Seyyar Tuvalet Kiralama


Bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere sunmaktayız. Ürün yelpazemizin genişliği ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipmanız sizlere kiralamaktayız. Ayrıca, farklı kategorilerde hizmetlerimizde mevcuttur. Organizasyonlarınız kapsamında, konuklarınıza daha iyi hizmet etmeniz için her türlü hizmeti sizlere sunmaktayız. Seyyar tuvalet kiralama hizmetimizde bunlardan biridir. Düğün, nişan, toplantı, fuar, seminer, piknik vb. etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, seyyar tuvalet hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Böylece, etkinlik alanınızdaki eksik hizmetleri tamamlamış olursunuz. Açık havalarda düzenlemek istediğiniz etkinlik ve aktivitelerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Nakliyat ve kurulum gibi ek hizmetlerimiz doğrultusunda, kiralama hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Firmamız, uzun yıllar hizmet sektöründe bulunduğunda, sektörün gerekliğini yerine fazlasıyla getirmektedir. Kiralık seyyar tuvalet hizmetimizden, sizlerden uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz. Seyyar tuvalet hizmetimiz ile alakalı detaylı bilgi için, bizlere ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz, sizlere gereken bilgiyi iletecektir. Kaliteli hizmetleri, uygun koşullar ile almak için, bizi tercih edebilirsiniz. Seyyar tuvalet hizmetimiz ile yılın her günü hizmetinizdeyiz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Seyyar Tuvalet


  Firmamız, yıllarca hizmet sektöründe kendiniz kanıtlamıştır. Bu nedenle güvenilir profili ile sizlerde, güvenle tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizi ve kiralık seyyar tuvalet ürünümü, sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca, kaliteli hizmetlerini, uygun fiyatlar ile sizlere sunmayı da benimsemiştir. Seyyar tuvalet kiralama fiyatları da bu açıdan oldukça ekonomiktir. Her türlü kiralama hizmetlerimiz ile sizlere, en iyi hizmeti sunmak için varız. Ve hizmetlerimiz, firmamızın güvencesiyle sizlere sunulur. Kiralama hizmetlerimiz ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, sorunlarınız hızla çözülecektir. Organizasyonlarınız için, ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları, karşılamak adına, ideal ve pratik çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Size özel sunduğumuz, ideal çözümlerimiz sayesinde, herhangi bir sorun yaşamazsınız. Firmamız, güçlü alt yapısı ve güvenilir profili ile her zaman hizmetinizdedir. Seyyar tuvalet ürünümüz, hijyenik bir şekilde hizmetinize sunulur. Ve içeriği, hijyenik kuralları doğrultusunda tasarlandığı için her hangi bir sorun yaşanmaz. Organizasyonlarınız kapsamında, titizlikle kullanım sağlayabilirsiniz. Kiralık seyyar tuvalet hizmetimiz, titiz çalışma prensiplerimiz doğrultusunda sizlere sunulmaktadır. Nakliyat ve kurulum hizmetimiz sayesinde, organizasyon alanına kurulumu gerçekleştirilir. Hizmet içeriği doğrultusunda ise, hizmet maliyeti belirlenir. Sizlerin talepleri doğrultusunda, hizmet içeriği belirleneceği için, hizmet maliyetinde de değişiklik olabilir.

   

  Seyyar Tuvalet Kiralama Fiyatları


  Firmamız, seyyar tuvalet kiralama hizmetiyle, sizlere titiz bir hizmet sunmayı amaçlar. Ürünümüz ve ürün içeriği bu yönde tasarlandığı için, herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur. Etkinlik ya da aktivite alanına da kurulumu, bizzat firmamız tarafından gerçekleştirilir. Fakat; kiralama hizmet içeriği, sizler ile yapılan görüşme esnasında belirlenir. Bu nedenle, nakliyat ve ek hizmetler tamamen sizlerin talebine göre ayarlanır. Kiralama hizmetlerimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi hizmeti sunmak adına planlanmıştır. Profesyonel ekimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz. Her mevsim bizlerden hizmet alabilirsiniz. Organizasyonlarınız dahilinde, bize danışabilir ve fikir alabilirsiniz. Size özel fiyat kampanyalarımız ile ekonomik bir kiralama hizmeti, almanız mümkündür. Etkinlik tarihiniz kapsamında, bizler ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede, sorunlarınıza çözüm bulacağımıza emin olabilirsiniz. Firmamızın, seyyar tuvalet kiralama fiyatları doğrultusunda, kaliteli bir hizmet almak için, bizi tercih edebilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz dahilinde, nakliyat işlemi de bizler tarafından gerçekleştirilir. Ve hizmet bedeli de, buna göre belirlenir. Kiralama hizmet içeriği, ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenecektir. Bu nedenle, kiralama işlemi esnasında, gerekli bilgileri iletmeniz önemlidir. Güncel seyyar tuvalet hizmetimiz ve diğer her türlü kiralama hizmetlerimizle alakalı bize ulaşabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 24 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Seyyar Tuvalet
  Fiyat
  TRY 500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  9 thoughts on “Seyyar Tuvalet Kiralama”

  1. alaturka ve klozet olarak tercih yapabilir miyiz? tek kişilik mi oluyor modeliniz? hijyen konusunda size güvenebilir miyiz? nakliye ve kurulum size mi ait?

  2. ürün metal mi yoksa pimapen mi ..? gider işini naasıl halledeceğiz ..? klozet ve alaturka olarak mı tuvaletler ..? erkek ve kadın olarak ayrı mı ..? fiyat nedir ..?

  3. fuar alanı için kiralayabilir miyiz ..? temizliği iiçin bir personel de gönderebilir misiniz ..? 5 günlük kiralama yapabiir miyiz ..? 4 tane gönderebilir misiniz ..?

  4. Fazıl Erem Batuk

   Yakın zamanda gerçekleşecek olan organizasyonumuz için,
   wc kabini kiralama hizmeti almak istiyoruz.
   Seyyar halindeki elinizde farklı modelleri mevcut mu?
   Bizim için en az dört beş kişilik büyük bir kabin gerekli.
   Ayrıca teslimat günü herhangi bir sorun olur mu?
   Güncel kiralama fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?
   Birkaç tane kiraladığımızda, indirim yapabilir misiniz?

   1. Kirala360 Destek

    Wc kabini kiralama hizmetimiz kapsamında, 
    elimizde en az tek kişilik ve daha fazla kişi alan kabinlerimiz mevcut.
    Belirttiğiniz gün ve saatte, ürünleriniz sizlere sorunsuz şekilde ulaştırılır.
    Kiralama bedeli, talebinize ve ihtiyacınız yönelik ayarlanır.
    Bu nedenle öncelikle, ihtiyacınıza yönelik bilgileri ve detayları teklif formuyla bize iletebilirsiniz.
    Böylece size özel fiyat teklifimizi sunabiliriz.

  5. Köksal Gültaş

   Merhaba, Antalya’da pansiyonun önündeki kumsalın bir bölümünde akşam bir eğlence düzenlenecek, pansiyon ile kumsal arasında biraz mesafe olacağı için, konuklarımız pansiyona gelmeden orada tüm ihtiyaçlarını karşılayabilsinler istiycoruz. Eğlenceyi bölmemeleri için kiralık wc kabini yollar mısınız bize 2 adet? Biri kız biri erkek olmalı. Üzerine sticker yapıştırabilirseniz sevinirim.

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, gün ve saat belirtirseniz eğer, size biri kadın biri erkek olmak üzere 2 adet Wc kabini gönderiyoruz. Üzerine stickerları da yapıştırırız. Kumsalda düzenleyeceğiniz parti için, wc kabinlerimiz oldukça uygundur. Kurulumunu personelimiz gerçekleştirecektir. Şimdiden iyi eğlenceler.

  6. Merhaba istanbul wc kabini kiralaması bize ne kadar patlar? Bİz bir düğün yapacağız da plajı kullanmak istiyoruz. Kumsal için izin aldık, bir organizasyon firmasıyla da anlaştık ama wc kabini bulamadık. Bize wc kabini kiralaması yapar mısınız? Uygun olması gerekiyor. Kumsala gelip siz yerleştiriyorsunuz değil mi? Nakliyeyi yapacak arabamız yok şuan. Bir de beyaza boyanması mümkün mü? Düzgün bir kabin istiyoruz. 

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, nakliye bize ait,nakliye aracımız istediğiniz gün ve saatte nakliyeyi gerçekleştirir ve kumsala yerleştirir.Wc kabini kiralaması için sizlere fiyat verelim. 1 adet mi istiyorsunuz? Erkek kadın ayrı yapabiliriz isterseniz. Beyaz kabinlerimiz mevcut, göndeririz sizler için. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon