Şarap Kadehi Kiralama


Şarap kadehi kiralama ihtiyacı birçok amaçla doğabilir. Bireysel olarak etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız, partileriniz ve eğlenceleriniz için kullanmayı isteyebileceğiniz ürünler birçok mekan için de toplu olarak ihtiyaç duyulabilecek ürünlerdir. Şarap yapımı ve tadımı ile ilgili etkinliklerden tutun da doğum günlerine kadar her türlü ortamda lazım olabilecek bu ürünler cam olmak üzere beyaz şarap ya da kırmızı şarap için uygun olan özel ölçülerde çalışılmaktadır. Ürünlerin çiziksiz ve lekesiz bir şekilde sunulması konuklar açısından son derece önemlidir. Bir etkinlik için, tek ikramlık şarapsa ya da etkinliğin konusu şarap ile ilgili bir şeyse sadece şarap sunumu yapılması uygun olabilir ve bu şartlarda sadece şarap kadehi kiralama işi yeterli olabilir. Ama bunun haricinde her hangi bir etkinlik için işin içerisine alkol girdiği zaman, örneğin etkinlik 300 kişi için düzenlenmişse, organizatör de mekan da 300 kişi şarap içerse, 300 kişi rakı içerse, 300 kişi bira içerse gibi h er türlü alternatifi düşünüp, önlemlerini ona göre almak durumundadır. Bu durumda kimsenin kolay kolay altından kalkamayacağı adetlerde ürünler söz konusu olabilmektedir. Bu nedenledir ki konuyla ilgili destek sağlayan, işi sadece bu ekipmanları temin etmek olan firmalar bulunmaktadır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Şarap Kadehi


  Kiralık şarap kadehi şarap ikramının yanı sıra meşrubat ve su servisleri için de kullanılabilmekte ve son derece şık durmaktadırlar. Kiralık şarap kadehi denilince akla ilk gelen çözüm ortaklarından biri olan firmamız, her türlü işletme ya da kişisel etkinlik için catering ekipmanları kiralama konusunda destek vermektedir. Firmamız bir sefere mahsus kişisel ihtiyaçlarınızı da, mekanlarla ya da organizasyon firmalarıyla yapılan uzun süreli kiralama hizmetlerini de aynı hassasiyetle karşılamakta ve tüm müşterilerine aynı hizmeti sunmaya çabalamaktadır. Porselen ve cam servis ekipmanlarımıziçerisinde eminiz ki sizler de mutlaka ihtiyacınıza olduğu kadar tarzınıza da uygun ürünler bulabileceksiniz. Ürün gruplarımızı internet adresimizden ya da ofisimizi ziyaret ederek inceleyebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünleri sürekli kullanmayan, elinde stoklamak istemeyen, kırılabilir bir ürüne para bağlamak istemeyen herkes kiralama hizmetinden faydalanabilmektedir. Özellikle her daim yemekli ve alkollü etkinlik düzenlemeyen mekanların zaten bu şekilde bir riske girmelerine ve yatırım yapmalarına da gerek yoktur.

   

  Şarap Kadehi Fiyatları


  Şarap kadehi fiyatları çok fazla çeşitliliğe sahip olmayan, şu şu etkenlere bağlı olarak fiyat değişiklikleri gözükebilmektedir diye açabileceğimiz bir konu değildir. Çünkü kadehler camdır ve şarap ya da benzeri içecek servisi için kullanılırlar. Çeşitliliği en fazla boyun kısımlarının uzunluğuna ve hacimlerine bağlı olmaktadır. Ve adet başına belirtilen şarap kadehi fiyatları etkileyen tek unsur kadeh modeli, kiralanacak ürün adedi ve kiralama süresidir. Ürünler hasarsız şekilde ve teslim edildikleri adet tam olarak iade edildiği takdirde herhangi bir sorun meydana gelmemekte ve kiralama ücretleri çok uygun tutulmaktadır. Ancak kaybolan ya da kırılan ürün olur ise, iade anında sayılarak teslim alınan ürünlerin sayısında eksik çıkabilir ve ancak böylesi bir durumda eksik olan ürün adedi kadar satış fiyatı üzerinden hesaplanan bir ekstra çıkabilir. Onun haricinde korunaklı boxlarda taşınan ve saklanan ürünler tozlanmaz, lekelenmez, kırılma riski yoktur.. Tamamen makine ile yıkanıp kurutulan ürünler sizlere kullanıma hazır bir halde teslim edilerek, tekrar işlemden geçirilmek üzere teslim alınırlar. Yani büyük çoğunlukla ekipman kiralaması yapan kişiler, ekipman yönünden avantajlı olmakla birlikte iş gücü, zaman ve enerjiden de büyük oranda tasarruf sağlamış olurlar.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 14 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Şarap Kadehi
  Fiyat
  TRY 3
  Stok Durumu
  Available in Stock

  2 thoughts on “Şarap Kadehi Kiralama”

  1. ne kadar boyutu ..? standart boyutta mı .. ? stok durumunuz nedir ..? bulaşık makinesinde yıkannır mı ..? hemen kırılır mı sap kısmı ..? fiyat nedir..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon