Sayın Müşterilerimiz

HAZİRAN AYINA KADAR

TÜM RANDEVULARIMIZ

DOLMUŞTUR

 

LÜTFEN İLETİŞİME GEÇMEYİNİZ

 

 

 

PS4 KİRALAMA GÜNLÜK 550TL

 

PS4 KİRALAMA GÜNLÜK 550TL

 

Ps3 Kiralama


Ps3 adıyla bilinen oyun konsolu, Play Station isimli elektronik bir oyundur. Bu elektronik oyunlar bir ekran yardımı ile oynanabilmekte olduğundan en pratik ve en kullanışlı yol oyun konsollarını TV’lere bağlamak ve bu şekilde kullanarak oyun oynamaktır. Hemen her yıl bir üst versiyonu piyasaya sürülmekte olan playstationlar, daha önceki sürümlerine ait ekipmanları her zaman kullanabilecek şekilde tasarlanmamaktadırlar. Ps3lerde, küçük bir çevirici ile bir önceki sürümüne ait oyun kollarının bu ürünler için de uyumlu hale getirilerek kullanabilmesine olanak tanımaktadır. Oyun tek ya da çift kişi tarafından joystick denilen oyun kolları ile oynanmaktadır. Bir önceki sürüme ait olan oyunlar bu üründe de çalışabilmektedir. Blue ray denilen en son teknoloji ile çalışmaktadırlar. Ünlü bir elektronik firması tarafından üretilen bu oyun içerisinde hareketleri algılayan sensorlar bulunmaktadır ve bu sayede interaktif bir şekilde oynanabilmektedir. Ps3 kablolu ya da kablosuz oynanabilecek yeni nesil gamepad’tir. Peki, ps3 kiralama işi neden gereklidir ve nasıl yapılır? Örneğin arkadaşlarınızla toplanıp hoşça vakit geçirmek istiyorsunuz, bir arkadaşınızla ya da kız arkadaşınızla baş başa bir şeyler yapmak istiyorsunuz, yalnız yaşıyorsunuz ve canınız sıkılıyor, kendinizi bir şey için ödüllendirmek istiyorsunuz, çocuğunuzla güzel vakit geçirmek ya da çocuğunuzun doğum günü partisine renk katmak istiyorsunuz ya da evinize kalabalık bir misafir grubu gelecek ve çocukları oyalayacak bir şeyler arıyorsunuz.. Sebebi ne olursa olsun, evime kadar getirtip kiralamak varken niye binlerce lira verip oyun konsolu satın alayım diyorsunuz. İşte bu gibi durumlarda ps3 kiralama sıklıkla tercih edilen hizmetlerden.

Fiyat ve Teklif Al

  PS4 KİRALAMA GÜNLÜK 550TL

   

  Neden Kirala 360


   

   

  Kiralık Ps3


  Play Station cafelerin gürültülü ortamlarında bulunmak istemiyorsanız ya da oyun konsolu evimde lazım diyorsanız firma olarak kiralık ps3 ile evinize kadar gelip ürün kurulumunu yapıyor, konsolu size çalışır durumda teslim ediyor ve müthiş eğlencenizden sonra tekrar gelip teslim alıyoruz. Kiralık ps3 hizmetinin amacı, oyun severler doya doya oyun oynasınlar diye kiralık oyun konsolu hizmetleri vermektedir. Bu sayede sürekli olarak kullanıp oynamadığınız bir ürün için büyük harcamalar yapmak durumunda kalmazsınız. Evinizde böyle bir oyunun varlığı belki de çocuğunuzun daimi olarak ilgisini çekeceğinden derslere ve başka aktivitelere olan ilgisi dağılacaktır. Belki sadece torununuz ya da misafiriniz geldiğinde ihtiyaç duyacaksınız ya da arkadaşlarınızla bir parti verdiğinizde gereği olacak. Tüm bunların yanı sıra büyük bir oyun severseniz ve oyunu sürekli olarak oynuyorsanız bile her yıl çıkacak yeni sürümünü almaya çalışacaksınız. Oysaki kiralama hizmetleri ihtiyacınız olan her an en son model ve sorunsuz olan ürün bir telefonunuz ile evinize kadar gelip, tüm bağlantıları yapılarak oynamanız için hazır hale getirilecek.

   

  Ps3 Kiralama Fiyatları


  Firmamız tarafından hizmete sunulan elektronik ve enteraktif oyunların başında gelen ps3ler hem kurumsal hem de bireysel kiralamalara uygundur. Ev kullanımlarının yanı sıra, oyun salonları, playstation kafeler, şirket etkinlikleri gibi kurumsal kiralama hizmetleri taleplerine de karşılık verebilmekteyiz. Bu gibi durumlarda ps3 kiralama fiyatları uzun süreli, çoklu ürün kiralaması ve kurumsal evraklandırma gibi detaylar göz önünde bulundurularak belirlenecektir. Bireysel kiralamalarda ise ps3 kiralama fiyatları uygun olmakla birlikte, günlük kiralama seçeneği şeklinde sunulmaktadır. Oyun konsolu ses sistemi, led projeksiyon, oyun kolları ve farklı oyunlar ile birlikte de sunulabilmektedir. Bu gibi durumlarda fiyatlar farklılık göstermektedir. Günlük fiyatların yanı sıra 3 günlük, 1 haftalık gibi paketler oluşturulabilmekte, bu şekilde çok daha avantajlı fiyatlarla hizmet sağlanmaktadır. Hatta 4 gün kiralayana 1 gün ücretsiz gibi kampanyalar da oluşturulabilmektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 33 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Ps3
  Fiyat
  TRY 1000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Ps3 Kiralama”

  1. yanında kaç tane kol göndereceksiniz ..? ürün son modellerden mi ..? bozulma gibi bir durumda teknik destek sağlar mısınız ..? ne kadar sürede teslim olur ..? fiyat nedir bir haftalık ..?

  2. kafemiz için 5 tane göndrebilir midiniz ..? direkt kafe adresine sevk eder misiniz ..? kargo sizden mi ..? yedek . kol da gönderir misiniz ..? siyah dışında da rengi var mı acaba ..?

  3. 5 aylık kiralama yapabilir miyiz ..? makineler yeni mi ..? 2 . else de sağlam mı ..? bzulursa destek olur musunuz ..? 4 tane gönderbilir misiniz ..?

  4. ürünler yeni mi ..? ne kadar sürede teslim edilir adrese ..? boluya teslimat var mı ..? kaç kolu var ..? yedek kol da gönderir misiniz ..?

  5. 2 aylık kiralama olur mu ..? oyun salonumuz için gönderim yapar mısınız ..? 5 tane var mı, resimdeki gibi mi ürün, ne kadar sürede gönderirsiniz ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon