Şarap Bardağı Kadehi Kiralama


Şarabın ilk üretim tarihine baktığımızda kesin bir tarih olmamakla birlikte antik çağlara dayanmakta olduğu bilinmektedir. Önceki kaynaklara göre o dönemlerde halkın zengin kesimi tarafından talep görmekte olduğu açıkta ifade edilmektedir. Günümüzde de şarap daha çok keyifli anlarda tüketilmekte ve daha nezih bir kesime hitap etmektedir. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda davet ve açılış gibi değerli konuklarınızı ağırladığınız keyifli anlarınızda şarap da mutluluğunuza eşlik etmektedir. Son dönemlerde artan organizasyon etkinliklerinde şarap bardağı kadehi kiralama imkânı sunmaktayız. Şarap bardağı kadehi kiralama sayesinde sadece organizasyonunuz sırasında kullanacağınız kadehler için yüksek maliyet ödemek zorunda kalmayacaksınız. Şarap bardağı kadehi fiyatları kiralama sayesinde oldukça düşük bir maliyete gelmektedir. Şarap yüzyıllardır çeşit çeşit üzümlerden üretilen keyifli bir içecek olmasının yanı sıra birçok milletin simgesi haline de gelmiştir. İçim sıcaklığı üzüm türlerine ve tercihe göre değişmektedir. Bu farklılığın aksine şarabın rengini görmek ve göze hitap ediyor olması herkes tarafından kabul görmektedir. Kiralık şarap bardağı kadehinde camın temiz ve parlak olması bizim de önceliklerimiz arasında bulunmaktadır. Hijyenik ve kaliteli olması müşteri memnuniyeti esasımıza dayanmaktadır. Değerli konuklarınıza kiralık şarap bardağı kadehi ile lezzetli şaraplarınızı keyifle ikram edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Şarap Bardağı Kadehi


  Düğün, açılış, davet ve parti organizasyonlarında yüksek meblağlar ödenmek zorunda kalınmaktadır. Bu meblağları şarap bardağı kadehi kiralama sayesinde büyük ölçüde düşürebilirsiniz. Firmamızın şarap bardağı kadehi fiyatları oldukça makuldür. Size yalnızca değerli konuklarınıza çeşit çeşit üzümlerden özenle hazırlanmış şarabı ikram etmek kalacaktır. Şarap hem kokteyllerde tek başına yıldız olabilmekte hem de birbirinde lezzetli yemek ve ikramlarınızla sohbetinize keyif ekleyebilmektedir. Şarap bardağı kadehi kiralama ile nefis şarabınızın gözünüze de hitap etmesinin keyfini çıkarın. Şarap bunun yanı sıra damağınızdan başlayarak tüm duygularınıza hitap edebilmektedir. Kiralık şarap bardağı kadehi ile organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz. Firmamızın göz önünde tuttuğu esaslar sayesinde şarap bardağı kadehi kiralama ile parlak ve berrak olarak şarabınızı sevdiklerine ikram edebilirsiniz. Alanında oldukça uzman ekibimiz kiralık şarap bardağı kadehinin hijyenik, çiziksiz ve parlak olmasına itina göstermektedir. Profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin özel günlerinde memnun olması önceliğimizdir. Hem kırmızı hem de beyaz şarabı sunabileceğiniz kiralık şarap bardağı kadehi elimizde mevcuttur. Organizasyonlarınız için lütfen çekinmeden bize ulaşınız. Sizin ve değerli misafirlerinizin organizasyondan keyifle ayrılacağını temenni eder ve şarap bardağı kadehi fiyatları ile sizi ekstra memnun etmekten keyif duyarız.

   

  Şarap Bardağı Kadehi Fiyatları


  Değerli misafirlerinize ikram etmek için kullanacağınız şarap bardağı kadehi fiyatları yüksek olabilmektedir. Firmamız size şarap bardağı kadehi fiyatları için bütçenizi sarsmayacak bir meblağ sunmaktadır. Uygun şarap bardağı kadehi fiyatları için lütfen çekinmeden firmamız ile irtibat kurunuz. Bizden şarap bardağı kadehi kiralama ile ilgili fiyat almadan kararınızı vermeyiniz. Firmamız size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Profesyonel ekibimiz ile sizin için kıymetli olan organizasyonlarınızda firmamızla yapacağınız şarap bardağı kadehi kiralama iş birliğinin sizi de memnun edeceğini temin ederiz. Arzu ettiğiniz beyaz veya kırmızı şarabı kıymetli dostlarınızla yudumlarken bu iş birliğinden keyfinize keyif katmayı temenni etmekteyiz. Her türlü düğün, parti, kokteyl, açılış ve davet gibi organizasyonlarınızda keyifle ikram edeceğiniz şarap için şarap bardağı kadehi kiralama hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Kiralık şarap bardağı kadehi sayesinde saygın dostlarınızın hafızalarında her daim memnuniyetle hatırlayacakları bir anı bırakabileceksiniz. Bu unutulmaz kılacağınız etkinliklerinizde firmamız siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan memnuniyet duymaktadır. Hafızanızda yer edecek bu önemli organizasyonlarınızı bizden almış olacağınız makul şarap bardağı kadehi fiyatları ile ekonomik bir hale getirebileceğinizin sözünü vermekteyiz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 14 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Şarap Bardağı Kadehi
  Fiyat
  TRY 3
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Şarap Bardağı Kadehi Kiralama”

  1. boyutu ne kadar ..? standart şarap bardağı boyutunda mı yoksa daha mı küçük ..? bulaşık makinesinde yıkamaya uygun mu ..? camı yeterince kaliteli mi ..? 30 tane için fiyat nedir ..?

  2. bardaklar sağlam mı ..? hangi markanın ürünü ..? marka seçebiilir miyiz..? 80 tane için fiyat nedir ..? bulaşık makinesinde yıkanır mı ..?

  3. şarap kadehleri ne kadar büyük ..? camı sağlam mı ..? fiyat ne olur 45 tane için ..? bulaşık makinesinde yıkanır mı ..? su ya da ruj lekesi kalır mı ..?

  4. 12’li set olarak kiralayabilir myiiz ..? hangi markanın ürünü gelecek ..? seçebilir miyiz ..? taşıma işlemini nasıl yapacağız ..? 5 tane 12’li set alsak ne kadar tutar ..?

  5. 120 tane var mı .. ? resimdeki gibi mi ürün ..? fiyat nedir .. ? bulaşık makinesinde yıkayabilir miyiz, taşımasını kargoyla mı yapacaksınız ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon