Derin Dondurucu Kiralama


Derin dondurucu, meyve, sebze, et, balık gibi gıdaları çok uzun bir süre saklayarak mevsim dışındaki zamanlarda da tüketebilmemize imkan sağlayan bir nevi dondurucu buzdolabıdır. Derin dondurucu kiralama fikri kime neden cazip gelir, neden ihtiyaç duyulur? Gıda tüketimi ve sirkülâsyonu yoğun olan, gıda stoklama ihtiyacı olan mekanlar için idealdir. Bazı meyve ve sebzeleri mevsimi dışında kullanabilmek için, mevsiminde yetişmiş, taze ve doğal halleriyle saklama ve ilerleyen zamanlarda tüketmeimkanı sunabilmektedir. Tüm bu sebze ve meyvelerin yanı sıra örneğin mevsiminde balığı hem lezzetli hem ucuz bir dönemde alıp, kış döneminde de bu sezon mahsullerinin sunumunu yaparak hem lezzet kalitemizi korumayı hem de maliyetleri azaltmayı desteklemektedir. Derin dondurucu kiralama mevsiminde hazırlanan domates sosları, sebze haşlamaları, doğranıp hazırlanmış et gibi yarı hazır mamulleri de saklamaya imkan tanıdığından, özellikle mutfağı yoğun çalışan mekan ve oteller için sunum süresini kısaltıcı etken olduğu için de son derece önemlidir. Ayrıca her sipariş için eyvah şu eksik gibi telaşları ortadan kaldırır, toplu olarak yapılacak alışverişlerle uzun süre hizmete imkan sağlar.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Derin Dondurucu


  Büyük mutfaklarda birçok et, sebze ve meyve, hatta makarna ve mantı gibi hamur işleri bile yarı işlenmiş haliyle porsiyonlara ayrılarak kiralık derin dondurucu içlerine yerleştirilir ve mutfağa gelen her siparişte bir porsiyonluk ürün dondurucudan çıkarılarak işlenir. Böylelikle hiçbir ürün ziyan olmaz. Özetle bir derin dondurucu edindiğimiz zaman, sık sık alışveriş derdinden, masrafından ve zaman kaybından kurtuluruz. Meyve ve sebzeleri mevsimi dışında sunabiliriz. Bu ürünleri bol ve ucuzken alıp stoklamak, balık mevsimi, tavuk ve et indirimleri gibi şeylerden yararlanmak, önceden hazırlanmış yiyecekleri sıkışık zamanlarda kullanmak gibi avantajları da vardır. Şarap soğutucuları ve şişe dolapları da derin dondurucu kategorisinde yer almaktadır. Şişe dolaplarında ped şişe, cam şişe ve metal meşrubat kutuları depolanabilmektedir. Buz makinası olmayan mekanlarda dışarıdan alınan hazır buzlar da yine bu derin dondurucularda depolanabilmektedir. Sandık ya da çekmeceli olmak üzere iki tipi olan bu deepfreezler, anti bakteriyeldir ve ürünler açısından son derece sağlıklıdır. Kiralık derin dondurucu genellikle bu ürüne büyük ölçüde ihtiyaç duyan mekanlar için satın alarak uzun yıllar aynı ürünü kullanmak, bakımları ve arızalarıyla uğraşmak ve toplu bir ödeme yaparak ürünü almak yerine uzun süreli anlaşmalar ile ürünü kiralayarak, yaşanan olası bir aksilikte ürünün bir diğeriyle değişimini talep edebileceği ve her sezon tıpkı kiralık bir araba gibi ürünü daha üst modellere değiştirerek sürekli daha iyi ürünler kullanmasını sağlayabilecektir.

   

  Derin Dondurucu Fiyatları


  Şarap dolapları, tek kapaklı şişe soğutucular, çift kapaklı şişe soğutucular, üç kapaklı şişe soğutucular, sandık şeklindeki derin dondurucular, raflı derin dondurucular, tezgah altı derin dondurucular gibi birçok farklı modeli, birçok farkı özellikte çeşidi bulunan derin dondurucu fiyatları da üründen ürüne farklılık göstermektedir. 100 litreden 700 litre kadar ürün depolama kapasitesi olabilen dondurucular, enerji tasarruf seviyeleri, elektrik kesintilerine karşı dayanıklılık güçleri, alan kullanımı, enerji tüketimi, dolabın otomatik mi manuel mi kullanıma uygun olduğu gibi özelliklerine göre fiyatlandırılırlar. Derin dondurucu fiyatları genel anlamda bakıldığı zaman diğer her üründe olduğu gibi kiralama fiyatları hemen hemen satış fiyatlarının yarısı gibi bir ortalamada bulunmaktadır. Bu açıdan bakıldığı zaman satın almak daha avantajlı gibi gözükse de, kiralık ürünlerde tüm sorumluluğun ürünü kiralayan tarafa ait olması, kullanıcıyı son derece rahatlatacak bir durumdur.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 15 votes
  Marka
  KIrala360
  Ürün İsmi
  Raflı Dolap
  Fiyat
  TRY 120
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Raflı Dolap Kiralama”

  1. kitap dizmek için uygun mu ..? kaç tane rafı var elinizde ahşap renklerde olan var mı ..? boyutu ne kadar bir de üç günlük kiralama kiralama bedeli ne ..?

  2. cam mı yoksa ahşap mı ürün ..? kaç tane rafı var ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? adrese sevkiyat var mı .? fiyat nedir acaba ..?

  3. tekerlekli mi ürün ..? ne kadar rafı var ..? raf sayısını biz seçebilir miyiz ..? başka renkleri de var mı ..? boyutu nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon