Seyyar Satıcı Kiralama


Fuar, konser, açılış gibi etkinliklerde kalabalık bir katılım kitlesi olmaktadır. Bu tarz etkinliklerde katılımcılar aynı zamanda bir şeyler yiyip içmeyi de arzu etmektedir. Ayak üstü yiyip içilebilecek ürünler oldukça fazla tercih edilmektedir. Sadece yiyecek ürünleri değil aynı zamanda tanıtım ürünleri ve çocuklara hitap eden oyuncaklar da rağbet görmektedir. Bunu bilen firmamız sizlere bu yolla farklı bir organizasyon gerçekleştirmenize imkân sunmaktadır. Seyyar satıcı kiralama yaparak hem katılımcılar için daha keyifli bir organizasyon gerçekleşmesini sağlayabilir hem de farklı bir atmosfer elde edebilirsiniz. Seyyar satıcı kiralama ile başta sokak lezzetleri olmak üzere birçok lezzeti davetlilere sunabilirsiniz. Çocuklara hitap eden oyun malzemeleri ile onlar için de organizasyonu renkli hale getirebilirsiniz. Seyyar satıcı kiralama ile organizasyonu her yaş grubuna hitap edecek şekle getirebilirsiniz. Seyyar satıcı kiralama ile her yaş grubundan katılımcı organizasyondan keyif alınabilecek. Seyyar satıcı kiralama ile katılımcıların arzu edebilecekleri her türlü lezzete ulaşmalarını kolaylaştırabileceksiniz. Seyyar satıcı kiralama ile gerçekleştireceğiniz organizasyonlara renk katabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerimize birçok farklı alandan seyyar satıcı sunmakta. Siz de arzunuza göre olan seyyar satıcıyı kiralayabilmektesiniz. Alışılmadık organizasyonlara ev sahipliği yapmaya niyetli olan müşterilerimiz ile çalışmaktan onur duyarız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Seyyar Satıcı


  Düzenlediğiniz organizasyonlara farklı bir lezzet ile tat katmak isteyen değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Kiralık seyyar satıcı ile siz katılımcı sayınızı belirleyin biz de alanında deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet sunalım. Kiralık seyyar satıcı ile tamamen profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Alanında son derece profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile organizasyonlarda arzu ettiğiniz kiralık seyyar satıcı hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Arzu ettiğiniz lezzeti kişi sayısına göre sizlere ikram etmekteyiz. Kiralık seyyar satıcı ile organizasyonlarda farklı bir renk katabileceksiniz. İşinde uzman personelimiz de sizlere organizasyon boyunca eşlik ederek konuklarınıza bu hizmeti verecek. Organizasyonunuza dahil etmek istediğiniz hizmeti seçerek firmamız ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en doğru bilgiyi verebileceğiz. Bu tür organizasyonlarda katılımcı sayısı önem arz etmektedir. Bizimle iletişime geçmeden önce katılımcı sayısını belirlemeniz gerekmektedir. Kiralık seyyar satıcı hizmeti ile arzu ettiğiniz sokak lezzetini değerli katılımcılarınıza sunabileceksiniz. Firmamız organizasyonlarınızda sizlerle çalışmaktan ve sizlere kiralama hizmeti sunmaktan memnuniyet duyar. Müşteri memnuniyeti esasına dayalı politikamız ile sizlerin arzu ettiği organizasyonu gerçekleştirmesinde yardımcı olmaktan onur duyarız. En güvenilir firma olarak bizimle iletişime geçmeyi lütfen unutmayın.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Seyyar Satıcı Fiyatları


  Seyyar satıcı fiyatları satın almada sizlere gereksiz bir maliyete sebep olmaktadır. Ama firmamızdan kiralama yaparak seyyar satıcı fiyatlarını çok daha uygun bir hale getirmeniz mümkün. Firmamız olarak seyyar satıcı fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimizin bütçesini önemsiyor ve bütçenizi göz önünde tutarak uygun bir ücret talep ediyoruz. Sizlerin bin bir emek ve özenle hazırlanmış olduğu organizasyonlarda firmamız olarak bir de iyi temennilerde bulunarak sizlerle iş birliği yapmaktan memnuniyet duyarız. Organizasyonlarınızda aperatif bir yemek sunmak için seyyar satıcı fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Açılışlar, fuar, konser gibi önemli organizasyonlarda aperatif yemek hazırlatmak için birçok restoran gezmenize gerek yok. Bu detaylarla uğraşmak zorunda kalmamanız için firmamız sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Hem iş hem de organizasyon anlamında geleceğe attığınız ilk adımların hayırlı başlangıç olmasını temenni ederiz. Bir defaya mahsus kullanacağınız bir araç için birçok dükkânı gezmenize ve yüksek bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Seyyar satıcı fiyatları organizasyonun yükünü hafifletmek adına olabilecek en makul şekilde belirlenmiştir. Uygun fiyat garantisi ve profesyonel bir ekip ile çalışmak için bizimle iletişime geçiniz. Firmamız size yılın her günü detaylı bilgi vermeye hazırdır. Hemen bizimle iletişime geçerek ürünümüz ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almayı unutmayın.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 36 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Seyyar Satıcı
  Fiyat
  TRY 350
  Stok Durumu
  Available in Stock

  12 Comments

  1. zambak
   Nisan 18, 2019

   satıcılarınız ne kadar tecrübeli ..? her organizasyonda çalışabilirler mi ..? kermes için 5 tane talep etsek kaç para olur kiralama ..?

  2. mazhar aylan
   Mayıs 13, 2019

   istediğimiz ürünleri seçebilir myiiz ..? yoksa sizin sabit hizmetleriniz mi var ..? ne kadar farklı ikram yapılabilir ..? fiyat bilgisi verebilir misiniz ..? 80 kişilik bir davet için servis yapabilir misimiz ..?

  3. tansu çelik
   Mayıs 16, 2019

   pamuk şeker ve elma şekeri de var mı ..? sadece bunları seçebilir miyiz..? fiyat ne olur ..? 6 saatlik kiralama mümkün mü ..? 50 kişiye servis yapabilir misiniz ..?

  4. kadriye çelik
   Mayıs 23, 2019

   ne kadar seyyar satıcı seçebiliriz ..? 3 tane için fiyat nedir ..? pop corn çekirdek ve dondurma satabilirler mi acaba ..? en fazla kaç saat çalışabilirler ..? saatlik ücret nedir ..?

  5. şeyime gül
   Mayıs 30, 2019

   resimdeki tüm seyyar satıcılar var mı ..? ne kadar sürede teslim olur her şey ..? 3 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..? haftasonu için kiralanabilir mi ..?

  6. deniz çift
   Haziran 18, 2019

   kestaneci ve dondurmacıyı seçebilir miyiz ..? kestaneler taze mi acaba ..? dondurma çeşitlerini istediğimiz gibi seçebilir miyiz ..? 4 çeşit dondurma getirebilir misiniz ..? fiyat ne olur en son ..?

  7. Saime Avıandı
   Ağustos 3, 2020

   Sokak açılışımız için, sokak satıcıları kiralama hizmeti ile gösterişli bir festival havası yaşatmak istiyoruz. Bu nedenle her yaş grubuna hitap eden, tatlara ihtiyacımız var. Pamuk şekeri, mısır gibi daha farklı sokak tatlarını bir araya getirebileceğimiz bir paket oluşturabilir miyiz? Hepsini tek paket dahilinde daha uyguna yapabilir misiniz? Yardımlarınızı bekliyoruz. Teşekkürler.

   • Kirala360destek
    Ağustos 4, 2020

    Sokak satıcıları kiralama hizmetimiz kapsamında, elimizde birden farklı kulvarda tatlara ulaşabileceğiniz sokak satıcılarımız vardır. Zevkinize ve talebinize göre, tercihinizi bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra talebinize göre, sizlere uygun bir kiralama paket fiyatı çıkarılır. Böylece ekonomik şekilde hepsine tek elden ulaşmış olursunuz. Teklif formu üzerinden, tercihlerinizi bizlere iletmeniz yeterlidir. Saygılar. 

  8. İrfan Anıl Fındıkçı
   Ağustos 13, 2020

   İstanbul sokak satıcıları kiralama hizmetimizden almak istiyoruz. 
   İstanbul’un her bölgesine hizmetiniz var mı?
   Paket içeriğinde birden fazla ürün yer alıyor mu?
   Ürün sayısını belirleyebiliyor muyuz?
   Teslimat ve ulaşım gibi ayrıntılar size mi ait?
   Ürünler hijyenik koşullarda hazırlanıyor mu ve ayrıca taze şekilde mi ikram edilir ?
   Özel kostüm mevcut mu?

   • Kirala360destek
    Ağustos 14, 2020

    İstanbul sokak satıcıları kiralama hizmetimiz çerisinde talebinize göre sokak tatların yer aldığı bir program ayarlayabilirsiniz.
    İçerik talebinize göre belirlenir ve buna göre bir fiyat çıkarılır. 
    İstanbul’un her yerine sorunsuz şekilde hizmet sunuyoruz. 
    Teslimat ekibimiz tarafından yapılır.
    Ürünlerimiz temiz malzemeler ile hijyenik şekilde hazırlanır ve taze olarak ikram edilir.
    Kostümlerimiz mevcuttur, talebinizi belirtmeniz yeterlidir.

  9. Uzel Kabataş
   Ağustos 27, 2020

   Yarın akşam Kalamış sahile 10 adet kiralık sokak satıcıları lazım. Birkaç tezgah açacağız sergi için ama etkinlik gibi orayı renkli hale getirmek istiyoruz. Bize satıcılarınızdan ayarlar mısınız? Dondurma, mısır, kestane, limonata ne varsa ayarlayıp bize dönüş yapar mısınız? Biraz baktım da tam anlayamadım. Hepsinden olacak şekilde 10 adet istiyoruz. Bize ne kadara mal olur? 

   • Kirala360destek
    Ağustos 29, 2020

    Organizasyon şirketimiz pamuk şeker arabası kiralama, dondurmacı kiralama, limonatacı kiralama gibi bir çok kalemde hizmeti size yarın akşam tabiki sağlayabilir. Kiralık sokak satıcıları konu başlıklı bir mail atarsanız arkadaşlarımız fiyatları size mail üzerinden paylaşabilir.

  Leave a Reply