Saz Kiralama


Tüm organizasyonlarda kullanılabilecek olan ve oldukça samimi bir ortam yaratmanıza sebep olabilecek saz kiralama hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin karşısındayız. Sizlere sunduğumuz saz kiralama hizmetimiz ile her zaman sizlerin en iyi şekilde yapacağınız organizasyonları geçirmeniz amacı ile çalışmaktayız. Saz kiralaması yaparak organizasyonunuza gelecek olan konuk ve ya katılımcılarınıza oldukça samimi ve bir o kadar da eğlenceli dakikalar yaşatabilirsiniz. Ayrıca orkestranızda saz eksiğiniz varsa da bizlerden saz kiralaması yaparak sıkıntınızdan kurtulabilir ve ekibinizi tamamlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz saz kiralama hizmetindeki çalışma arkadaşlarımız işlerini titizlik ve özen ile yapmaktadırlar. Saz kiralaması yaptığınızda işlerinin ehli olan ve profesyonel arkadaşlarımız ile organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz. Güvenilir ve bir o kadar da kaliteli hizmet sunmaktayız. Sizlerin bizlerden yapacak olduğunuz saz kiralaması ile organizasyonunuza çok geleneksel bir hava katabilirsiniz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız saz eğitimi almış kişilerden oluşmaktır ve asla sizleri mağdur edecek bir durum yaşatmamak adına her şeyi titizlik ile yürütmekteyiz. Bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ayrıca saz kiralama hizmetimizden dilediğiniz her gün ve saatte faydalanabilme imkanına sahipsiniz. Siz değerli müşterilerimiz bizleri tercih etmiş olmaktan pişman olmayacak aksine çok memnun kalacaksınız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Saz


  Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kiralık saz hizmeti ile karşınızdayız. Kiralık saz hizmetimizden faydalanarak oluşturduğunuz konsepti tamamlayabilirsiniz. Bizlerin sizlere sunduğu kiralık saz hizmetimizden faydalanmak için bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren hazırlıklar yapılacak ve istediğiniz gün ve saatte belirttiğiniz adrese profesyonel ekip arkadaşlarımız gelecektirler. Kiralık saz hizmetinde bulunan değerli çalışma arkadaşlarımızın repertuarı oldukça geniştir. Ayrıca yine kiralık saz hizmetimizde bizler ile çalışan arkadaşlarımız her zaman provalarını yapmakta ve sizlerin organizasyonları için hazırlanmaktadırlar. Kiralık saz hizmetimizden faydalandığınızda çalışma arkadaşlarımız sizlerin de istekleri doğrultusunda organizasyonunuza müzik şöleni verecektirler. Her zaman siz değerli müşterilerimizin dilek ve istekleri en önem verdiğimiz noktadır. Kiralık saz hizmetimizde kullandığımız sazlar tamamı ile birinci sınıf malzemeler ile üretilmiştir. En kaliteli ürünler ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için bu sektördeyiz. Organizasyonlarınızda kullanacağınız her ürünün kaliteli olması ve seçtiğiniz firmaların güvenilir olması çok önemlidir. Bizler bu iki temel noktada kendimize güvenmekteyiz .

   

  Saz Fiyatları1


  Yapacağınız organizasyonlar için hiç tereddüt etmeden firmamızdan gönül rahatlığı ile kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kalitemizin yanı sıra saz fiyatlarımız çok uygundur. Her bütçeye uyum sağlayan saz fiyatlarımız sizleri mutlu edecektir. Saz fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca saz fiyatlarımız ile ilgili bilgilendirmeyi bizlere WhatsApp üzerinden ulaşarakta alabilme imkanına sahipsiniz. Firmamızın sunduğu hizmette saz fiyatlarımız her bütçeye uyum sağlamaktadır. Dediğimiz gibi kaliteli ürün ve kaliteli hizmetimizin yanında saz fiyatlarımızda sizleri çok mutlu edecek ve bizlere karşı sizleri memnun bırakacaktır . Yapacağınız etkinlikte ve ya solo bir performansta oldukça profesyonel çalışma arkadaşlarımız sizlere çok huzurlu anlar yaşatacaktırlar. Saz ülkemizde çok önemli bir yerdedir. Bu yüzden geleneksel bir vazgeçilmez telli çalgımızdır. Her zaman apayrı bir huzur verir her teline dokunulduğu anda. Sizlerde misafir ve ya katılımcılarınıza böyle unutulmayacak anlar yaşatmak istiyorsanız saz fiyatlarımızın da uygunluğunu göz önünde bulundurarak kiralama hizmetimizden istediğiniz her an faydalanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz bizlerden yapacağınız kiralama hizmeti ile organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz. İhtiyacınız kadar saz ve çalışma arkadaşlarımız ile belirttiğiniz günde ve belirttiğiniz adreste istediğiniz saatte sizlerin etkinliklerinde yer alacak olmaktan mutluluk duymaktayız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 14 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Saz
  Fiyat
  TRY 150
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Saz Kiralama”

  1. boyutu nedir ..? dekor amaçlı küçük sazlar da var mı elinizde ..? ne kadar sürede sevk edersiniz ..? stok durumunuz nedir ..? fiyat nedir..?

  2. saz kursu için kiralama yapabilir miyiz ..? 3 hafta sürecek de o kadar süre kiralanır mı ..? 14 kişi için fiyat nedir..? sevkiyat size mi ait olacak ..? kırılmaması için önlem alacak mısınız ..?

  3. kaç tane teli var ..? ne kadar sürede gönderirsiniz adrese ..? kırılması durumunda değişim olur mu..? 6 tane için fiyat nedir ..? haftasonu için kiralanabilir mi ..?

  4. ders vermek için kiralayabilir miyiz ..? 4 tane var mı elinizde, ürün yeterince kaliteli mi .. ? ne kadar sürede teslim edilir, fiyat nedir ..?

  5. konservatura hazırlanmak için kiralayabilir miyiz ..? uzun süreli kiralama olur mu, ne kadar sürede gönderim olur, 8 aylık krialama olur mu i fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon