösteri süresini siz belirleyebilirsiniz. Oyuncumuzla konuşalım, hangi gösterileri hazırladığını konuşabiliriz. Sizlerle geldiğinde oyun gidişatını ve içeriğini paylaşacaktır. Doğum gününüzün güzel geçmesi için gerekli olan başka ekipmana ihtiyacınız varsa firmamız bu konunun uzmanı olarak sizlere gereken ekipmanları kiralayacaktır. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon