Şerbet İkramı Kiralama


Ramazan eğlencelerinizde, mekân açılışlarınızda, sünnet organizasyonlarınızda ya da diğer tercih edeceğiniz etkinliklerinizde firmamız sizlere şerbet ikramı kiralama hizmeti sunmaktadır. Konuklarınıza geleneksel tatlarımızdan birisi olan şerbet içeceğini sunmak ve nostaljik bir rüzgar estirmek istiyorsanız firmamızın şerbet ikramı kiralama hizmeti tam da size göre bir seçenek olacaktır. Osmanlı dönemi yansıtan içeceği o dönemi yansıtan kıyafetler giyinerek sizlere sunan uzman personelimiz en iyi şekilde şerbet ikramı kiralama hizmetimizi sizlere sunmaktadır. Firmamız yıllardır birçok organizasyon için şerbet ikramı kiralama ve diğer hizmetlerini kalite ve müşteri memnuniyetine dayanarak sunmaktadır. Siz de konuklarınıza bu eşsiz ikramı sunmak ve eski günleri yaşatmak istiyorsanız şerbet ikramı kiralama hizmetimizi dilediğiniz etkinliğiniz için tercih edebilirsiniz. Kır düğünlerinizde, sünnet organizasyonlarınızda, pikniklerinizde konuklarınızla hoş vakit geçirirken onlara şerbet ikramı kiralama hizmetimizi de sunarak daha tatlı ve samimi bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kına gecelerinde de son günlerde oldukça popüler bir hizmet haline gelen şerbet ikramı kiralama hizmetimizi dilediğiniz zaman firmamızı arayarak talep edebilirsiniz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız şerbet ikramı kiralama hizmetimizi talep ettiğinizde ayağınıza kadar hizmetimizi en iyi şekilde ulaştıracaktır.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Şerbet İkramı


Ramazan etkinliklerinizde, sevdiklerinizi ağırlayacağınız iftar ve sahurlarda, kına gecelerinizde, düğünlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz kiralık şerbet ikramı hizmetimizi firmamızdan arzu ettiğiniz zaman dilediğiniz organizasyonunuz için talep edebilirsiniz. Geleneksel tatlarımızdan biri olan şerbeti organizasyonlarınızda kiralık şerbet ikramı hizmetimizi size sunan uzman ekip arkadaşımız hijyen ve lezzetle beraber sizlere sunumlarını ulaştıracaktır. Çocuk misafirlerinize de kiralık şerbet ikramı hizmetimizden faydalanarak geleneksel lezzetimizi tanıtabilirsiniz. Konuklarınızın yediden yetmişe herkesin içini ferahlatacak olan kiralık şerbet ikramı hizmetimizi firmamızı dilediğiniz zaman arayarak tercih edebilirsiniz. Organizasyonlarınızda eski anmak isteyen konuklarınıza jest yapacağınız kiralık şerbet ikramı hizmetimizi firmamızdan hiç vakit kaybetmeden sipariş verebilirsiniz. Tamamen geleneksel ve doğal olan şerbetimizi size sunacağımız kiralık şerbet ikramı hizmetimizi organizasyonlarınıza ulaştırmaktan dolayı büyük bir mutluluk duymaktayız. Açılış törenlerinize, fuar organizasyonlarınıza hem geleneksel hem de lezzetli bir sunum istiyorsanız firmamızın kiralık şerbet ikramı tam da size göre bir tercih olacaktır. Sevdiklerinize geleneksel, doğal ve ferahlatıcı ikramlar yapmak için en ideal tercihiniz kiralık şerbet ikramı hizmetimiz olacaktır.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Şerbet İkramı Kiralama Fiyatları


Sokak iftarlarında, sahur etkinliklerinde, ramazan eğlencelerinde, düğünlerde, sünnetlerde, açılışlarda hem geleneksel hem de hem de lezzetli olan hizmetimizi bütçenizin dostu şerbet ikramı kiralama fiyatlarından yararlanarak firmamızdan talep edebilirsiniz. Konuklarınızla beraber hep beraber oruç açtıktan sonra onları ferahlatacak ve katkısız olacak bu ikramı sunmak için firmamızın uygun şerbet ikramı kiralama fiyatlarından yararlanın. Konuklarınıza hem geleneksel bir içecek sunabilir hem de uygun şerbet ikramı kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak avantajlı etkinliklere imza atabilirsiniz. Sokak iftarlarınıza otantik bir hava katarken bir yandan da ekonominizin dostu şerbet ikramı kiralama fiyatlarımızın tadını çıkarın. Organizasyonunuz isterseniz büyük ölçekli çok konuğun katılacağı bir etkinlik olsun dilerseniz de tam tersi bir durum olsun firmamız size en uygun şerbet ikramı kiralama fiyatlarını sunmaktadır. İşinde uzmanlaşmış ekibimiz geleneksel kıyafetleriyle sizlere şerbet ikramını yapacaktır. Dilediğiniz organizasyonunuz için hizmetimizi talep ederek şerbet ikramı kiralama fiyatlarımızın uygunluğundan yararlanabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunacağı şerbet ikramı kiralama fiyatları sizlerin tercih edeceği şerbet ikramı sunan personele ve sizlerin belirteceği organizasyon adresine göre değişiklik göstermektedir. Siz de bütçenize en uygun olan şerbet ikramı kiralama fiyatlarımızın yer aldığı tekliflerimizi firmamızdan dilediğiniz zamanda talep edin.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 28 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Şerbet İkramı
Fiyat
TRY 350
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ılgaz doğan

görseldeki gibi mi ikram olacak ..? ne kadar süre çalışabilirler ..? 2 saatlik kiralama olu r mu ..? ne kadar olur fiyat ..? yeterince soğuk servis edilir mi ..?

beril sağlam

80 kişilik ikram olur mu ..? resimdeki gibi servis mi edilecek ..? soğuk olması için nasıl önlem alacaksınız ..? ikram edilecek bardakları seçebilir miyiz ..? fiyat ne olur en son ..?

ülkü feyza

kermes alanında ikram yapabilirler mi ..? 2 kişi kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir malzemeler ..? şerbeti siz mi yapacaksınız ..? soğuk servis eder misiniz ..?

arslan pencer

sünnet düğünüzmüz için kiralayabilir miyşiz ..? temmuz sonunda olacak ne zamadan siiz aramalıyız ..? 200 kişilik servis yapar mısınız ..? fiyat ndir ..?

nesime akçay

açılış törenimiz için kiralayabilir miyiz ..? 2 kişi gelebilir mi, reismdeki gibi mi olacak servis, soğuk servis edebilir misiniz, fiyat nedir acaba ..?