Servis Garsonu Kiralama


Firmamız, organizasyonlarınız kapsamında ihtiyaç duyduğunuz, garson ihtiyacını, servis garsonu kiralama hizmeti ile karşılamaktadır. Bireysel ya da kurumsal tüm organizasyonlar için, garson ihtiyacı bulunmaktadır. Düğün, nişan, toplantı, fuar, seminer, özel davetler, kokteyl vb. etkinlikler ve aktiviteleriniz dahilinde, garson ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktayız. Firmamız bünyesinde bulunan, servis garsonu elamanlarımız, güler yüzlü tavırları ve hizmet kaliteleriyle konuklarınıza en iyi şekilde hizmet etmektedir. Hizmet kalitemizi ve ekibimizi, her geçen gün, sizlere daha iyi hizmet etmek için geliştirmekteyiz. Bu nedenle, güvenle firmamızdan garson kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kiralama hizmet içeriği ve detayları görüşme esnasında sizlere aktarılmaktadır. Organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyacınız kadar garson kiralayabilirsiniz. Ayrıca, size özel tekliflerimiz sayesinde, uygun fiyat seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz, müşterilerimize avantaj sağlamaya yöneliktir. Ekibimiz, tamamen profesyonel garsonlardan oluşur. Firmamız, uzun yıllar hizmet sektöründe yer almaktadır. Kalıcılığını, kaliteli hizmetlerine ve güler yüzlü ekine borçludur. Sizlerde, organizasyonlarınız dahilinde, en iyi kiralık servis garsonu hizmeti almak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Personelimiz titiz çalışmaları ve hijyene önem veren, hizmetleriyle beklentilerinizi karşılayacaktır. Firmamız; uzman kadrosu ve kalite standartlarına sahip hizmetleriyle her zaman hizmetinizdedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Servis Garsonu


  Organizasyonlarınız kapsamında, konuklarınıza daha iyi bir hizmet vermek için, servis garsonu ekibimiz hizmetinizdedir. Yılın her günü, servis garsonu elamanlarımızı kiralayabilirsiniz. Etkinlikleriniz dahilinde, istediğiniz sayıda servis garsonu elamanlarımızı, hizmetinize sunmaktayız. Personelimiz, kılıf kıyafetine ve titizliğine önem vermektedir. Prezantablı bir görüntüye sahip elemanlarımız, gayet nazik ve kibar davranış özelliklerine sahiptir. Küçük ya da büyük çaplı etkinlikleriniz için, uygun servis garsonu fiyatları ile firmamızdan kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Kiralama koşulları ve hizmet içeriği görüşme esnasında sizlere, detaylı bir şekilde iletilir. Kaliteli bir hizmet almanız konusunda, tüm imkanlar sağlanır. Sizlerin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Bu kapsamda, referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz dahilinde, olumlu-olumsuz dönüşleriniz ve önerileriniz dikkate alınır. Ve bu doğrultuda, firmamız bünyesinde gerekli alt yapı iyileştirmesi gerçekleştirilir. Hizmet içeriğimiz konusunda, attığımız her adım sizlerin avantajlı bir hizmet almanızı sağlamak içindir. Kaliteli bir ekipten, disiplin kuralları doğrultusunda, kiralık servis garsonu hizmeti almak için, bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız ve ekibimiz her daim hizmetinizdedir.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Servis Garsonu Fiyatları


  Firmamızın, servis garsonu kiralama hizmeti, organizasyonlarınız için, hızlı ve pratik çözümler sağlamaktadır. Her türlü etkinlik ve aktiviteleriniz doğrultusunda, disiplinli ve titiz garsonlarımız hizmetinizdedir. Hizmet sektöründe, uzun yıllar hizmet veren bir firma olarak, kaliteden taviz vermiyoruz. Bu nedenle, ekibimizi; alanında uzman ve disiplinli kişilerden oluşturduğumuzu söyleyebiliriz. Uygun ve ekonomik fiyatlarla, sizler de kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca; size özel fiyat tekliflerimiz için, bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. İşyeri toplantılarınız, özel davetleriniz ya da daha büyük, düğün gibi organizasyonlar için bizler ile iletişime geçmeniz daha faydalıdır. Çünkü, ihtiyacınız olan garson sayısı daha fazla olacaktır ve bu nedenle size özel fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Organizasyonlarınız dahilinde, servis garsonu gibi, daha bir çok kategoride kiralama hizmetimiz mevcuttur. Dilerseniz, internet sitemiz üzerinden, hizmetlerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Böylelikle, farklı bir konuda da sizlere yardımcı olabiliriz. Piyasada, servis garsonu fiyatları genellikle, aynı olmakla beraber, firmamız kapsamında oldukça ekonomik fiyatlara kiralayabilirsiniz. Kaliteli bir hizmeti, avantajlı ve ekonomik şartlarda almak için, bizi tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır. Güvenilir ve kaliteli hizmet politikamız ile her zaman hizmetinizdeyiz. Kiralama hizmetlerimiz hakkında, detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 17 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Servis Garsonu
  Fiyat
  TRY 190
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 Comments

  1. öztekin
   Nisan 24, 2019

   tecrübeleri var mı ..? hem yemek hem de içki servisi sunabilirler mi bir akşamlık kiralama bedeli nedir 5 gardon içşin ..?

  2. bahriye yapıcı
   Mayıs 30, 2019

   3 kişi talep edebilir miyiz ..? deneyimler var mı ..? ne kadar sürede hazırlanıp gelirler ..? fiyat ne olur ..? kıyafetlerini biz seçebilir myiiz ..?

  3. alican yöner
   Haziran 5, 2019

   her içkiyi servis edebilir mi ..? kokteyl hazırlayabilir mi acaba ..? ne kadar deneyimli ..? cinsiyet ve yaş seçeblir miyiz garsonda ..? fiyat ölçünüz nedir ..?

  Leave a Reply