Robot Işık Kiralama


Eğlence ve etkinliklerin en önemli ve en çok ihtiyaç duyulan ekipmanları sahne ile ilgili olanlarıdır. Sahne ekipmanlarının başındaysa ses ve ışık sistemleri gelmektedir. Sahne ışık sistemleri disko ve eğlence yerlerinde kullanılan profesyonel ışık sistemleridir. Bu ışık sistemlerinin en önemlilerinden birisi robot ışık denilen hareketli ışıklardır. Eğlence mekânlarının olmazsa olmazlarından olan bu ışıklar, son derece önemlidir. Renkli efektler ile göz dolduran bu ışıklar, sahnede mükemmel bir hava yaratır. Eğlencelerde görsel şölen sunan sahne ışıkları, müzik ve ses ile uyumlu çalışabilmektedir. Etkinliklerde genel sahne aydınlatması için ihtiyaç duyulacak sabit ışıklardan farklı bir atmosfer oluşturabilmek için kullanılacak robot ışık kiralama hizmetine kadar birçok farklı özellikteki ürün firmamızda mevcuttur. Klasik toplantı havasının dışına çıkmak istenildiğinde veya show ağırlıklı organizasyonlarda kullanılabilecek farklı özelliklerde robot ışık kiralama hizmetlerinden faydalanılabilmektedir. İçlerinde birçok efekti de barındıran hareketli profil ışıklar ve boyama özellikli hareketli ışıklar etkinliklere ayrı bir görsellik katmaktadır. Ortamın havasını ve temposunu sağlayacak olan en önemli etkenlerden birisi ortamdaki ışık oyunları ve gösterileridir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Robot Işık


  Profil tipi robot ışıklar kullanılarak şirket logolarının duvar ve benzeri yüzeylere yansıtılabilmesi mümkündür. Bu tarz ışık görselleri firma etkinlikleri, ürün tanıtımları, bayi toplantıları, lansman gibi etkinlikler için ihtiyaç duyulabilen bir görseldir. Bu işlem için öncelikle logoların metal veya cam gobo yapımı için uygunluğuna karar verilmekte ve sonrasında üretimi yapılmaktadır. Firma için özel olarak tasarlanması nedeniyle kiralama bedelinin dışında ekstra bir ücretlendirmeye sahip olsa da, birçok büyük organizasyon için firmalar tarafından kiralık robot ışık ile birlikte logo yansıtma hizmeti de istenebilmektedir. Etkinlik mekanlarında farklı renkler kullanarak farklı atmosferler oluşturabilecek led efekt ışıklar da yine kiralanabilir ürünler arasındadır. Işıkların yanı sıra, bunların tamamlayıcısı olarak düşünülebilecek lazer ürünleri de yine kiralanabilir ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Çakar, sese duyarlı led, disko topu, efekt ışıklar, lazer, flaşör, sahne boyama, duvar boyama, led küre gibi çeşitleri bulunabilen kiralık robot ışık kontrol masası, duman makinesi, sis makinesi ve kar makinesi gibi ürünlerle desteklenerek daha büyük görsel Showlara da imkan sunabilmektedir.

   

  Robot Işık Kiralama Fiyatları


  Güncel robot ışıklar sessiz fan özelliğine sahiptir. Birçoğu ufak yapılı ve dekoratif tasarımlıdırlar. Kullanılacakları mekanlarda genel olarak yüksek bir yere asılarak kullanılırlar. Özel solüsyon ile kaplanmış dış gövde yapısı, soğuk, sıcak, yağmur, güneş gibi dış etkenler konusunda dayanıklıdır. Performansları markadan markaya değişiklik gösterebilen robot ışık kiralama fiyatları da yine aynı şekilde marka ve ürün kalitesine göre farklılık göstermektedir. Kuvvetli mercek yapıları ile net ve parlak ışık yayarlar. Birçoğu uzak mesafelerden görülebilmektedir. Gece kulüpleri, eğlence mekanları, konserler, şenlikler, etkinlikler ve düğün dernek gibi organizasyonlar başta olmak üzere birçok etkinlikte kullanılan yeni nesil ışıklardır. Robot ışık kiralama fiyatları ürünler küçük gövdeli ve portatif oldukları için özellikle nakliye gibi ekstra hizmetlere gerek duyulmaksızın belirlenmektedir. Lakin kullanıcının profesyonel ve sistemlere alışık olmadığı durumlarda, ürünlerin nasıl kullanılacağı konusunda bilgilendirme yapılabilmektedir. Ya da istekler doğrultusunda kurulum ve kullanım gibi alanlarda da destek sağlanabilmektedir. Bu gibi hizmetler de robot ışık kiralama fiyatları konusunda farklılık yaratabilecek unsurlardır. Birçok mekanın uzun süreli kiralama hizmeti arayışına benzer sahne ekipmanları ile birlikte hizmet sunmakta ve kiralama süresince kendilerine teknik anlamda da destek sunmaktayız. Görüntünün son derece büyük bir etken haline geldiği günümüz koşullarında, sürekli olarak sahne ve ışık teknolojilerinde gelişmeler yaşanmakta ve bu gelişmeler firmamız tarafından yakından takip edilmektedir. Bu nedenle firma olarak size her daim en yeni, en güncel ürünleri sunmaktayız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 16 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Robot Işık
  Fiyat
  TRY 250
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Robot Işık Kiralama”

  1. merhaba gece kulübü için uygun mu ..? hangi renklerde ışık veriyor ..? yoksa sabit bir renk mi yayıyor..? kaç metreye kadar ışık ulaşır tahminen..? bir haftalık kiralama ücreti nedir ..?

  2. konser için uygun bir ürün mü ..? ne kadar farklı renk verir etrafa ..? değişik modlar için ayar düğmesi var mı ..? bir günlük kiralama bedeli ne ..? kurulum size mi ait ..?

  3. ışık renkleri tek bir renk mi ..? yoksa sürekli değişen renklerden mi..? gece kulubü iiçin kaç tane yeterli olur ..? kurulum ve taşıma da sizden mi ..? fiyat nedir ..?

  4. düğün eğlencemiz için krialayabilir miyiz ..? 2 tane alabilir miyiz, taşıması da size mi ait, ürünün kurulum ve ayarlamasını siz yaapr mısınız , fiyat nedir .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon