Rollup Kiralama


Doğum günü, açılış ve ya fuar gibi bir çok organizasyonda kullanılabilecek rollup kiralama hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin organizasyonlarını daha ilgi çekici bir hale getirmek için rollup kiralaması yapmaktayız. Genellikle girişte yer alan ve istediğiniz şekilde üzerine baskı yapılabilen rollup kiralama hizmeti ile karşınızdayız. Rollup kiralaması yaparak girişlerinize renk katabilirsiniz. Her türlü organizasyona uyum sağlayabilecek olan rollup kiralama hizmeti ile organizasyonunuza renk katabilirsiniz. Misafir katılımcı ve konuklarınızın gözlerini doldurabilir organizasyonunuzu daha çekici bir hale getirebilirsiniz. Bizlerden yapacağınız rollup kiralaması üzerine istediğiniz resim, yazı vb. Baskıları yaptırabilme imkanına sahipsiniz. Siz değerli müşterilerimizin özenerek yaptığı organizasyonlarda rollup kiralama firması olarak bulunmaktan mutluluk duyacağız. Yapacağınız rollup kiralaması ile bir çok şekilde mekanınızı doldurabilirsiniz. Ayrıca görsellik açısından farklı bir ahenk yakalayabilirsiniz. Rollup kiralaması ile organizasyonunuzun amacını üzerine baskı yaptırarak belirtebilir ve bunu gösterebilirsiniz. Şüphesiz ki her katılımcı konuk ve misafirlerin gözlerini üzerine dikeceği rollup kiralamasından sizlerde alacağınız güzel sözler ile mutlu olacaksınız. Siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde organizasyon geçirmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Sizlerin en özel ve en güzel günlerinizde yapacağınız seçimler her zaman sizlerin daha iyi bir şekilde organizasyonunuzu geçirmenizi sağlayacaktır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Rollup

  Kiralık rollup hizmetimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin organizasyonlarınızı kiralık rolluplarımız ile renklendirebilir ve daha çekici hale getirebilirsiniz. Kiralık rolluplarımız ile organizasyonlarınızı daha güzel hale getirebilirsiniz. Sizlerin seçimleri ile tasarlanacak olan kiralık rolluplarımız en kaliteli malzemeler ile üretilmiştir. Şirketimizin de en önem verdiği nokta kalitedir. Hem kaliteli hizmet hem kaliteli malzemeler ile üretilmiş olan ürünleri sizlere sunmak için çalışmaktayız. Kiralık rolluplarımız ile organizasyonlarınızın giriş bölümünü ya da istediğiniz her hangi bir bölümü daha merak uyandırıcı hale sokabilme imkanına sahipsiniz. Hem gelen misafir ve ya katılımcılarınızı içerik açısından bilgilendirmiş olacaksınız hemde gözlerini dolduracak düzeyde bir görsel şölen ile karşılaştırmış olacaksınız. Kiralık rolluplarımız sayesinde siz değerli müşterilerimiz misafir ve ya katılımcıları önünde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Gönül rahatlığı ile şirketimizin kiralık rollup hizmetinden faydalanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli malzemeler ile en kaliteli hizmeti sunmak en temel görevimizdir. Bizleri dilediğiniz her gün ve her saat arayabilir ya da mesaj atarak bilgilendirme sonrasında kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

   

  Rollup Fiyatları

  Şirketimizin sizler için sağladığı rollup hizmeti ile organizasyonlarınızı daha özenli bir hale getirebilirsiniz. Rollup fiyatlarımız oldukça uygundur. Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek rollup fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiyi alarak en kısa zamanda hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Rollup fiyatlarımız her bütçeye uygunluk sağlamakla birlikte siz değerli müşterilerimiz için büyük bir avantaj olacaktır. Hem kaliteli hizmet ve malzeme anlamında hemde rollup fiyatlarımızın sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak düzeyde olması sizleri mutlu edecektir. Kaliteli kiralamanın en doğru adresindesiniz. Rollup fiyatlarımız ile ilgili bilgilendirmeyi isterseniz bizlere WhatsApp üzerinden ulaşarakta alabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile bizlerin kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Rollup fiyatlarımız hakkında bilgilendirme yaparken dilek ve isteklerinizi belirtmeniz çok önemlidir. Rollup fiyatlarımız halkındaki aldığınız bilgilendirmeden sonra en kısa zamanda ürünleriniz hazırlanıp istediğiniz gün ve saatte istediğiniz yere çalışma arkadaşlarımız tarafından getirilecektir. Güvenli ve bir o kadar da kaliteli hizmet sunmak bizim görevimizdir. Siz değerli müşterilerimiz için her zaman kendimizi geliştirerek çalışmaktayız. Ayrıca rolluplarımızı baskısız kiralamasını yaparak elinizde olan baskılar ile süsleyebilme imkanına sahipsiniz. Bizleri tercih etmiş olmaktan pişman olmayacaksınız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 14 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Rollup
  Fiyat
  TRY 260
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Rollup Kiralama”

  1. boyutu nedir plastik mi yoksa kumaş mı ..? altında tekerlekler var mı kolayca taşıyabilir miyiz ..? kurumun logosunu da basarsanız iki haftalık kiralama bedeli kaç olour ..?

  2. ürünün boyutu nedir ..? boyutunu biz belirleyebilir myiz ..? sabitleme işlemini nasıl yapacağız ..? krulumunu siz mi yapacaksınız ..? istediğimiz alanlara kurulum yapar mısınız ..?

  3. hangi maddeden oluşuyıo ..? boyutu sabit mi ..? yoks biz açıp kapayabilir miyiz ..? üzerine baskı yapar mısınız ..? baskıd ahil fiyat nedir ..?

  4. fuar için uygun mu ..? üzerine baskı yapar mısınız ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? beykoz a servis var mı ..? fiyat ne olur ..?

  5. baskı yapar mısınız ..? baskı da dahil fiyat nedir ..? 3 tane kiralayabilir miyiz ..? fuar adresine gönderir misiniz ..? fiyat ne olur her şey dahil olarak ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon