Servis Malzemeleri Kiralama


Firmamız, bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız kapsamında, ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları sizlere kiralama hizmeti sunmaktadır. Servis malzemeleri kiralama hizmetimizde, bu hizmetlerimizden biridir. Firmamız, hizmet sektöründe sizlere, uzun yıllar hizmet sunduğu için, kaliteli bir hizmet sunmak adına gerekli her şeyi sağlamaktadır. Birinci sınıf ürünlerimiz ve profesyonel güler yüzlü ekibimizle yılın her günü hizmetinizdeyiz. Fuar, toplantı, seminer, düğün, nişan, kokteyl, özel davetler vb. etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, ihtiyacınız olan, servis malzemelerini sizlere kiralamaktayız. Bireysel düzenlediğiniz organizasyonlar dahilinde, az sayıda da ürün kiralayabilirsiniz. Kurumsal ya da büyük çaplı düzenlediğiniz etkinlikler kapsamında, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kiralama hizmeti alacağınız ürün sayısı fazla ise, size özel tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmetimiz; ürün kiralama, nakliyat ve servis, sunum gibi aşamalardan oluşur. Hizmet içeriği, sizlerin ihtiyacı ve talebi doğrultusunda oluşturulur. Nakliyat ya da servis hizmetlerimizden de uygun fiyatlarla, faydalanabilirsiniz. Ya da sadece, ürün kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Hizmet içeriği, tamamen sizlerin talebine göre işler. Ve bu doğrultuda, hizmet bedeli oluşturulmaktadır. Servis malzemeleri ürünlerimizi ve ürün yelpazemizi sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ürün yelpazemiz ve modellerimiz geniş çaplıdır. Ayrıca, kiralama hizmet içeriğimizde, kaliteli ürünlerimiz bulunur ve hijyen kuralları doğrultusunda hizmetinize sunulur. Birinci sınıf bir hizmet almak için, kiralık servis malzemeleri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Servis Malzemeleri


Organizasyonlarınız kapsamında, ihtiyacınız olan ekipmanları, sizlere gayet uygun fiyatlara kiralıyoruz. Servis malzemeleri fiyatları da bu doğrultu da gayet uygundur. Uygun bütçeler ile hizmetinize sunduğumuz ürünlerimizin, her biri kalitelidir. Bu nedenle, güvenle kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kalite standartlarına sahip hizmet kalitemizle, her zaman siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten memnuniyet duymaktayız. Bireysel ya da kurumsal etkinlikleriniz için, ideal ve hızlı çözümler sağlamaktayız. Organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyacınız olan her türlü ekipmanı sizlere en kısa sürede tedarik etmekteyiz. Kiralama hizmetlerimiz, sizlere bu noktada hızlı çözümler sağlar. Bu nedenle, kısa süreliğine ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipman için, kiralama işlemi ideal bir çözümdür. Piyasada, kaliteli kiralama hizmetlerimizle öncü firmalar arasında olduğumuzu söyleyebiliriz. Sizler de kiralama konusunda, uzman bir ekipten hizmet almak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Güler yüzlü ekibimiz sizlere, her türlü aşamada, güvenle hizmet edecektir. Firmamızın, kiralık servis malzemeleri çeşitli ürün yelpazesiyle, hizmetinizdedir. Ürünlerimizi ve birbirinden farklı model seçeneklerimizi, internet sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Servis Malzemeleri Fiyatları


Servis malzemeleri kiralama hizmetimizi, kaliteli ürünlerimizle yılın her günü hizmetinize sunmaktayız. Servis malzemesi ürünlerimizi, detaylı bir şekilde inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun malzemeleri belirleyebilirsiniz. Şık ve kaliteli servis malzemeleri ürünlerimiz, davetlerinize ışıltı katacaktır. Kiralama hizmetlerimiz, ekibimiz tarafından araştırılarak özenle oluşturulur. Siz değerli müşterilerimizin, organizasyonları dahilinde, ihtiyaç duyabileceği her türlü ekipman tespit edilir ve bu kapsamda kiralama hizmet planı gerçekleşir. Piyasadaki güvenilir profilimizle, her geçen gün daha da ilerlemeyi hedefliyoruz. Bu nedenle, kiralama hizmet içeriğimiz ve çeşitli çalışmalarımız bu yönde planlanmaktadır. Kiralama hizmetlerimizin, her ayrıntısı ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edindiğimiz için, içerikteki ürünlerimizin kalitesine dikkat ediliyor. Ve kaliteli ürünlerimizi sizlere, ekonomik bütçelerle sunmak için gayret gösteriyoruz. Servis malzemeleri fiyatları da bu doğrultuda, özenle oluşturulmaktadır. Organizasyonlarınız için, ihtiyaç duyduğunuz servis malzemelerini, uygun bütçeler ile hizmetinize sunmamız için, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kiralama hizmetimiz kapsamında, nakliyat ve servis gibi hizmetlerimizden de dilerseniz faydalanabilirsiniz. Her hizmetimiz, titizlikle ve özenle sizlere sunulmaktadır. Büyük ya da küçük çaplı organizasyonlarınız dahilinde, size özel fiyat teklifimizi öğrenmez üzere, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 9 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Servis Malzemeleri
Fiyat
TRY 25
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
adnan adem

tam olarak neleri kapsıyo ..? resimdekiler dışında da ürün var mı, fiyat nedir acaba, taşıma işlemini siz mi yapacaksınız ..? ürünler 1. el mi .. ?

feride göksel

kepçe, çatal gibi malzemeler de dahil mi .. ? ne kadar tutat fiyatı hepsinin ..? kadıköy e ne zamana teslim edilir, 4 günlük kiralama olur mıu ..? taşıma kargoyla mı yapılacak ..?