Seyyar Lavabo Kiralama


Artık köy ve kır düğünlerinin çok revaçta olduğu bir dönemdeyiz. Sadece düğün olarak bakmamak gerekiyor olaya, firma toplantıları, piknikleri, performans artırma etkinlikleri, bahara merhaba partileri, Hıdırellez kutlamaları gibi birçok anlamda da doğayla iç içe etkinlikler düzenlenmekte. Bu gibi etkinlikler için boş bir alan bulunduktan sora ışıklandırma, ses sistemi ve mekan düzenlemesi haricinde catering işleri de portatif ürünler, ısıtmalı soğutmalı araç ve ekipmanlarla sağlanabilmektedir. Peki ya konuklar yedi, içti, eğlendi. Sonrası? Mutlaka insanların el yıkama ya da tuvalet ihtiyacını giderme gibi istekleri olacaktır. İkramlıkların hazırlanmasında ve toparlanmasında yine aynı şekilde suya ihtiyaç duyulacaktır. İşte bu gibi talepleri karşılamak adına seyyar lavabo kiralama hizmetinden yararlanmanız gerekiyor. Seyyar lavabolar taşınması son derece pratik ve kurulum gerektirmeyen ürünlerdir. İdeal boy seviyesine uygun olarak 90 cm yükseklikte üretilen bu lavaboların en ve boy ölçüleri ortalama 50 cm civarındadır ve 15 kg civarında bir ağırlığa sahiptir. Plastikten üretilmişlerdir ve sağlık açısından uygundurlar. Seyyar lavabo kiralama son derece pratik ve kullanışlı bir çözümdür.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Seyyar Lavabo


  Seyyar lavabo, seyyar tuvalet ve seyyar duşların aynı kategori altında değerlendirildiği kiralık seyyar lavabo 20 – 30 lt arasında değişen bir su tankına sahiptir. Lavabonun alt kısmında iki tank bulunur. Birisi temiz su içermektedir, diğerineyse kirli su birikir. Gerekli anlarda takviye sağlanabilmesi açısından stoklu temiz su ile yedek tanklar da kiralama esnasında sizlere sunulur. Sıvı sabun gözü de bulunan kiralık seyyar lavabo akülü ve kablolu olarak hizmete sunulmaktadır. İster elektriğe bağlayarak isterseniz de tamamen akü yardımıyla çalıştırabilirsiniz. Portatif yani seyyar tuvalet ve duşlar da aynı mantıkla çalışmaktadır. Dış alan etkinlikleri hariç, kapalı alanlarda da kullanıma uygun ürünlerdir. Örneğin muayenehanelerde bulunması zorunlu olan lavabolar yerine yıkıp dökme ve montaj işleri gerektirmeden kolaylıkla kullanılabilmekte olan ürünler özellikle diş muayenehanelerinin vazgeçilmezidir. Bunun yanı sıra anaokulu, ilkokul ve ortaokullarda, özellikle liselerin atölyelerinde el yıkama amacıyla, alışveriş merkezlerinde kurulan kahve ve benzeri yiyecek içecek stantlarında el ve bulaşık yıkama amacıyla, cilt bakım hizmeti sunan merkezlerde el ve yüz yıkamak amacıyla kullanılmaktadırlar. Lavabo bulunması zorunlu olan, özellikle gıda üretimi yapan dükkan ve mağazalarda, hastanelerde el yıkamak için bulunan ortama uygun sensörlü ürünlerle, kuaför dükkanları için uygun olan saç yıkama üniteleri gibi alana özel donanımı bulunan ürünler de mevcuttur.

   

  Seyyar Lavabo Fiyatları


  Seyyar lavaboların kiralama süresi minimum 1 gündür. Etkinliklerinizde el veya bulaşık yıkamak için bir lavabo ihtiyacınız varsa ve bulunduğunuz yerde su ve elektrik tesisatınız yoksa seyyar lavabo size mükemmel bir çözüm sunacaktır. Ürünlerin mutlaka sağlık bakanlığından onaylı olması gerekmektedir. Seyyar lavabo fiyatları sıcak su opsiyonu, evye çeşidi, mobilya çeşidi, su tankı büyüklüğü, tekerlek imkanı, akü imkanı, pisuarlı model seçeneği, sıvı sabunluk ve kağıt havluluk gibi ek ekipman seçeneklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Satış fiyatları model ve özelliklere göre ortalama 2000 TL civarında olan ürünler Türkiyenin her yerine uygun kargo ücretleri ile, özenli hazırlanmış ambalajlar içerisinde gönderilebilmektedir. Seyyar lavabo fiyatları kiralama hizmeti için ise 50 TL civarında olmakta ve sağladığı mucizevî desteğe oranla bu ücret başka hiçbir şekilde aynı soruna çözüm olabilecek bir hizmeti sağlayamayacak kadar uygun olmaktadır. Sizlerin de bu konuda yardıma ihtiyacınız var ise mutlaka bizimle iletişime geçmeli ve bizden bu konuda hizmet talep etmelisiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 24 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Seyyar Lavabo
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Seyyar Lavabo Kiralama”

  1. metal renk seçebilir miyiz? boyutu ne kadar tam olarak? bir karavanın içerisine monte edebilir misiniz? çamaşır suyuyla temizleyebilir miyim?

  2. dolap kısmında olan dolap kaç gözlü ..? üzerinde anahtar da var mı ..? değişik renk ve modelleri var mı ..? kurulumunu ve sevkiyatını siz mi yapacaksınız ..? fiyat nedir ..?

  3. ürün her ortam için uygun mu..?üründe ebatlar tam olarak nedir..?üründe model seçme şansımız var mı..?üründe net ağırlık nedir..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?

  4. ofis için uygun mu ..? 4 aylık kiralama mümkün mü ..? kurulum ve taşıma size mi ait .. ? ne kadar sürer bunlar ..? fiyat nedir..?

  5. karavan için uygun mu ..? ya da çadır kampı için kullanabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 7 günlük kiralama bedeli nedir ..? boyutu nedir tam olara k..?

  6. fuar organizasyonu için kiralanabilir mi .. ? ne kadar sürede teslim edilir, maslak tarafına servisiniz var mı, 3 tane alabilir miyiz , 8 günlük kiralama olur mu ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon