Seyyar wc kiralama


Seyyar wc kiralama hizmetimiz Türkiye’nin her yerine gönderilmekte olup, tüm dış çekimler, dış etkinlikler için kullanıma uygundur. Film çekimleri, dış çekimler, outdoor etkinlikler, piknikler… Bu tip outdoor etkinliklerinizde küçük bir ayrıntı gibi gözükse de lavabo ihtiyacı çok önemlidir. Film çekimlerinde oyuncuların ve teknik elemanların her an wc bulmaları mümkün değildir. Saatlerce süren çekimlerde bir yerden bir yere gitmek zaman kaybı olacağından, kiralık seyyar wc yardımınıza koşmaktadır. Seyyar wc kiralama ile küçük gibi görünen büyük detaylarınıza çare buluyoruz. Nakliye ücreti seyyar wc kiralama fiyatlarına dahil değildir. Nakliye için ayrı bir fiyat teklifi almalısınız.
Saatlerce süren fotoğraf çekimlerinde bu doğal ihtiyaç için çözüm bulmanız gerekmektedir. Katalog çekimleri, düğün çekimleri, marka çekimleri vs. birçok çekimler dışarda yapılmaktadır. Uzun süren ve günlerce devam eden çekimler sırasında modellerin veya teknik elemanların ihtiyaçlarını karşılamak firmanın sorumluluğundadır. Kiralık seyyar wc ile çekimler esnasında doğacak ihtiyaçlara çözüm bulabilirsiniz. Bir yerden başka bir yere gitmek oldukça zaman almaktadır ve ekibin motivasyonunu ve dikkatini dağıtmaktadır. Hemen yakınında olan kiralık seyyar wc bu tip durumları ortadan kaldıracaktır. Dışarda yapılan kına geceleri, nişanlar, düğünler de de eğer alanınızda bir wc bulunmuyorsa seyyar wc kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle bir firmaya bağlı olmayan yeşillik bir alanda yapılan bir etkinlikte seyyar wc kiralamaya ihtiyaç vardır. Konuklarınız için her detayı düşünmeli, onları rahat ettirmelisiniz. Seyyar wc kiralama ile kiralanan portatif wc’ler fuarlarda, kermeslerde kullanılabilir. Wc’si bulunmayan alanlarda eğer uzun süreli bir etkinlik yapılacaksa kiralık seyyar wc akıllıca bir yöntem olacaktır. Kimi zaman outdoor etkinliklerde etrafta hiç birşey bulunmaz. Etrafınızda cafe, wc, büfe yada herhangi bir kuruluş bulunmadığında kiralık seyyar wc ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Şehir merkezine uzak outdoor etkinlikleri, film çekimlerinde veya herhangi bir dış etkinlikte de kiralık seyyar wc kullanabilirsiniz. Oyuncuların, çalışanların, konukların kısacası o etkinlikte bulunan herkesin yemeğinden, lavabo ihtiyacına kadar her şey düşünülmelidir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Seyyar wc kiralama


  Uygun seyyar wc kiralama fiyatları ile tuvalet kiralama ürünlerimiz tüm Türkiye genelinde hizmet alacağınız şekilde planlanmıştır. İnsanoğlunun var olması ile başlayıp süregelen en doğal eylemin dışarda giderilmesi için tasarlanan seyyar wclerimiz, hijyenik olup, çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen maddelerden üretilmiştir. Her ortamda her zaman karşılaştığımız ihtiyaç giderme eylemimizin de sağlıklı bir ortamda sağlıklı bir şekilde giderilmesi için cazip seyyar wc kiralama fiyatları ile wc kiralayabilirsiniz.
  Herhangi bir yerde yapılan spor müsabakalarında, kamplarda oyuncular ve katılımcılar için kiralanan seyyar wc kullanıma uygundur. Tüm gün süren hatta bazen günlerce haftalarca süren çalışmalarda katılımcıların ihtiyaçlarına yönelik ürünleri firmamızdan kiralayabilirsiniz. Yaz kış kamp etkinlikleri yapılmaktadır. Yediden yetmişe herkesin katılabildiği kamplar beraberinde birçok sorunu da getirmektedir. Çadırlarda, uyku tulumlarıyla uyku ihtiyacını giderebilirken, kampa katılanlar wc ihtiyacını ancak portatif bir wc ile giderebilir. Dağlarda, ormanlarda wc bulmak imkansızdır. Türkiye’de her dip, köşeye götürebildiğimiz seyyar wcler, ormanlara, dağlara da nakliye ile kolaylıkla getirilir. İftar çadırlarında veya herhangi bir yemek etkinliğinde, konser alanında da güvenle kullanabilirsiniz.
  Seyyar duş, giyinme kabinleri ve portatif taşınabilir wc kiralama için telefon numaralarımızdan seyyar wc kiralama fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Sınırsız sayı ve stok ile her türlü ürün kiralama hizmetini müşterilerimize sağlamaktayız. Kabinlerimiz kullanışlı ve temiz olup, portatiftir. İstediğiniz mekanda güvenle kullanabilirsiniz.

  Seyyar wc kiralama fiyatları


  Açık hava şenlikleri, tarihi mekanlar, kamp alanları, askeri tatbikatlar, açılış törenleri, spor müsabakaları, siyasi parti mitingleri, şirket toplantıları, plajlar, park ve piknik alanları, semt pazarları, kurban satış yerleri, iftar çadırları, inşaat şantiyeleri için istediğiniz süre boyunca seyyar wc kiralayabilirsiniz. Seyyar wc kiralama fiyatları gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 26 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Seyyar wc
  Fiyat
  TRY 450
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 thoughts on “Seyyar wc kiralama”

  1. bay ve bayan olarak ayırabilir misiniz ..? taşıma ve kurulum size mi ait olacak tam olarak boyutu nedir ..? içerisinde temizlik malzemeleri de oalcak mı sabun ve havlu gibi ..?

  2. panayır organizasyon alanına kurulum yapabilir misiniz acaba..? ne kadar sürer sevk ve kurulum ..? fiyat nedir bir günlük ..? içerisindeki malzemeler hijyenik mi ..? sabun gibi ihtiyaçlar da var mı içerisinde .. ?

  3. kurulum ve taşıma sizden mi..? ek ücret ödeyecek miyiz..? panayır alanına kurulum olur mmu..? fiyat nedir ..? iki gün kiralama ollur mu ..?

  4. fiyat nedir acaba her şey dahil ..? boyutu ne kadar..? taşıma ve kurulum sizden mi ..? kullanışlı mı ..? bir sorun olursa tamire gelir misiniz ..?

  5. Konser alanı için, en az birkaç tane wc kabini kiralama hizmetine ihtiyacımız var.
   Kabin modelleri sadece görselde yer alanlar mı?
   En az iki kişilik bir kabin ihtiyacımız uygun olur?
   Kiralama fiyatları, kabin modellerine göre çok fark eder mi?
   Birkaç tane kiralama istediğimizde, daha uygun fiyat uygulaması yapabilir misiniz?
   Dönüşünüzü bekliyoruz, teşekkürler.

   1. Kirala360 Destek

    Wc kabini kiralama hizmetimiz, birden farklı modeli içerir.
    Müşterilerimizin ihtiyacına uygun kabinleri elimizde bulundurmaya özen gösteriyoruz.
    İhtiyacınıza uygun kabin modeli ve özelliklerini bizlere iletebilirsiniz.
    Böylelikle size uygun kampanyalı ve indirimli fiyatları sunabiliriz.
    İndirim ve kampanyalarımız, sayı ve gün bazında farklılık gösterir ve daha uyguna gelebilir.
    Detaylı bilgi için, teklif formu göndermenizi rica ediyoruz.

  6. Hasan Fahri Gültepe

   Merhaba, 3 aylık yaz sürecinde Göztepe’de bir park için belediye Wc kiralamak istiyor. Çocuklar için 3 ay boyunca etkinlikler düzenlenecek. Wc kabinleri parkın diğer ucunda. Etkinlik alanı için 3 adet wc kabinine ihtiyacımız var. Biri alaturka olmalı, diğer ikisi alafranga olmalı. Ailelerin de kullanabileceği büyüklükte kiralık wc kabini istiyoruz. Küçük olmasın, hem küçükler hem büyükler rahatlıkla kullanabilsin. Rengi mavi olabiliyor mu? Bir de ağırlıkları ne kadar? Nakliye fiyata dahil mi?

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, kiralık wc kabini ağırlığı 75 ile 120 kilogram arasında değişiyor. Nakliye hizmetini biz veriyoruz. Fiyata nakliye de dahildir. Etkinlik için wc kabinlerimiz oldukça uygundur. 1 alaturka, 2 alafranga mavi wc kabinlerini istediğiniz saat ve günde ayağınıza kadar getirceğimizden kuşkunuz olmasın. İstediğiniz renklerimiz mevcut. 

  7. Merhaba İzmir’deki cafemizin iskele kısmını açtık. Misafirlerimize en iyi hizmet vermeyi istediğimiz için, bizlere İstanbul wc kabini kiralama fiyatları lazım, ona göre kıyas yapacağız. Kabin fiyatlarınızın hepsi aynı mı, alaturka, alafranga fiyatlar değişiyor mu? İç kısımda zaten wc’miz var. Ama iskeledeki misafirlerimizin iç kısma gelmelerine gerek kalmasın istiyoruz. İskele kısmına 2 adet wc kabini lazım. Yaz sonunda göndereceğiz kabinlerinizi.

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar, iskeledeki misafirlerinizin ihtiyaçları için, iskelenize wc kabini yerleştirebiliriz. Kabin fiyatlarımızın hepsi aynı, alafragna, alaturka farketmiyor. Dışarıya wc kabini koymakla çok iyi düşünmüşsünüz. Sıcakta insanlar yürümek istemiyorlar.Kabinlerimiz nakliye hizmetimizle getirilir ve yerleştirilir. Temiz, sağlam wc kabinleriniz ile bol satışlar dileriz.  

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon