Sahne Sistemleri kiralama


Davetlerde binlerce kişiyi ağırlamak, onları sorunsuz bir gece yaşatmak, gün sonunda da uğurlamak kolay bir iş değildir. Parti ve piknik aktiviteleri, ürün tanıtım ve lansmanı, bayi toplantısı, pr planlaması, kareoke partileri, üniversite şenliği, belediye festivali, konser organizasyonları, açılış, yılbaşı, tanıtım organizasyonlarında kiralık sahne sistemleri kiralayabilir, sorunsuz bir etkinlik gerçekleştirebilirsiniz. Bilet satışlı konserler, ödül törenleri, eğlence mekanları, açık ve kapalı konser mekanları için sahne sistemleri kiralama hizmetimiz 7 gün 24 saat sizlerle. Tüm kamu ve ya özel sektör kurum ve kuruluşlarının ulusal & uluslararası, toplantı, kongre, seminer organizasyonlarının danışmanlığı kapsamında; kiralık sahne sistemleri ve gerekli ekipmanları sizlere sunuyoruz.
Ayrıca bahar şenliği, kuruluş ve yıldönümü kutlamaları, bayram, yılbaşı, özel gün organizasyonları, söyleşi, defile, fuar, kongre ve seminer organizasyonları, yarışma ve ödül töreni organizasyonu, mezuniyet törenleri, organizasyonu konusunda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kiralık sahne sistemleri için firmamızla görüşebilirsiniz, gerekli tüm ekipmanları ve dekorasyon hizmetlerimiz hakkında ilgi alabilirsiniz. Bu tarz organizasyonlarda ikramlarınız için hizmetlerimiz de sitemizde mevcuttur. Sitemizden, kokteyl masaları, bistro masaları, sokak satıcıları kiralayabilirsiniz. Ulusal ve uluslararası kongre, toplantı ve projelerin heyecanlı çözüm ortağı olmanın verdiği güçle ve bizi farklı yapan yönlerimizle yola devam ediyoruz. Konferanslarda konuşmacı konuşmasını rahatlıkla yapabilmeli, sesi organizasyondaki herkes tarafından duyulmalı, hiçbir aksama, kopukluk, cızırtı yaşamadan konuşmasını bitirmelidir. Hoparlör, mikrofon ve gerekli tüm ekipmanlar kiralık sahne sistemleri ile konferansınıza getirilir. Nakliye için ek ücret talep edilmektedir. Sahne sistemleri kiralama fiyatları için firmamızdan detaylı bilgi alabilir, nakliye hizmeti de talep edebilirsiniz.

 

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Sahne Sistemleri

  Sahne sistemleri kiralama hizmetimizle konferanslar, fuarlar, toplantılar düzenleyebilirsiniz. Okul salonları, toplantı salonları, brifing odaları, cep sinemalar, butik tiyatro salonları için pratik ve ekonomik çözümlerimiz sitemizde mevcuttur.  Bir toplantı düzenleyecekseniz eğer sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bütçenize uygun fiyatlarla çözüm ortağınız olabiliriz. Sahne sistemleri kiralama fiyatlarımız oldukça uygundur. Bütçenize uygun sahne sistemleri kiralama fiyatları ile ses-ışık sistemlerinde gerekli danışmanlığı müşterilerimize yaparak doğru sistemlerin teminini sağlıyoruz.
  Kiralık sahne sistemlerimiz kapalı alanlarda olduğu gibi açık alanlarda ve büyük çadırlarda kullanım için uygundur. Moda gösterileri veya orkestralar için küçük bir podyum veya dev bir konser sahnesi hazırlayabilen firmamız her türlü ihtiyaçlarınızı da temin etmektedir. Ekibimiz sahne sistemleri kiralama ile aldığınız sahne sistemlerinin kurulumunu montajını yapar, devreye alır ve her sistemin testlerini, gerekli dökümantasyonları ile birlikte sizlere aktarır.

   

  Sahne Sistemleri kiralama fiyatları

  Sahne sistemleri kiralama fiyatlarımız ve ses sistemlerinin genel işleyişi hakkında ilgili detaylı bilgi almak isterseniz firmamızdaki yetkililerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Eğer bir konferans düzenlemek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey konferans, kongre ve benzeri etkinliğinin tarihini, yerini ve yetkili kişiyi bize bildirmektir. Konferans sırasında, yemek, catering, ikramlar, dekorasyon, masa, koltuk, tabak, çatal, bıçak, kaşık, servis gibi bütün hizmetler tarafımızdan planlanmakta ve tüm kongre veya konferans hizmetlerimiz sizlere sunulmaktadır. Kültür merkezleri, tiyatro salonları, opera, kongre merkezleri, konferans salonları, oditoryum, sinema salonları ve çok amaçlı salonlara profesyonel hizmet veren firmamızdan sahne sistemleri kiralama fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
  Konferanslarda detayları eksiksiz olarak yapar, uygulama sırasında çıkan sorunlara mutlaka çözüm getiren firmamız, sahne sistemleri kiralama hizmetimizle anahtar teslim sorunsuz bir hizmet sunar. Deneyimli proje ekibimiz her zaman size fikirler sunar. Sahne sistemleri kiralama ile muhteşem organizasyonlar düzenleyebilir gerekirse ışık sistemleri ile ilgili firmamızla görüşebilirsiniz. Kurumunuzun organizasyonlarında gerekli olan tüm sahne birimleriyle ilgili tüm teknik hazırlığında size yardımcı oluyoruz. Bizimle mutlaka irtibata geçin. Daima uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterileri ile doğrudan iletişim kurabiliyor, kiralama hizmetlerini tek çatı altında topluyoruz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 30 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Sahne Sistemleri
  Fiyat
  TRY 2000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  11 thoughts on “Sahne Sistemleri kiralama”

  1. bütün sistemi taşıyıp siz mi kuaraacaksınız ..? bir haftalık kiralama bedeli nedir teknik bir problem de yardımcı olacak mısınız ..? ses yeterince kaliteli çıkar mı sistemlerinizde ..?

  2. tüm malzemeleri biz seçebilir miyiz ..? önceden gelip görme şasnımız var mı ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? kurulum ve iş bitince toplama da sizden mi ..? fiyat nedir ..?

  3. sahne arkasına ekran da koyabilir misiniz ..? diğer sistemler tam olarak neyi kapsıyor ..? ses sistemi de dahil mi .. ? ışıkları biz seçebilir miyiz ..? fiyat nedir acaba her şey dahil .. ?

  4. belediye etkinlikleri için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? sistmeleri siz mi kuracaksınız ..? kontrol de edermisiniz ses ve ışı kkalitesini acaba ..? fiyat nedir acaba..?

  5. Ahmet Ruken Altay

   Merhaba, plajda büyük bir parti vermek istiyorum. Böyle bir ortamda bol müzik ve bol eğlence olacak. Tabii bunun için kolon kiralama hizmeti istiyorum. Kolon kiralama yaptığımda teslimatını ve kurulumunu siz mi yapıyorsunuz? Ben o tür işlerden pek anlamam. Bunu yapacak birilerine de ihtiyacım olacak. Bir de fiyatları hakkında bilgi verir misiniz? 

   1. Kirala360 Destek

    Selam, kolon kiralama hizmetimizi aldığınızda nakliye ve kurulum bize aittir. Adres bilgisi verdiğinizde alanında uzman ekibimiz kolon teslimatını yapar. İstenilen yere kurulum sağlandıktan sonra mekândan ayrılır. Partiniz bittikten sonra da gelip aynı şekilde cihazları toplayıp teslim alırlar. Size kalan ise büyük partide bol bol eğlenceli vakit geçirmek olacaktır. Fiyatlarımızı hemen yolluyorum.

  6. Kızım bir gençlik klubüne gidiyor, haftaya bir sunum yapacak. Bu klübe bağış olarak kolon almayı teklif ettim ancak, kolon yerine daha temel ihtiyaçları olduğunu söylediler. bu yüzden, sunum için kolon kiralamayı uygun gördük. Sonrasında arkadaşları da sunum yapacaklar. 1 aylık orta boyda 4 kolona ihtiyacımız var. İstanbul kolon kiralaması için sizinle işbirliği yapabilir miyiz? 

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar, kızınızın sunumu için sizlere 4 adet orta boy kolon ayırıyoruz. Haftaya istediğiniz gün ve saatte, kolonlarınız ulaştırılacaktır. Personellerimiz kurulumu gerçekleştirir. Kızınız ve arkadaşları en iyi şekilde sorunsuz sunumlarını gerçekleştireceklerdir. Diğer çalışmalarınız için bizden çeşitli ürünler kiralayabilirsiniz. İyi günler dileriz. 

  7. Melek Diler Günel

   Nişan planlığı içindeyiz ve siz de tahmin edebilirsiniz ki her seferinde farklı bir durum çıkıyor şimdi de kiralık kolon ihtiyacı duyuyoruz. O yüzden araştırmalar yaptık ve sonunda sizin sitenizi bulduk. Bize günlük kiralama ücreti, kaç saatliğine kiralanabildiği, hoparlörlerin güçleri ve teslim edilme süreleri gibi bilgilerin yer aldığı bir mail gönderebilir misiniz?

   1. Kirala360 Destek

    Kiralık kolon konusunda yıllardır tecrübe ile sabit bir müşteri memnuniyeti sunmaktayız ve bizi tercih ettiğiniz için de öncelikle teşekkür ederiz. Kiralama ücreti, teslimat süreleri ve dahası ile ilgili ayrıntılı bilgileri vermiş olduğunuz posta adresi üzerinden mail yolu ile hemen gönderiyoruz. Eğer başka sorularınız olursa da göndermiş olduğumuz mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon