Seyyar meyve arabası kiralama


Seyyar meyve arabası kiralama hizmetimizle meyveler, yaz düğünlerinde çok şık bir sunum ile davetlilerinize sunuluyor. Meyvelerin iç açıcı rengarenk görüntüleri onları bir dekorasyon objesine dönüştürüyor. Elmalar ve limonlarla dolu vazolar masalarınızda çok şık duracaktır. Farklı şekillerde vazolar, bardaklar, sürahiler bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Dilerseniz su dolu bir vazoya yeşil elmalar koyup üstüne de beyaz bir çiçek koyarak güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Balkabaklarıyla süslenmiş masalar son dönemde trendler arasında. Minik balkabakları sofraların her yerine serpiştirildiğinde güzel duruyor. Limonları da her yere dağıtarak bir limon bahçesi görünümü yakalayabilirsiniz. Cam vazolara limonlar yerleştirerek yazı hatırlatan bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Toz pembe boncuklar ve incilerle süslenmiş masalar da saf bir dekor arayanlar için güzel bir tercih olabilir. Bu inciler yine çiçeklerle taçlandırılabilir.
Meyvelerle dolu masalar da insanların içini ferahlatan, fresh masalardır. Gelişigüzel yerleştirildiği gibi şık kaplar içerisine düzenli şekilde yerleştirilmiş meyveler de çok şık bir görüntü oluşturacaktır. Aynı zamanda meyve şölenleriyle insanlara yazı hatırlatan sunumlar da yapabilirsiniz. Seyyar meyve arabası kiralama hizmetimizle meyvelerin bulunduğu şık tasarımlı arabalar kiralayabilirsiniz. Kiralık seyyar meyve arabası için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Seyyar meyve arabası kiralamak oldukça basit. Tek yapmanız gereken bizi aramak.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık seyyar meyve arabası


  Masa düzeninde bir parça yaratıcılıkla birbirinden değişik sunumlar yapmak mümkün. Belli bir konsept ya da belli bir renk ile başlayıp, tüm parçaları bu doğrultuda kullanmak en akılcı yöntem. Sofrada taze ve sahte meyveler kullanarak da çok taze ve modern bir atmosfer yaratabilirsiniz. Örneğin limonlar kullanacaksanız sarı ve turuncu ağırlıklı bir konsept yapabilirsiniz. Portakallar için pembe ve turuncu tonlarda objeler ve masa örtüleri kullanabilirsiniz. Meyveleri mumların etrafına dizerek kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz meyveler sofrada kullanacağınız masa örtüsü, çatal bıçak takımı, tabaklar gibi diğer unsurlarla da uyum içinde olmalıdır. Mumları farklı boylarda seçmek, masaya hareketlilik kazandıracaktır. Seyyar meyve arabası kiralama hizmetimizle kiralayacağınız kiralık seyyar meyve arabası meyvelerle dolu konseptlerinize oldukça uyum sağlayacaktır. Düğünlerde şık konseptler yapmak istiyorsanız firmamızdan birçok dekorasyon objesi, birçok sokak satıcısı kiralayabilirsiniz. Kiralık seyyar meyve arabamız binlerce hizmetlerimizden sadece bir tanesi. Firmamız, deneyim ve düzgün çalışmasıyla birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve birçok organizasyona imzasını atmaktadır.
  Meyve ve mumlarla hazırladığınız süslere taze meyve yaprakları eklemeniz de görkemini artıracaktır. Peçete halkalarınızı masa düzeninizde yakaladığınız doğal havayı bütünlemek için doğal yapraklardan, keten iplerden seçebilirsiniz. Orta parçada kullandığınız mumların cam olanlarını ve ufak boylarını da masa üzerinde sıkça kullanarak, etkiyi çoğaltmış olursunuz. Kiralık seyyar meyve arabası, meyvelerle süslendiğinde konuklarınızın aklında yer edecektir. Kiralık seyyar meyve arabası nakliye hizmetimizle organizasyon başlamadan önce alana getirilir ve yerleştirilir. Davetlilerinizin severek yiyecekleri meyvelerden kiviler, portakallar, mandalinalar, muzlar, elmalar, narlar, armutlar, ayvalar, seyyar meyve arabası kiralama hizmetimizle kendilerine sunulur.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Seyyar meyve arabası kiralama fiyatları


  Seyyar meyve arabası kiralama fiyatlarımız ile organizasyon bütçenizi aşmayan hem uygun hem şık konseptler yapabilirsiniz. Piyasanın altında olan seyyar meyve arabası kiralama fiyatlarımız, birçok firmaya göre oldukça uygundur. Tüm organizasyonlarınızın her türlü dekorasyon işlemlerin de sizlere yardımcı oluyoruz. Fuar standlarınız, lansmanlarınız, düğünleriniz, herhangi bir etkinliğiniz için mekanlarınızı uygun bir stil içerisinde dekore ettirebilirsiniz. Konuklarınızı karşılayacağınız alanlarınızı uzman ve profesyonel ekipler ile güzelleştirebilirsiniz. Her türlü organizasyonlar için özel hazırlanan hızlı ve kesin çözümler sunmaktayız. Seyyar meyve arabası kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için firmamızı arayın. Her gün bünyesinde büyüme gösteren kiralama alanında büyük bir söz sahibi olmaya hak kazanan firmamız, seyyar meyve arabası kiralama fiyatları konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Seyyar meyve arabası kiralama fiyatlarına nakliye dahil değildir. Bunun için yeni bir fiyat teklifi almanız gerekmektedir.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 23 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Seyyar meyve arabası
  Fiyat
  TRY 700
  Stok Durumu
  Available in Stock

  9 Comments

  1. pusat
   Nisan 24, 2019

   meyve arabası kaç cm ..? satıcı da dahil mi ..? bir günlük fiyatı nedir ..?

  2. hanife
   Mayıs 12, 2019

   sadece meyve arabası mı gelecek ..? meyveler de dahil değilse onları da ekleyebilir misiniz ..? meyveleri biz seçebilir miyiz ..? sevk süreniz nedir ..? bir aylık kiralama bedeli nedir ..?

  3. cansu
   Mayıs 16, 2019

   ürün kaç parçadan oluşuyor..?her ortam için uygun mu..?ürün görseldeki gibi şatışa hazır mı gelecek..?meyve arabasının ebatları nedir..?ürün teslimatını nasıl yapıyorsunuz..?

  4. yarmagül
   Mayıs 16, 2019

   ürün resimdeki gibi mi gelecek ..? meyveleri biz seçebilir miyiz ..? taze ve organik mi ..? araba tekerlekli mi yokssa sabit mi duracak ..? fiyat nedir ..?

  5. zülal benden
   Mayıs 23, 2019

   sadece tek bir meyve seçebilir miyiz..? meyveleri de siz mi getireceksiniz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 50 kişiye yetecek meyve getirir misiniz ..?

  6. Burcu gök
   Mayıs 25, 2019

   Karpuzlar sığar mı ..? Ne kadar taşıyabilir..? Ayak kısmında sabitlemek için bir şey var mı ..? Ahşap mı araba yoksa metal mi ..? Fiyat nedir ..?

   • Kirala360destek
    Mayıs 25, 2019

    Karpuzları parçalar halinde koyuyoruz 250 kiloya kadar taşıyabilir. Malzeme metal değil ahşaptır.

  7. efruz
   Mayıs 29, 2019

   ne kadar geniş meyve arabası ..? kaç çeşit meyve alır ..? meyveleri de biz seçebilir miyiz ..? iyice yıkarak mı getireceksiniz ..? fiyat nedir bir günlük ..?

  8. aycan tekin
   Haziran 18, 2019

   meyveler taze mi acaba ..? 2 haftalık kiralama yapabilir miyiz ..? panayır alanına getirebilir misiniz malzemelri ..? servis elemanı da gelecek mi ..? hijyene önem verir mi kendiisi .. ?

  Leave a Reply