Servis Elemanları Kiralama


Düğün, doğum günü partileri, sünnet, kokteyl, tanıtım partileri ve lansmanlar gibi sevdiklerinizi ağırladığınız kutlamalarda konuklarınıza sunacağınız ikramlar kadar o ikramları konuklarınıza nasıl sunacağınız da önemlidir. Firmamızın sizlere sunduğu servis elemanları kiralama hizmetimiz sayesinde ikramlarınızı konuklarınıza şık ve kaliteli bir şekilde sunabilir onların yüzlerinde memnuniyetin göstergesi bir gülümseme bırakabilirsiniz. Son dönemlerde hem ülkemizde hem de Avrupa ülkelerinde sıklıkla tercih edilmeye başlanan servis elemanları kiralama hizmetini dilediğiniz zaman firmamızdan talep edebilirsiniz. Servis elemanları kiralama hizmetimiz hakkında aklınızda olan tüm soruların cevabı için firmamızla iletişime geçebilir ve sizler için en ideal hizmeti en uygun fiyatla alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz, firmamızdan servis elemanları kiralama hizmetini talep ettiğinde işinde profesyonelliğe kavuşmuş personellerimiz hizmetimizi sizlerin ayağına kadar ulaştırıyor. Firmamızın sizlerin organizasyonlarını daha kaliteli ve şık bir hale sokacak olan servis elemanları kiralama hizmetimizi dilediğiniz zaman dilediğiniz organizasyon adresine talep edebilirsiniz. Organizasyonlarınızda servis elemanlarınız profesyonel, deneyimli ve prezentabl bir görünüşe servis elemanları kiralama hizmetimiz sayesinde kavuşacak. Firmamızın sizlere özel gün ve kutlamalarınızda ulaştırdığı servis elemanları kiralama hizmetimizde bay ve bayan deneyimli servis elemanlarımız sizlerin organizasyonlarını daha kaliteli ve şık bir hale getirecek. Dilediğiniz zaman firmamızla irtibata geçebilir ve servis elemanları kiralama hizmetimizi talep edebilirsiniz. Organizasyonlarınızda servis elemanları kiralama hizmetimizi tercih ettiğiniz zaman alanında uzman eleman kadromuz sizlere hijyeni, kaliteyi ve güzel sunumları sağlayacak.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Servis Elemanları


  Açılış ya da çalışma arkadaşlarınızla beraber topluca yapacağınız kutlama yemeği gibi etkinliklerde de firmamızın sizlere sağlayacağı kiralık servis elemanları hizmetimiz sizler için iyi ve etkili bir seçenek olacaktır. Otelde, kırlarda, bahçelerde, kapalı alanlarda kısacası dilediğiniz her mekânda firmamızın sizlere sağlayacağı kiralık servis elemanları hizmeti sizlerin ve konuklarınızın memnuniyetini sağlayacaktır. Firmamızın sizlere sağladığı kiralık servis elemanları hizmetimizle sizlere mutlu anılarınızı kaliteli sunum ve hizmetlerle taçlandırma imkânı sunuyoruz. Firmamız sizlerin organizasyonlarınızda kiralık servis elemanları hizmeti sunduğunda prensip sahibi ve titiz çalışması temel ilkesi olarak benimsemiş personellerimiz konuklarınıza hizmet sağlayacaktır. İş arkadaşlarınızla beraber katılacağınız fuar organizasyonlarınızda ya da ürün veya hizmetinizi müşterilerinize sunacağınız tanıtım partilerinizde firmamızın sizlere sunduğu kiralık servis elemanları hizmetimiz sayesinde profesyonel sunumlara ev sahipliği yapacaksınız. Firmamızdan dilediğiniz zaman kiralık servis elemanları hizmetimiz hakkında detaylıca bilgi alabilirsiniz. Sizlere kiralık servis elemanları hizmetimizi sunarken her türlü imkânı ve kaliteyi sağlamaktayız. Yılın her günü aralıksız bir şekilde firmamız sizlerin organizasyonları için kiralık servis elemanları hizmetimizi sunmaktadır. Sizlere organizasyonlarınızın kiralık servis elemanları hizmetimiz sayesinde göz doldurucu ve şık bir şekilde gerçekleşeceğinin garantisini verebiliyoruz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Servis Elemanları Fiyatları


  Organizasyonlarınıza sevdiklerinizi karşılarken onlara şıklığı sunarken ya da iş toplantılarınızda iş arkadaşlarınıza kurumsal kültürünüzü ve kurumsal itibarını sergilerken firmamızın sizlere sunduğu ekonomik servis elemanları fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Organizasyonlarınızda en iyi ikramları sevdiklerinize ya da iş arkadaşlarınıza sunmak için firmamızın sizlere ulaştırdığı bütçenizin dostu olan servis elemanları fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Organizasyonlarınızda deneyimli ve prezantabl görünüme sahip servis elemanlarımızı ekonomik servis elemanları fiyatlarıyla firmamızdan talep edebilirsiniz. Davetlilerinize çeşitli atıştırmalıklar ve içecek sunarken şık ve kaliteli servis elemanları için firmamızın sizlere sunduğu uygun servis elemanları fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Sizin yada kurumsal firmanızın adeta bir yüzü olacak deneyimli servis elemanlarımızı organizasyonlarınızda talep etmek için firmamızdan ekonomik servis elemanları fiyatlarımızı dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunacağı servis elemanları fiyatlarımız sizlerin organizasyonlarında talep edeceği servis elemanı sayısına ve organizasyonun gerçekleşeceği adresin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Dilediğiniz zaman firmamızı arayarak hizmetimizi talep edebilir, sunumlarınızı daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 21 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Servis Elemanları
  Fiyat
  TRY 700
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Servis Elemanları Kiralama”

  1. servis elemanlarınız en fazla kaç saat çalışabilirler..? hem içki hem de yemek servisi yapabilirler mi..? yeterince hızlı ve titiz servis olur mu ..? memnun kalmama durumumuzada eleman değişimi yapar mısınız ..?

  2. 3 bayan 3 erkek olarak kirlama yapabilir miyiz ..? kokteyl hazırlamayı bilen de var mı aralarında ..? servis hızlı yapabilirler mi ..? fiyat nedir ..? saatlik kiralama olur mu ..?

  3. bayan garson tercih edebilir miyiz ..? kokteyl servisi yapabilirler mi ..? 4 saat kiralama olur mıu ..? fiyat nedir ..? 3 kişi gelebilir mi ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon